Здоровий спосіб життя

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Irka, 13 бер 2010.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    їх вже нема.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Peri

    Peri Well-Known Member

    Продовжимо докладати зусилля для здорового способу життя?

    Отож,сьогодні 3 день йде Свята Місія біля Мощей Святого Івана Христитиля у храмі св.Андрія.
    На мою думку це кращий спосіб оздоровлення душі.
    А якщо подумати,то і тіла.

    Вечірні Місії на 18.00

    Здоров*я Вам і фізичного і душевного!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Та де!? Во я ше жию. :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Корисну річ зробив , переніс комп'ютери та монітори всю "охфісну обставу" до тренажерів, тренажери живуть в самої темної і не затишній кімнаті.
    Буду меншь в кріслі сидіти-було зручно і комфортно і більше залізо качати - така хитра хитрість.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А я на фітнес записалась з понеділка йду.Ше б хтось компанію склав...Бо,я вперше на ті штуки зібралась,а там і діагностика фігури і тренажери і всякі заморочки,аж страшно,як я після трудового дня ше буду в стані шось качати ,скакати ,пригати...Але піду спробую,бо кг. тре скидати...
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    На трьох цілком пристойна компанія якщо трафiти до кум(панi)i з підготовкою , такої банді фіт.центр не потрібен ,особливо влітку.
    Але якщо тренер майстер ,анi часу анi грошей не шкода.:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ograda

    ograda Well-Known Member

    В молодості багато років провів у відрядженнях, по СРСР, за кордоном... Який там здоровий спосіб життя?! Заробив проблеми з здоровям, ледве вичухався ( хоча і не пив, і не курив). Але це ж було настільки цікаве Життя!

    Мораль моя така: за здоровям слідкувати слід, та й слід памятати, що воно потрібне лише для того, щоб відчувати радість життя.

    А іще якось у Франка (по пам’яті):

    В здоровому тілі здорова душа,
    Та часто буває не варта гроша,
    В утлому тілі буває душа,
    Красою своєю весь світ звеселя!


    Спасибі, посміявся
    30 років назад це був грузин ... і гуцул ... одним словом, вічний анекдот, "колеблется вместе с линией партии"
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. good

    good Well-Known Member

    Плавання, друзі, плавання! Це найкраще))

    Й нерви заспокоює і розслабляєшся і просто настрій підіймає!)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ходіння пішки,друзі,ходіння пішки. Уникання тотих смердєчих повозок,котрі сі називают автами(автобусами,маршрутками і тепе). О...
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Цього року свято Великодня випадає на повний місяць... І при вживанні алкогольних напоїв може зникнути індувідуальний захист (псі-поле).

    "...Якщо, по тих або інших причинах, людина має ослаблене захисне псі-поле, виникає можливість не лише пробою його в будь-якому місці, але і прохід через захист, і захоплення фізичного тіла іншою сутністю. Причому, увійти може як людська сутність, так і сутність будь-якої астральної тварини. Розглянемо це детальніше...

    У повний місяць, коли негативний вплив потоків енергії з астрального і ефірного планів максимальний, відбувається ще більше пригнічення і без того вже ослабленого псі-захисту. А в деяких випадках він може зникнути зовсім... У фізичне тіло без псі-захисту або з дуже слабким псі-захистом може увійти не лише сутність людини, якій належить це тіло, але і будь-яка інша сутність з ефірного або нижньоастрального планів (див. Мал.126, Мал.127, Мал.128).

    При цьому така сутність може захопити чуже фізичне тіло як тимчасово, так і назавжди. У останньому випадку «рідна» сутність повністю блокується загарбником або відключається зовсім, як при смерті.
    Під час знаходження у фізичному тілі «чужої» сутності, воно є засобом, за допомогою якого сутність-загарбник реалізує свої бажання і потреби. Фізичне тіло можна порівняти з одягом, який людина знімає перед сном, а, прокинувшись, одягає знову...
    І якщо хтось, поки ви спите, одягнув Ваш одяг, робив в ньому все, що хотів, а після повернув його вам, то ви, звичайно, не знатимете, що робила людина що користувався вашим одягом в той проміжок часу доки ви спали. І якщо потім, хтось, побачивши на вас цей же одяг скаже, що він бачив людину в цьому одязі, що робила те-то і те-то, то для вас це буде рівносильно вибуху бомби, що розірвалася поряд...

