Замки України

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем P1MPusy, 8 січ 2008.

  1. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Так склалося, що в нас була тільки в замках на Тернопільщині - в замках і їх руїнах. На Львівщині була тільки в Олеському. Думаю, може, катнутися на вихідний по місцевих замках - Підгорецький, Золочівський?
    Який порадите першіше? Чула, ще зараз, ніби-то, в Підгорецький не пускають через реконструкцію...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ENNI

    ENNI Well-Known Member

    У мене є мрія відвідати замки (фортеці) України. На жаль (і за браком часу, і по фінансам), поки не вдається реалізувати це. Але відвідала вже чотири замки(фортеці). В Чернівецькій області - Хотинську фортецю, в Тернопільській - в селі Червоне, в Хмельницькій області - Камянець-Подільську фортецю та Меджибіж!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. smbds

    smbds Well-Known Member

    У Підгорецький пускають на подвір'я та у підвальні приміщення. Якщо хочете щось саме недалеко від Львова - порадив би Золочів, Старе Село, Свірж, Жовкву, Крехів. Трохи далі - Збараж, Кременець, Вишневець. Ще трохи далі - без числа: двічі вже їздили на тиждень і збираємося втретє )
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. hunter

    hunter мандрівник

    в Старе Село немає сенсу їхати, там стоять голі стіни, а ось в Свіржі можна і по замку прогулятися і посидіти біля озера...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Підгорецький замок раджу відвідати, доки його нарешті не прихватизували...

    [​IMG]

    Кучма прихватизовував - не прихватизував...
    Ющенко прихватизовував - не прихватизував...
    Янукович Герман - ця прихватизує...
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Locke

    Locke невиправний реаліст


    А там всередину пускають чи ні? Я кілька років тому був там, то тільки ззовні подивився, все було зачинено і без ознак життя.
     
  7. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    як домовитися зі сторожем ;-))
    коли ми були, нас за 20 грн впустили без проблем
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. shoelover

    shoelover Member

    Серед замків і фортець Львівської області можу порекомендувати Тустань. Ми там були цього літа і просто так, і на фестиваль в серпні заїжджали - було дуже гарно. Екскурсії там класні проводять, які входять в вартість квитка і насправді важко повірити, шо колись на скелях там стояло ТАКЕ. Правда, видно всі сліди від стін, сходів. А краєвид зверху - просто клас!! Ми добиралися машинами, але можна і маршруткою зі Стрия. Дуже дивно мені стало, що мало говорять про ті скелі, бо з того можна би було зробити шось а-ля український Стоунхендж
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    За 20 грн вас в любой замок пустят. В 2007 году я с дочерью и ее мужем приехали в Паланок, было уже 7 часов, замок уже был закрыт. За 20 грн нас впустили и мы целый час одни бродили по замку, англицкая душа мужа дочери была потрясена
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Как-то этот замок веселее выглядел в "Трёх мушкетёрах".
     
а де твій аватар? :)