Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

 1. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Порохоботи навіть не розглядають такого варіанту, як те, що Богдан, після того як його турнув Зеленський, може починати мстити - брехати, а Зеленський хай доказує, що він - не верблюд. Адже посада Богдана, що була в нього при Зеленському, - непогана сходинка до крісла Президента через п"ять років. А тут - нá тобі!
   
  • Тупо Тупо x 1
 2. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Хомчине, Ви вже перерахували Доніку гроші у ворожий Приватбанк? Адже його, цей банк, "Зєля скоро поверне Коломойші".
  Чи Донік не вірить, що таке трапиться? І знає глибоко в душі, що Приватбанк залишиться державним надійним банком при прездентові Зеленському, де гроші будуть - як у Христа за пазухою?
   
  • Тупо Тупо x 1
 3. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Якась хрєнь навколо тої ніби зустрічі, навколо розслідування Радіо Свободи і твердження Єрмака про те, що ніяких зустрічей з представниками рашки не було

  Он, навіть Страна.юа також долучилася
  Дала скрін ніби сторінки Єрмака, але самої сторінки вуйко чомусь не знаходить.
  [​IMG][​IMG]

  Дивно це все.
  Значить не чисто.
   
 4. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Вчора відкрила хамчина, а том тотой Донік - :facepalm:плач Ярославни довжиною з ціле простирадло)) Густа маячня і бездарні фантазії, які вже рік "качають" ботоферми. Питаю, на що ця інфовійна, тобто що заказчики цього мають досягти? Щоб рейтинг ПЄСа зріс від 9% до майже 10%? :)))
  А може щоб їх заказчик став питати політичного притулку в Англії?
  Умер Шмуммер - лишь бы был здоров (с)
   
  • Тупо Тупо x 1
 5. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ну от, вже і Юля сказала, що ніхто ні з ким не зустрічався)))
   
  • Тупо Тупо x 1
 6. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  "Гроші", "Схеми" - це Дубинський? Його трохи шуганули і він ядом плюється?
   
 7. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Цена газа на украинском рынке упала до отметки 186 долларов за 1 тысячу кубометров начиная с 3-го квартала 2019-го года, что является минимумом для последних 10-ти лет.
   
 8. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Звичайно, завжди вірити словам Пєскова - себе не поважати. Але насторожує слово "вранье". Якби було "не соответствуют действительности", я б ще подумав, що зустріч могла бути.
  А слово "вранье" може означати повне фіаско у випадку, коли Патрушев дійсно прилітав в Оман (нагадаю, що місяць тому Патрушева звали Сурков), і Зеленський при спробі Патрушева зустрітися з ним, послав Патрушева нах...

  І персональне запитання до Хомчина: Якщо Зеленський, за Вашим переконанням - сцикло, то чи стане сцикло таємно зустрічатися з одним із кагебістів ще радянських часів, якому нанести шкоду здоров"ю комусь, хто не подобається - як два пальці об асфальт?
  Одна справа, коли офіційна зустріч, вжито всіх заходів безпеки зі всіх сторін, все - на видноті, і інша справа - коли таємно. В чайок щось підсипали і -оревуар. Ніхто не чув, ніхто не бачив.
  Ну, або як варіант: Зеленський - не сцикло, і мужньо зустрівся з Патрушевим. Те, що він міг зустрітися по дурості, відкидаємо, як гіпотезу, яка нічим поки що не підтверджується.
   
  Останнє редагування: 14 лют 2020 у 12:19
 9. Двбйб
   
 10. Все як в старі хрущовсько-брежнівськи часи: " Я Пастернака не читав, але засуджую".
   
 11. Дура, я тобі дам навіть адрес у Харкові, куди можна занести допомогу, а вона про тролів пише. Там можеш і переговорити з Романом або іншими харківськими волонтерами.
   
 12. З початку січня ми офіційно дізналися що Зеленський

  1. Не літав в Оман

  2. Літав в Оман, але за свій рахунок

  3. За свій рахунок, але на дуже важливі для України переговори

  4. Переговори були важливі, але після них він не міг вибратися з країни дві доби

  5. Хто користувався до і після літаком на якому він евакуювався, президент не знає

  6. Ні, все-таки літав на відпочинок

  Намагаюся скласти з цих повідомлень прес-служби цільну картину. Та, що виходить - мінімум на імпічмент ....
   
 13. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Та сміх. Ви таке чули?:facepalm:Що ти можеш мені дати, бот-копипастер? Сиди та копируй, розганяй гівно по трубах. Найняли - трудися, поки СБУ не ужопило .
  Він мені щось по Харкову дасть! Кого по Харкову волонтерів знаю - всі нормальні хлопці і ніхто такий "плач Ярославни" для розгону по інету писати не буде, займатись брудними справками для політиків, на побігеньках у політиків - це для нормальної людини нонсен.
  А заробітчанське мурло, "вищий охвіцер", який прилип до ЛФ і гадить на ньому в три зміни - займається як раз дискредитацією волонтерів.
  Як і української влади. Звичайний ворог, сцуко. Ї не криється.
  Треба пробити, що це за тварюка антиукраїнська працює як кінь.
   
  Останнє редагування: 14 лют 2020 у 13:13
  • Подобається Подобається x 1
  • Тупо Тупо x 1
 14. Нац дружини закидали вже Банкову іграшковими літачками?
   
