Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Схоже, Вашу брехню спростували без мене.
    Але ви проігнорували запитання:
    Можливо вам соромно за тупе падло, яке Вас надурило? Або ви чудово розуміли що падлокловун буде потроху здавати Україну Росії, тому за нього проголосували?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Dred

    Dred Well-Known Member

  3. Dred

    Dred Well-Known Member

  4. Dred

    Dred Well-Known Member

  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А що там з Зїківкою? Я не в курсі.
     
    • Тупо Тупо x 3
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member


    Вже всі дописувачі знають, що я не виборець і не прихильник Зеленського, а дехто ще шукає винних і хоче із кимось скандалити.
     
    • Тупо Тупо x 1

  7. View: https://twitter.com/shcherbininainn/status/1309115518918549505?s=19
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Останнє редагування: 24 вер 2020
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Шановні порохоботи, зараз не 2019 рік, боротьби за президенство Зеленський/Порошенко нема, судячи з теперішньої обстановки і не буде.
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Dred

    Dred Well-Known Member

  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Знаємо, Лактоша - порожнє місце, порожній звук.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Не виключать. В усякому разі ми з вами цього не застанемо. За кацапами вже такий шлейф усього тягнеться, що якби хотіли - вже давно б виключили. А так - окрім великої стурбованості і занепокоєності ми нічого більше не побачимо. Пальцем посварять і накладуть санкції на якогось діда, дядько якого колись трахав бабцю Ангели Меркель під час спіритичного сеансу.
     
    Останнє редагування: 25 вер 2020
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є версії, що потужними санкціями, дехто боїться совкового сценарію, розвалу РаССєюшки за таким же принципом, може бути не одна ядерна "раковая опухоль", а 10, ще не вирішено території впливу та контролю між Китаєм та США.
    Та і нема зараз політиків, типу Тетчер чи Рейгана.
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Хулі там вирішувати? Там до Уралу можна хоч сьогодні робити Китайську народну республіку
     
  15. Dred

    Dred Well-Known Member

  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А як ви хотіли? Ви хочете, щоб американці, німці і все НАТО било москалів і гнали з України, а бидло-хохли по приколу вибирали головнокомандуючим клоуна, зменшували витрати на армію, розводили, тобто відводили війська? Нам дають гроші, зброю, амуніцію, але ми кричимо: мало даєте, давайте ШЕ !!! Унас бюджет чиновники розкрадають, а нам подавай гроші платників податків інших країн? Нам дають джавеліни, а головнокомандуючий бачить мір в глазах Путіна. Як Зеленський сказав в Австрії? Північний потік треба дозволити! - Подарок кацапам. Кому реально допомагати?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  17. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Схоже, дійсно так.

    Але проблема насправді у тому, що іншоі кандидатури замість Петра Олексійовича не знайшлося.
    "Жрітє овочеве рагу"(с).



    --Додано--

    Вайнеры. "Гонка по вертикали":
     
    Останнє редагування: 25 вер 2020
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не соромно так, навіть не брехати, а пзвиздіти?
    Приготуй свою пику, зараз в сцяки макатиму, уринофіл брехливий,-
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Сумно. Ну чому лизоблюди такі припєзденні?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Насрати мені на те, що сказав Зеленський. Європейці (і в першу чергу самі німці) ногами і руками ЗА!!! цей потік. На протязі всієї цієї нордстрімівської тяганини я спостерігаю цікаву ситуацію. А ситуація така: я частенько дивлюся змагання по гандболу. В останнє це було в середу (Європа: ліга чемпіонів). Змагання проходять по всім країнам Європи. От для прикладу та гра, яку я дивися в середу - проходила в Данії. І навколо ігрового майданчика постійно йде якась реклама, яка періодично змінюється (таке Ви, напевне, і інших видах спорту спостерігали: і в футболі, і хокеї і т.п). Так от, однією з реклам, яка постійно потрапляла мені на очі, була реклама того самого північного потоку. А текст реклами наступний: "Північний потік 2 - енергетична безпека Європи". Тільки там вона була англійською. І це я спостерігаю вже не перший рік - цю рекламу північного потоку. В незалежності від того, в якій країні проходять ігри і які команди грають - реклама нордстріму йде в постійно. Так шо срати Європа хотіла на наші проблеми. Нам на вуха вішається одне, а в реалії робиться інше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)