Здоров'я серця

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем screamer, 2 тра 2015.

  1. screamer

    screamer New Member

    Привіт всім! Мені 19, зацікавило таке от питання. Займався декілька років раніше легкою атлетикою, не так давно спробував знову - досить швидко задихуюсь.
    Прочитав трошки інфи, про те, що сердце можна зіпсувати неправильними тренуваннями, якщо бігати досить довго при великому пульсі, закисляється міокард.
    Тепер от питання. Як перевірити, чи цього не сталось?
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Запитати доктора. Бажано, спортивного. ІМХО)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Тільки до спорт-лікаря. Не можна раптово розганяти серце навантаженнями в атлетичний пульс.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тільки до лікаря-кардіолога.

    Хоча... задишка може бути не лише від серця, або просто не від серця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Але є одне але))) Лікар кардіолог мені скаже шо я вже вмираю напевно)))
    А спорт-лікар скаже мені шо я здоровий як кінь і весь мій пульс і тиск від того шо я займаюсь всяким спортом і маю багато фіз-кардіо навантажень.
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Зробть ехо кардіограму та таку кардіограму при якій вам дають навантження на серце та в одночас перевіряють як воно працює.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    так.
    Задишка може бути від не 100% закривання клапану. Не страшно.
     
  8. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Нашо мені того?) Менше знаю - краще сплю))
    Колись в мене була екстрасистульна аритмія, до 16 років я був інвалідом по астмі) І думав шо в 25 помру)))
    Клин клином вибивав, біг, велосипед, спорт, плавання і я забув про всі болячки.
    Задишки немає і все прекрасно. Якщо нема проблем, навіщо щось робити мені?)))
     
  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Вм лікар кардіолог, що вже поставили діагноз пацієнту:)
     
  10. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ось бачити ви знали і займалися собю, виліковувалися, а як би не знали то і б не думали займатися собою та лікуватися))
     
  11. Я майже 20 років займався легкою атлетикою. Повір, для того, щоб зіпсувати серце неправильними тренуваннями, потрібно декілька років пахати як коняка. Я пройшов через це та змушений був закінчити спорт. В твоєму випадку просто потрібно відновити форму. Перевірити, чи не закислився міокард можна зробивши УЗД серця.
     
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я теж таке рекомендувала. Але пан каже що не хоче))
     
  13. Elimeleh

    Elimeleh Active Member

    Ну не хочет эт уже такое дело. Здесь вопрос просто в том, чтобы был результат. Если не хотите, то тогда зачем вообще заниматься легкой атлетикой...
     
  14. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Щоб кості розімяти час від часу:)))
     
    Останнє редагування: 29 вер 2015
  15. ArtMaster

    ArtMaster New Member

    В мене кілька років тому також були певні проблеми з серцем. Я звернувся до приватної лікарні, де мене направили на діагностику МРТ. Після діагностики було поставлено діагноз, та призначено лікування. І нічого тут страшного немає. Головне вчасно звернутися до лікарів і не відтерміновувати похід до лікарів. Якщо задавнити хворобу - гірше буде.
     
    Останнє редагування: 14 жов 2015
  16. Noelka

    Noelka миється в бані

    Велосипед говорять помагає від болячок. Правда вже давно катаюсь на велосипеді а хворіти стала частіше...чи то вік, чи то наша екологія
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Saska

    Saska Member

    лікар)нащо гадати
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)