Зброя богів і її застосування

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 18 кві 2017.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хто він, або що це за зброя?
    Війна добра проти зла триває. І навпаки. Зброя може бути різна. Краще за все підходить те, на що ніхто не подумає, але коли його стає багато - то це сприймають, як кару. Наприклад, саранча, пауки, змії, тощо. Але тут і один може бути в полі воїн.
    Хитрий, невловимий, кровожерливий, нещадний...
    Я набрав цікаві історії з сайту ФЕРМЕР, та не всі ще переглянув. Але йдеться про нього... Чупакабра занадто вже приїлася і більше схоже на вигадку. Пропонують ласицю, куницю, тхора, лиса, собак, котів, щурів...
    Але я бачив його... Вогняно-рудий, невеликий, хвіст - як "їжак"для миття пляшок, не дуже м'язистий, але пруткий та гнучкий, не дуже боїться людей, нахабний.
    Хочу, щоб писали тут свої думки біш продумані, щоб його визначити. Може то новий вид, невідомий науці, бо я особисто не зміг визначити його природу. Потім намалюю його в реальному масштабі, бо він стояв від мене на відстані трьох метрів і хизувався своєю пружністю. За три години до цього, вранці, ми знайшли в клітці роздертого місячного гусака, в якого вігризли голову та виїли мізки, роздерли живіт і випустили кишки...
    Потім постраждала курка сусіда, тепер почали зникати вдень каченята у сусідки. А тут ще у мого качура хтось голову пробив , ледве не до мізків - та якось вижив! (див. фото)
    Полювання на звірину оголошено!
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 28 чер 2017
  2. hrim

    hrim Well-Known Member

    Блазнювання.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Зате в мене на подвір'ї чисто, прибрано і вас немає:tongue:.
     
  4. hrim

    hrim Well-Known Member

    Ви у розділі "Війна"
    Створили заголовок:
    а розказуєте про:
    "Знаки на полях - попередження чи розваги людей?
    "Плями на холодильнику"
    "Плями на холодильнику-2"
    Війна добра проти зла триває. Наприклад, саранча, пауки, змії, тощо.
    Я набрав цікаві історії з сайту ФЕРМЕР"
    "Полювання на звірину оголошено!"

    Добре вам. Ваше подвіря у розділі "Війна".
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То що вам не до вподоби?
    Війна буває різна. Чи розказати вам про гібридну? Я пишу для людей, які спроможні щось думати і зрозуміють бодай щось. А там може і життя стане кращім. "Раб, який знає, що йому буде вічне життя, завжди посміхається, на відміну від його експлуататора..."
    Я приймаю всіх, які вони є і навіть цікавіше спілкуватися з тими, які порушують правила (як кажуть - на то і закони, щоби їх порушувати), але пишіть так, щоб вас і інші зрозуміли, та й я, з ними за компанію.
    От наприклад, вірус "Петя". У мене такий вірус з'їв все на компі ще в 2011 році. Деякі тутешні користувачі може пригадають, що я пообіцяв їх колись знайти. То і тепер кажу - знайду, будьте спевнені... Сьогодні всі установи не приймають платіжки (ОБ, РЕС, Пошта ...), бо програми "полетіли". Скажете, що це не війна? Ну тоді вам прямо до теми "Дівочі посиденьки".
     
  6. hrim

    hrim Well-Known Member

    Я відгукнувся у вашій темі, бо помітив як ви пристрасно і беззмістовно вели "діалог" із присутнім на цьому форумі гібридним наймитом Василем (особою, яка то пише капсом «гинуть СОЛДАТИ», то подає на форум пропаганду, яку складають ті, від зброї яких ці солдати гинуть).
    У мене склалося враження, що ви його спільник.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Упс... Роди мене, мамо, заново...
     