 15. Вперше бачу настільки розумово і культурно обмежену "проФФеССоршу", яка людину, що веде з нею бесіду і пропонує факти, що підтверджують реальність написаного називає ботом. Хто прилип до ЛФ? Людина, яка живе у Львові чи всякі зайди з Києва, Харкова, Житомира і навіть кацапстану. А чому? Тому що тут говорять правду, а не на іх форумах де тільки " Одобрямс".
   
 16. Міні прогноз. КонспіроЛогічне
  .Щурі почали гризтись. Це дуже добре. ЛОМи ДНА - сексотосексист Пальчєвскій і (О!! МАЙНГОТ!!) - бактеріолог-вірусолог-підіатор Комаровскій заявили , що ЗЄбіл - поц. Слово "наркоман" поки не прозвучало , але вони точно щось знають ..І Богдан - той теж багато знає. Діагноз - #Віслюкнашпагаті .. Оманський шантаж віслюка тільки починається.. Його мочать не лише Йуля з рабіновичами , тепер його пєрдоліт навіть вчора ще рідне коло Мойші з вірними коломошками . Відосіки вже не працюють , а мамаРімма , йогоПапа і навіть Папа Римський ситуацію не рятують.. Віслюк погано спить , погано говорить , часто закочує очі до неба і мочиться в простиню. Хуйло з хижим і хтивим оскалом все ближче підбирається до його корми... , сраки , тобто , а слова "Державна Зрада" та "Імпічмент" набирають оновленого та яскраво реального сенсу. І раптом на арені з"являється "нова патріотична хвиля" , у яку входить найбільш упорота частина віслючого стада і плюралісти-лібералісти , що ще вчора гордо себе таврували аватарками типу "Я- це 25%".. Ну то ті , що придумали і розганяють мемасіки про льотчика.. Сектанти , але з новою місією.. . Лозунги - приблизно такі : "Не дамо хуйлю ебати нашого віслюка !" , "Віслюк - підарас , але він наш підарас !" і "Віслюк - символ боротьби українського наріду !" .. і " Луччє віслюк ніж хуйло !! "... На фоні всезагальної зневіри і зубожіння ці вкинуті зерна проростають і про Пороха та Державу вже ніхто не згадує.. Всі обговорюють глибину проникнення хуйла в корму ваЗЄліна.. , а віслюк в цей час по команді "аллє-оп" викидує сальто-морталлє під назвою "я мухожук" , в результаті чого на троні опиняється уявний Єрмак (читай - Патрушев)...
  Семе тому просив і прошу вміти думати , замість шукати нові гасла і нових віслючків , вирощених і зачатих Пінчуком ще 20 років тому..Бо саме в цей час нам разом з Порошенком потрібно буде будь-яким способом перехопити в сектантів ініціативу. Будь-яким , повторюю. І нова Революція почнеться тільки ЗВЕРХУ , вона буде чітко спланована , продумана та ПРОФІНАНСОВАНА.. Жодних "безполітиків" так як і жодних вузькопартійних змов . А плани у Президента , точно є , я переконаний. І не суть в тому , яку посаду займе найкращий на сьогодні Президент України. Достойну його , не менше і не більше. Не така людина Петро , щоб мочити порох перед боєм. Не вірте дурнуватим мемасікам і самозакоханим екзальтованим тьоткам , і тоді гопак на граблях припиниться назавжди ..

  View: https://www.facebook.com/100011976225419/posts/755370748205459/
   
  • Тупо Тупо x 1
 17. Не вірте дурнуватим мемасікам і самозакоханим екзальтованим тьоткам , і тоді гопак на граблях припиниться назавжди ..
   
 18. "Юлія Мендель спростувала, що Зеленський відпочивав в Омані. Це був офіційний візит. - заявила прессекретар Зеленського".
  Через місяць: "В ОП за підписом Богдана підтвердили: візит Зеленського в Оман не носив офіційного статусу".

  "Юлія Мендель спростувала, що Зеленський в Омані зустрічався з Патрушевим."
  LOADING....

  Клоуни ска.
   
 19. Давайте відверто: фраза «за інформацією джерела Схем це був Патрушев» - такий собі доказ, тим паче, що схильність цієї команди розслідувачів висмоктувати з пальця докази давно відома. Але давайте згадаємо дві об‘єктивно відомі обставини тієї історії.
  1. Зеленський затримав мало не на добу повернення в країну під час абсолютно кризових подій, пов‘язаних із авіатрощею (точніше, терактом проти українського авіалайнера). Причина цього мала бути більш ніж серйозною - і таємна зустріч із путінським емісаром найвищого рівня підходить тут як мало що інше.
  2. Дзвінок Держсекретаря Помпео до українського президента, коли той знаходиться на відпочинку за кордоном, також не є подією ординарною. Таке може статися, коли дані американської розвідки змушують Білий дім про щось терміново попередити (або застерегти) свого партнера. А оприлюднення інформації про такий дзвінок цілком логічне у випадку, коли реакція «партнера» відрізнялася від тієї, на яку американці очікували.
  Тому, мені особисто версія з Патрушевим видається цілком вірогідною
  Карл Волох
   
а де твій аватар? :)