    Це досить сильно поширене явище серед психічних захворювань у людей. Дуже цікавий один приклад з явищ подібного роду... Одна дівчина була дуже суворих вдач, вела благовидий спосіб життя і не допускала абсолютно жодних сексуальних контактів з чоловіками. Кожен вечір вона лягала спокійно спати і безтурботно пробуджувалася вранці.
    Але, коли її сутність під час сну покидала тіло, в порожнє фізичне тіло входила інша жіноча сутність, але вже з абсолютно протилежними вдачами... «Надіваючи» вільне тіло, ця сутність виходила на вулицю і проводила там бурхливе сексуальне життя. Вранці, до повернення сутності-господині, тіло поверталося на місце і «рідна» сутність абсолютно нічого не знала про пригоди свого фізичного тіла. Одного прекрасного дня, ця дівчина виявила, що вона завагітніла. Можете собі уявити, що вона при цьому відчувала?! Який «святий» дух зробив з нею таке?!.

    Тепер, трохи про лунатизм...
    Явища, так званого, лунатизму є прикладом неповного захоплення фізичного тіла чужою сутністю, коли сутність-загарбник не може повністю включитися в чужий мозок і управляти всіма функціями мозку і фізичного тіла. Вона включається лише на рівні примітивних структур мозку, що і проявляється в механічних (неусвідомлених) рухах в стані лунатизму.
    Якщо ж, до незахищеного фізичного тіла увійде сутність астральної тварини, то захоплене тіло діятиме відповідно до способу життя цієї тварини-загарбника. І якщо дана тварина, при своєму минулому житті, в своєму фізичному тілі вбивала інших тварин і поїдала їх, то, узявши «напрокат» тіло людини, сутність діятиме так само, наскільки дозволять, звичайно, можливості людського тіла (див. Мал.129, Мал.130 і Мал.131)...Микола Лєвашов"

    Якщо хтось має сумніви, то може прийти в Солонківську церкву і побачити процес "вигнання бісів" (чужих сутностей) на власні очі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Peri

    Peri Well-Known Member

    Чи повинна Вас зараз вигнати з-за компу на ту,чудову погоду?;)

    Йду на ву(як говорить моя коліжанка).
    Хто приєднується?:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А я шось ніяк не зберусь на ту ву...
    То обід варю,а от зараз прийшла логопед до малого....то поки позаймаються...
    А там під вечір піду....
    Я взагалі люблю перед сном прогулятись....
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Шо курили?о_О
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    :good::haha::haha::haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Provincial

    Provincial Well-Known Member

    Яка чудова "відмазка"!!!!Шикарно!!
    Я в захваті!!!!!:good:
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Peri

    Peri Well-Known Member

    2 в 1 - вечером може підемо по воду до джерела на Високому замку.

    До речі,в цю(провідну)неділю на Високому замку о 13.30 вперше цього року Хресна Дорога.Дуже і дуже корисно як для душі так і для тіла.Приходьте.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Peri

    Peri Well-Known Member

    оскільки погода *шепоче*,планую прогулянку по Високому замку.Це,так би мовити,одна із сторін здорового способу життя.
    Цікаво,яким фруктам,овочам і зелені Ви зараз віддаєте перевагу?
    Що думаєте на рахунок черемші?
    Як захищаєтесь від нітратів?

    ...але краще поки йти на ву...:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. night

    night Well-Known Member

    стараюсь не їсти овочів і фруктів. а якщо і їм то ретельно промиваю гарячою водою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Народ! Ви так всіх на траву підсадите :)))


    Не поспішати, не нервуватися, не сперечатися.
    Тоді не тре буде напиватися, накурюватися і натравлюватися. :)


    Здоровий спосіб життя - коли не робиш нічого лишнього і забагато потрібного!

    ---------- Додано в 23:12 ---------- Попередній допис був написаний в 23:09 ----------

    А!ааааааа! Ось, як воно працює! :)))

    ---------- Додано в 23:15 ---------- Попередній допис був написаний в 23:12 ----------

     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А їм?:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)