Зелений і не тільки туризм

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем bayard, 23 вер 2012.

  1. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Зелений туризм набуває все більшої популярності, а виїхати в гори з палаткою, чи кудись на рибалку, чи пожити в якійсь місцевості де є розвинений цей вид туризму, Це можуть бути як піші прогулянки так і кіні,велосипедні прогулянки. В краєзнавчих місцевостях цей вид туризму стає все більш розвиненим, і я думою що чим побільше б такого тим був би корисніший відпочинок.
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Еге ж....

    Вже роки з 3 мрію про поїздку на "Кукушці".

    "Кукушка" - це народна назва найдовшої в Європі діючої пасажирської вузькоколійки. Її маршрут : Антонівка-Зарічне (Рівенська область), довжина - 104км.

    Колія проходить (через р.Стир) по найдовшому в Європі залізничному ДЕРЕВ"ЯНОМУ мості.

    (між іншим - то до Львівської залізниці ся відносить)))
    http://railway.lviv.ua/schedule/suburban/

    http://forum.lvivport.com/attachment.php?attachmentid=18683&stc=1&d=1419931366

    А фотки і інфу можна хоча б тут почерпнути :

    http://uk.wikipedia.org/wiki/Вузькоколійна_залізниця_Антонівка_—_Зарічне

    або тут :

    http://gazeta.ua/articles/science-l...kolijku-u-evropi-nazivayut-kukushkoyu-/502306
     

    Вкладення:

  3. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ух ти клас!!!Я навіть не знала,що в нас така залізниця є)Я тепер теж хочу на таку екскурсію;)Рівненщина взагалі багата на такі чудеса.Дуже хотіла поїхати подивитись на їхній тунель кохання,а тут ще й залізниця є..))Супер:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Якщо дожиєм до тепла в добрім здравії, то пропоную на спільну екскурсію)))

    Так скаать - тур вихаднова дня. В п"ятницю ввечері зі Львіва їде потяг на Київ (той, що їде через Ковель і Сарни). Вночі сходимо в Антонівці (це наступна станція після Рафалівки, а Рафалівка - це Рівненська АЕС, вночі проїхати повз АЕС - це також видовище, потяг проходить буквально в 1км від АЕС). В 7 ранку в суботу сідаємо на "Кукушку", в 11 год ми в Зарічному, знайомимося з його пам"ятниками-музеями (якщо там такі виявляться))))))), в обід - знов на "Кукушку" і під вечір ми знов в Антонівці. Ввечері в суботу сідаємо на поїзд з Києва, і в неділю зрання ми у Львіві.

    Як таке?

    Ги) Можна б було так і форумівку забабахати)))
     
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ідея суперова:good:Я тільки за!!Тепер будемо чекати тепла і збирати ще бажаючих,можливо такі будуть)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Deo

    Deo New Member

    Всередині січня хочу поїхати в Карпати. На дорогий готель грошей поки нема. Може хтось знає де гарні місця і недорогі ціни за житло?
    Я можу не заходити в акаунт форума, але буду наблюдати за відповідями.
    Дякую.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 21 гру 2016
    Reason for edit: видалено посилання
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Куди саме?
     
  8. Inkilda

    Inkilda миється в бані

    Deo
    ну як там подрож? можете розказати подробиці?
     
  9. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    [​IMG] [​IMG]

    Бердянська коса.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Яка країна-такий вулкан
     
    • Смішно Смішно x 2
  12. eugenenp

    eugenenp New Member

    Взагалі зелений туризм штука перспективна і цей напрямок буде розвиватись. В світі популярний відпочинок в національних парках. В Україні вже теж є певні тенденції до розвитку в цьому. Ми взимку їздили на сумщину в нацпарк "Деснянсько-Старогутський" добиратись трохи складно, але місця дуже дикі і красиві. Сам парк має садибу, де можна зупинитись. Тепер хочемо вибратись туди коли потеплішає.
     
  13. nicksmolly

    nicksmolly Member

    Не знаю як зелений туризм... а одні з найкращих вражень у мене були від відпочинку на Кременчуцькому морі. Там соснові ліси по берегах, і хатки з мінімумом зручностей - ілюзія лісового життя :)
     
а де твій аватар? :)