    Останнє редагування: 29 чер 2017
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хто він, або що це за зброя?-2

    Пошукав в інтернеті щось схоже на те, що описав. Більше схожа було на білку, але я бачив їх раніше, і не сплутав би. Але знайшов серед 30 видів білок подібне. Назівається "Пестрая" білка (див.фото). взяв її фото і трофи дофарбував. Вийшло щось схоже, але вбивця трофи менше. Може і помиляюся, але може хто бачив, та не пускав повз себе, як не варте уваги. Якщо білка гризе горіхи, то чому не перегризти комусь горлянку?
    Знайшов смішного котобіла...
     

    Вкладення:

  9. hrim

    hrim Well-Known Member

    По власній темі щось буде?
    Це тренувальний табір спамера?
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У вас терпець уривається? Тоді подивіться фільм з Джекі Чаном. Здається "Китайські дракони"... Там малого хлопця Чак примушував кидати і піднімати "пінжак", щоб стати...
    А я збирав хрущів, нагибаючись кожний ранок за жуками по 200 разів, ввечері обережно полював на них, що сиділи на кущах, щоб їх впймати, бо якщо впав - то навряд чи знайдеш (застосовував Уас - див. фото). За 5 місяців скинув 16 кг ваги - це ж цілий пуд таскав на собі!!!!
    Коли жуки зникли, з'явилися нова тренувальна іграшка. На полуничному полі в 21.40 починають літати жуки (фото) - я не знаю, яка їх назва, але їх багато і лічинки білі, як у хруща, але в три рази менше (торішньою осінню бачив). Я їх ловлю різким рухом пластикового відра, збиваючи їх на льоту у відро. Скажу вам честно - не дуже й легко це робити і багато разів, щоб накормити курей. Для чого я це роблю? Якщо розумні, то відповідь дайте мені. Але я трохи втомився, тому виніс курку на поле і навчив її саму самій ловити жуків. У той час всі кури заходять вже на сідало (ні, по селу їх заганяють ще о 18 годині, а мої бродять... Коли заганяють курей, то якесь мерво робиться - що тільки не почуєшь: від матів до прокльонів. За що і навіщо?( ) Але збираних мною жуків їдять не гірше за хрущів. Я не загоняю курей, а свистну - і вони все кидають і біжуть де б не були, бо привчив їх свистом на жуків. Але якщо покликав - то обов'язково треба щось дати смачного.
    То хіба це не тема про війну? Ну хто знає: що, кого і всіх чекає. Треба бути готовим до всього. А для цього треба тренуватися. Тренуйся, студент, поки є час!
    П.С. Сьогодні їздив не ринок і продавав яйця. Кажу, що "на хрущах". по 18-20 грн за10. Порички, Смородину, кабачки... Ну так продав, ніби роздав. Аж на 27о грн за 2,5 години.
    Підходить один "не в глазу": дай гривню... - Отче наш прочитай - і дам навіть 2 гривні. Ні бе, ні ме... І хто з таких хоче добре жити? Всі. Але, як казали - навіть лотерейного білета не купили, а плачуть, що не щастить...
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 1 лип 2017
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Троянська діадема

    Якось шукав цікаве і знайшов про діадему. Наче цікаво, та коли побудував строки правителів, яким наче належала та діадема, то виявилося наступне, по порядку правління:
    1) Ехнатон ------- 1375-1336 р.д.н.е.
    2) Рамсес ІІ ------ 1279-1213 р.д.н.е.
    3) Троянська війна ------ прибл. 1198-1178 р.д.н.е
    А по тексту виходить, що спочатку Рамсес мав корону, потім передавав нащадкам, а корону вкрали у Ехнатона і передали в Трою. А потім знову народився Рамсес і випав в осад. Або це була просто не та діадема...
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 1 лип 2017
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хто він, або що це за зброя?-3

