Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

1. VasMT

VasMT Дуже важлива персона

Факти будуть?

• Оптимістично Оптимістично x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. Мих

Мих Дуже важлива персона

Васілій, які факти?
    Якщо наказ має номер, то він вже існує. Він може бути призупинений, але він існує.
    А те, що ти найбільший брехло на ЛФ, це дійсно факт.

У євреїв нема такого прізвища, як Вальцман. Просто не існує.
    Ось прошу:

YOUTUBE.COM
    Порошенко українець, фейк про "Вальцмана" спростовано
    Фейк про єврейські корені Петра Поро

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Хіба?
    Існує тільки Штангенциркуль чи Кронштейн?

КоронаПРІУС взагалі, за що і чому "тупо"? Ймовірний розвиток подій на майдані ( поміняти міністра МВС, піти на деякі поступки ), про які говорив Кучма. План по ліпленню "тупо" виконано?

4. Lanktocha

Поведінка порохоботів - змішати когось з болотом, потім, за що нас не люблять? Принагідно, колись Сталін, відсилавший людей у конц.табори, розстрілював, репресовував..., дивувався, за що його не люблять, так само Гітлер, так само тепер путінська РаССєюшка. Не можуть бути інші погами, тільки ми якийсь ідеал.

5. medwedo berlogsoni

medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

Знову те саме, Миху. У Вас пам"ять - як у курей моєї матері. Їх виганяєш із літньої кухні, а вони через дві хвилини забувають і знову заходять.
    Півроку тому я вже наводив приклад, що існує прізвище Вальцман і дуже відоме в США. І у мене така підозра, що той Вальцман - не узбек.

6. MayorMayor

MayorMayor Well-Known Member

Васяну брехать- что с горы катиться.

7. Capitoshechka

Capitoshechka Наймоскальніший москаль

буцигарень не вистачить на це сміття.

8. MayorMayor

MayorMayor Well-Known Member

Это не "смиття".Это опора Бубачьки.Не зря же Бубачька увеличивает бюджетное финансирование ведомства Авакяна.

9. VasMT

Чому НІХТО з військових його не бачив?
    Чому ЖОДНА частина не отримала цього наказу?
    Чому на сайті МО України його немає?

А я відповім.
    Бо БРЕХЛО Бутусов сернуло, а БРЕХЛО-Мих набрав цього лайна повний свій брехливий писок і розносить світом.
    Слава свинорилому Вальцману, Брехло!!!

• Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  10. FB_IMG_1600685193159.jpg
    FB_IMG_1600685269182.jpg

• Тупо Тупо x 1
  11. Lanktocha

Може не всіх відразу, як на мене, посади хоч 10, інші будуть боятися і не робити дурниць.
    Вся влада використовує у своїх цілях силові структури, в тому числі ідол Порошенко.

12. Capitoshechka

Capitoshechka Наймоскальніший москаль

ні, якщо посадити - не боятимуться. От якщо оцих 10 публічно стратити - тоді, МОЖЛИВО, десь у когось щось зашевелиться. І то я не впевнений, що цих 10 вистачить. Я думаю, що тре більше. І ще раз повторюся - не саджати в жодному випадку. Лінчування, розмичка, голки під нігті, мурахи в печінку, тощо. Але не саджати!!! І ОБОВ’ЯЗКОВО!!! публічна страта з трансляцією по всім каналам. Щоб до кожного цементовоза дійшло, що може на нього чекати, якщо не змінить свою поведінку і ставлення до своєї роботи. Я думаю, що це спрацює краще за всякі люстрації-кастрації. Оскільки цементовози самі по собі сцикливі (у них це в крові), то після таких подій значна їх частина (все лайно) потікають самі по собі. І відразу буде видно ху із ху

Останнє редагування: 21 вер 2020
  13. VasMT

• Зе бест! Зе бест! x 3
  14. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

Убрав порохоботів):)

15. medwedo berlogsoni

Я не розумію - Хомчин, здається, колишній військовий, старший офіцер, як стверджує, а не знає, що в армії стріляють не коли кому здумається, а коли віддають наказ стріляти. У відповідь чи не у відповідь.
    Чапаєва всі дивилися. "Подпустить поближе! Не стрелять!"
    Відкриття вогню може бути провокативним. Наприклад, щоб узнати, де знаходиться противник.

От Ви, Хомчине, сидите зі своїм підрозділом у засаді. Противник не знає, де ви знаходитеся. Тут противник стрельнув навмання. Ваш підлеглий без Вашого наказу також стрельнув.
    Тут Вас мінометним вогнем і накрили.
    Я розумію, коли ще люди, жодним чином не пов"язані з армією, не розуміють, що означає "Без наказу не стріляти!"
    Але коли це жують порохоботи, в яких одним із гасел є "армія", а "армія" - це перш за все дисципліна, а не анархія, то "вименеудівляєте".

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. VasMT

Паркетний слизень.

17. View:
    View: https://www.facebook.com/100009235926099/posts/2745204839130687/

• Тупо Тупо x 1
  18. medwedo berlogsoni

@Mykhaylo Khomchyn, у Вас, Хомчине, своєї голови немає.
    Як Ви і Ваше Сере Мокро не розумієте, що сторони домовилися не вбивати один одного? Чучело, мяучело...
    Якщо те чучело хай навіть за три метри ходить, але не стріляє, то навіщо в нього стріляти, якщо домовилися не стріляти !?
    Чи по-Вашому, можна порушувати домовленості?
    Що виграє Україна як держава, якщо хтось із ЗСУ уб"є одного чучела, а весь світ зрозуміє, що з Україною домовлятися не можна, бо там в армії - бардак, хто що хоче, той те і робить?

Хомчине, своїми словами наведіть хоч один приклад із життя армії, коли щось можна робити без наказу?
    У армії основне правило: "ініціатіва наказуєма". І ще одне, також неписане: Солдат не повинен думати, за нього думає його командир.
    Чи Ви в армії не були, а лише прикидуєтеся вищим офіцером?

19. На щастя, за 23 роки календаря, навіть
    В Афгані, мені такі довбойоби як вася і кацалапий не попадалися

• Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)