Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. prius

    prius Well-Known Member

    Що Гандоша почав вже не чіпайте заленского бо путін нападе?
     
  2. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Брехло VasMT як завжди бреше. Армія добре знає про цей наказ. Настільки добре, що нєлох 42 років має шанси не стати п"ятидесятирічним нєлохом.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Факти будуть?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Тупо Тупо x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Васілій, які факти?
    Якщо наказ має номер, то він вже існує. Він може бути призупинений, але він існує.
    А те, що ти найбільший брехло на ЛФ, це дійсно факт.

    У євреїв нема такого прізвища, як Вальцман. Просто не існує.
    Ось прошу:


    [​IMG]

    YOUTUBE.COM
    Порошенко українець, фейк про "Вальцмана" спростовано
    Фейк про єврейські корені Петра Поро
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хіба?
    Існує тільки Штангенциркуль чи Кронштейн?

    КоронаПРІУС взагалі, за що і чому "тупо"? Ймовірний розвиток подій на майдані ( поміняти міністра МВС, піти на деякі поступки ), про які говорив Кучма. План по ліпленню "тупо" виконано?
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Поведінка порохоботів - змішати когось з болотом, потім, за що нас не люблять? Принагідно, колись Сталін, відсилавший людей у конц.табори, розстрілював, репресовував..., дивувався, за що його не люблять, так само Гітлер, так само тепер путінська РаССєюшка. Не можуть бути інші погами, тільки ми якийсь ідеал.
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Знову те саме, Миху. У Вас пам"ять - як у курей моєї матері. Їх виганяєш із літньої кухні, а вони через дві хвилини забувають і знову заходять.
    Півроку тому я вже наводив приклад, що існує прізвище Вальцман і дуже відоме в США. І у мене така підозра, що той Вальцман - не узбек.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Васяну брехать- что с горы катиться.
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    буцигарень не вистачить на це сміття.
     
  10. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Это не "смиття".Это опора Бубачьки.Не зря же Бубачька увеличивает бюджетное финансирование ведомства Авакяна.
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Чому НІХТО з військових його не бачив?
    Чому ЖОДНА частина не отримала цього наказу?
    Чому на сайті МО України його немає?

    А я відповім.
    Бо БРЕХЛО Бутусов сернуло, а БРЕХЛО-Мих набрав цього лайна повний свій брехливий писок і розносить світом.
    Слава свинорилому Вальцману, Брехло!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  12. FB_IMG_1600685193159.jpg
    FB_IMG_1600685269182.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може не всіх відразу, як на мене, посади хоч 10, інші будуть боятися і не робити дурниць.
    Вся влада використовує у своїх цілях силові структури, в тому числі ідол Порошенко.
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    ні, якщо посадити - не боятимуться. От якщо оцих 10 публічно стратити - тоді, МОЖЛИВО, десь у когось щось зашевелиться. І то я не впевнений, що цих 10 вистачить. Я думаю, що тре більше. І ще раз повторюся - не саджати в жодному випадку. Лінчування, розмичка, голки під нігті, мурахи в печінку, тощо. Але не саджати!!! І ОБОВ’ЯЗКОВО!!! публічна страта з трансляцією по всім каналам. Щоб до кожного цементовоза дійшло, що може на нього чекати, якщо не змінить свою поведінку і ставлення до своєї роботи. Я думаю, що це спрацює краще за всякі люстрації-кастрації. Оскільки цементовози самі по собі сцикливі (у них це в крові), то після таких подій значна їх частина (все лайно) потікають самі по собі. І відразу буде видно ху із ху
     
    Останнє редагування: 21 вер 2020
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Убрав порохоботів):)
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я не розумію - Хомчин, здається, колишній військовий, старший офіцер, як стверджує, а не знає, що в армії стріляють не коли кому здумається, а коли віддають наказ стріляти. У відповідь чи не у відповідь.
    Чапаєва всі дивилися. "Подпустить поближе! Не стрелять!"
    Відкриття вогню може бути провокативним. Наприклад, щоб узнати, де знаходиться противник.

    От Ви, Хомчине, сидите зі своїм підрозділом у засаді. Противник не знає, де ви знаходитеся. Тут противник стрельнув навмання. Ваш підлеглий без Вашого наказу також стрельнув.
    Тут Вас мінометним вогнем і накрили.
    Я розумію, коли ще люди, жодним чином не пов"язані з армією, не розуміють, що означає "Без наказу не стріляти!"
    Але коли це жують порохоботи, в яких одним із гасел є "армія", а "армія" - це перш за все дисципліна, а не анархія, то "вименеудівляєте".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Паркетний слизень.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  19. View:
    View: https://www.facebook.com/100009235926099/posts/2745204839130687/
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Безграмотно Безграмотно x 1
    • Тупо Тупо x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)