    У мене в горіху навесні поселилися шпаки. Крику було... А потім бачив, як шпаки гнали оту животиту вогняно-руду - див. частину 1. Сьогодні знайшов нову жертву (див.фото) - загризений шпак. Згадав, як колись в 2010 році, на форумі "Шиза" розслідував історію про появлення у нас чебурашки. Це наштовкнуло мене на таку думку: оцих білок-перевертнів завезли до нас з Еквадору, де ареал проживання пістрявих білок (майже, как про Шерлока Холмса "Пістрява стрічка"). Завезли їх з бананами, а тут немає бананів і звичної їжі, крім птиці та їх яєць. До речі, про них пишуть, що й у себе в Еквадорі вони викрадають пташенят... З такими змінами у кліматі мабуть і не те появиться в Україні.
    Ще дивно мені було навесні, як з мішків були викрадені горіхи грецькі та картопля. Я потім їх знайшов - кілограма по півтора стьобнуло і складувало в різних кутках. Знаєте, давно вже не чув про загиблих курей та гусаків, а от про крадіжку картоплі - взагалі вперше. Це манія білок, а не щурів. Ті понадкусують зі звичною для цієї місцевості звички, але не будуть таскати все на свому горбу...
    Ще не переконав?
    У сусідки пропадають каченята. Я перебрав варіанти і навіть їхню собаку-сучку включив до переліку, бо у мене таке було колись, коли працював трактористом. Якось сумно одному було, то взяв собі в напарники маленьку сучку, руду і їздив з нею . Потім почав залишати її вдома. А у мене курка висиділа курчат - штук 15. І от вони почали зникати. По одному в день. Якось заїхав на обід і бачу - та бігає за курчатами кругами... То вона пошкодувала потім.
    Але більше схиляюся до білки-перевертя.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 2 лип 2017
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хто він, або що це за зброя?-4

    Сапаю кукурудзу і так собі фантазую... Розігнувся і посміхнувся. Ось тепер пишу, чому.

    Велике полювання на звірину.
    Який самий страшний звір у світі?
    Людина.
    Вбиває заради свого задоволення.
    Рерих писав "Тогда":
    Який самий найкращий привид на світі?
    Карлсон.
    [​IMG]
    Але я не Карлсон, я Малиш на ймення Коммунарец. Хтось вважає, що не так його звали? Ніде немає ймення , то я вам кажу перший.

    Нащо таке говорю і що я замислив?
    В селі завівся звірина... По ночах краде курей. По десять штук відразу.
    Замислив його впіймати і наказати. Скоріше не наказати, а так собі, налякати, щоб тільки посивів.

    Як побороти зло, щоб самому не стати злом?
    Це треба робити з усмішкою та вигадкою, щоб зло само себе покарало.
    От написав катрен - не конкретний, але на всі часи.
    Розумний хай думає.
    Який план полювання?

    Зроблю сигналізацію. Коли того... То врублю світло, а там....

    Що треба із засобів?
    1) Защіпка дерев'яна "бельевая" Арт.№1254875
    2) Дві канцелярські кнопки
    3) сірник
    4) леска рибацька
    5) Дріт подвійний ізольований. Бажано марки "ПВ3-ч-1". Сім метрів
    6)батарей
    7) лампочка 1,5В
    8) швабра або коса
    9) Простиня
    10) фарба
    11) Дзвінок
    12) Вдача

    На добраніч!
    P.S Щоб злодій втратив пильність, залишу двері клуні відчинені, тобто просто накину замка, типу "забувся" зачинити. Але нарисую попередження, для чистоти совісті
    [​IMG]
    "Пожелай мне удачи... Пожелай..."
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 лип 2017
    • Подобається Подобається x 1
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тю....
    Ото охоронець...



    View: https://www.facebook.com/1875973525982151/videos/1938882603024576/
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ваш охоронець став інвалідом по дорозі й не добіг до мене, але написав кров'ю з носу останнє своє "Sorrу, i'm invalid, not be played."
    Нажмеш "Learn More" і моментально, в море (с) ги-ги, а там Петя чекає. Нет уж! Я вам говорил, что аккумулятор надо менять? А вы не послушались... (с)
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ні, я ж не держслужбовець. Навіщо він мені?
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То мабуть тому і не видно
     
  19. hrim

    hrim Well-Known Member

    То просто якесь "совпадєніє":
    Итальянский фермер превратил поле в портрет Путина
    Итальянский фермер превратил поле в портрет Путина
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А що, Дуче вже не такий популярний?
     
а де твій аватар? :)