зелений тариф - кто пробував?

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Pavel Chavyr, 5 лип 2014.

  1. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    Власники сонячних чи вітряних електростанцій, що продають надлишки електроенергії державі, поділіться враженнями та досвідом!
    Чи є взагалі сенс в зборі документів та оформленні? Наскільки складно? Я щось взагалі не можу знайти нормального "how-to".
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Сьогодні у нас це зовсім не вигідно.
     
  3. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    це з власного досвіду?
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ні, просто з інформації. Вітрова, так звана зелена енергетика, якщо я не помиляюсь в 5 раз дорожча. І держава мусить її купляти - такий закон протягнув один з регіоналів, який в Криму наставив море вітряків. Тепер, напевне у нього то все забрали. Енергетика майже приватизована, хто і кого заставить купляти дорожче, а продавати дешевше?
     
  5. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    зелену енергетику проштовхують в Європі, отже й у нас повинна розвиватись. Мене більше цікавить сонячна енергетика, бо менше проблем з оформленням. Менше шансів, що якийсь інспектор буде чіплятись. А панелі постійно дешевшають і ефективність росте.
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тобто можна поставити собі вітряк і надлишки енергії продавати державі? Це дуже цікаво, навіть якщо просто вийде на нуль, тому що сам вітряк і генератор відносно дешеві, і досить довговічні, а акумулятор і дуже дорогий, і швидко здохне....
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В Німеччині мій знайомий встановлював контроллери, які давали можливість рахувати електроенергію вісьта-гайта. Їздив по Європі. У нас поки то не вигідно. І взагалі, от я подумую на фірмі зробити незалежне енерго постачання. Окупиться за років 20, а акумулятори довше 10 років не працюють. От і рахуйте. А корінь зла в тому, що батареї забирають енергію сонця при хороших розкладах менше 50%.
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Наразі в нас енергія настільки дешева, що нічого вигадувати не виплачується, але так буде не завжди...
     
  9. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    шукав по сайтах - поки що обладнання дорогувате.
    Замкнене коло - сонячні панелі багато коштують, бо малий попит, попит малий, бо ціни високі.
     
  10. avivc

    avivc New Member

    Добрый день. Думаю установить себе систему с зеленым тарифом. Почитал много различной информации на сайтах и больше всего примеров нашел тут Зеленый тариф пишут что окупаемость в 2017 году очень хорошая. Кто знает что будет в 2017 с окупаемостью электроэнергии?
     
  11. lambda

    lambda Well-Known Member

    У нас сонячна баттарея не в Україні.

    Німецький инвертер 10 років гарантія
    Батарея китайського виробництва 25 років гарантія
    Потужність 5.7КВ. Це велика баттарея.
    У нас більше 300 сонячних днів в році.

    Окупність 5 років, при цьому отримали державну знижку на установку батареї.
     
  12. Taras Tarasov

    Taras Tarasov New Member

    Сонячна енергія це майбутнє, вони коштують немало але так як у держава надає пільги власникам сонячних установок, то вони з часом окупаються і приносять прибуток. Тож якщо вирішите прадбати собі то рекомендую брати ось-ці сонячні батареї.
     
  13. Я користуюсь через Зелений Тариф - задоволений. Але треба підходити до вибору надійної компанії. Можу порекомендувати компанію Теплоціль , дуже відповільні.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    "Зелені злодюжки" - лихо для країни, в якій немає ні правди, ні волі(((
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Пересічним українцям для своїх потреб сонячні панели - тілько що на дах дома, коли мережі нормальні. А на землю - то тілько ДТЕКу дозволяють закони. Завезли панелі з Китаю без мита Ахмєтову, і ставити - тілько йому, по закону. І тільки з височенною ціною е\е, по закону. От що.
    Прийняли закони під бариг, коли потужність була невисока, а зараз, коли висока, то хоч здохніть, а Ахмєтову та іноземним інвесторам дайте ту ціну е\е, щоб їм була рентабельність у 300%!
    У іноземних інвесторів закон-це закон, він приймається не під когось з олігархів, а продумано, тому виконуються, вони не розуміють іншого - а в нас Ахмєтов чи Порох поназапрошували тих інвесторів, прийняли закони, що височенна ціна зеленої е\е аж до 2025 року і не можна її в тарифі ігнорувати, щоб їхні бізнес-інтереси не ігнорувались, тепер - що хочте. Хоч плачте,хоч скачте..
    Тепер ще. Зими теплі - вугілля стільки не потрібно, ще стагнація через короновірус, то бідне населення повинно і шахтерам відшкодовувати, бо витягли вугілля, і Ахмєтову з інвесторами за сонячні батареї.
    І ні в уряді справа! Тут який би не був уряд - він на розтяжці. Сцуко, олігархі взяли в облогу Україну, шлях - тільки бідніти.
    А деяким придуркам ще Порошенко давай знову!!Та він в цих панелях з Ахмєтовим в долі. І ми йому теж в карман платимо за е\е.
     
    Останнє редагування: 22 січ 2021
  16. MaksimMaksim

    MaksimMaksim Member

    Да конечно стоит переходить, ну выгодно как ни как. Если есть такая возможность я как бизнесмен думаю стоит ее брать. Тем более, что покупка и установка солнечной электростанции окупается в итоге быстро. Кстати, кому можно доверится в вопросе солнечных панелей DELA профи давно на рынке.
     
  17. WELERI

    WELERI Member

    Мне тоже зелёный тариф интересен. Подсобите, плиз, практичными рекомендациями.
     
  18. Zambeziya

    Zambeziya Member

    Сейчас очень многие на солнечные батареи переходят. Такая электроэнергия весьма выгодна. А излишки можно государству реализовать. Оформление "Зелёного тарифа" имеет свою специфику. Там есть определённые заморочки. А отсюда и помощь опытных профи требуется. Мне ребята из LEADER NRG UKRAINE помогали. Так, что тоже можете их услугами воспользоваться.
     
а де твій аватар? :)