Залізо - проблеми, поради, тести

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Leopolis, 21 лют 2008.

  1. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    То часом не той віндовс, як його, що сам драйвери ставить?

    О, якраз питав...
    Поставе нормальний віндовс і буде вам щастя...

    На разі треба видаляти всі старі драйвери перед тим, як ставити нові!
     
  2. Мартин Боруля

    Мартин Боруля Well-Known Member

    Х-Wind 3.2 DVD Full edition

    ---------- Додано в 20:39 ---------- Попередній допис був написаний в 20:37 ----------

    Ліцензію? Дорогувато вийде. а може скинете ссилку на нормальний віндовс. Хоча я думаю що скорііше проблема в драйверах а не в вінді.
     
  3. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Знесіть нормально всі драйвери до відео. А потім нормально поставте нові. При пропозиції заміни - міняйте.

     
  4. Мартин Боруля

    Мартин Боруля Well-Known Member

    Супер! дякую.
     
  5. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    не знайшла відповіднішої гілки, тому спитаю тут.
    В нетбуці Леново S10-3 тріснула матриця монітора. Офіційний сервіс заспівав за ремонт пів ціни самого нетбука. Підкажіть, де можна недорого поміняти.
     
  6. Мартин Боруля

    Мартин Боруля Well-Known Member

    Дешево не вийде! Таку ціну вам заспівать проктично всі зто тим займається.
     
  7. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Захотілося з'єднати два комп'ютера без роутера...
    Виявляється LAN-кабель повинен мати розпіновку типу crossover #моїексперименти
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Можна використати будь -який старий світч з двома робочими портами

    Tapatalk
    Писи не тре шукати обжимку конектори . Підійдуть будь-які старі патчкорди
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    Эргономичная клавиатура

    Tapatalk
     
  10. luca

    luca миється в бані

    Ціни в рублях... а у нас вони що не продаються чи що? Але виглядає на перший погляд дуже навіть непогано, особливо клава від майкрософт.
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Йшлося не про рублі а про клаву

    Tapatalk
     
  12. Stefano

    Stefano Active Member

    Осмілюсь сказати, що всі клавіатури від Майкрософта суперсько підхоодять для набору текстів. Принаймні я пробував дві, а Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 використовую ще з минулої зими і прям задоволений. Щодо цін, то на олх їх немало б/в є. Звісно, якщо замовляти нову, тим паче зі Штатів, то ціна буде дуже немалою.
     
  13. Krez

    Krez New Member

    Привіт.
    Міняв корпус компа (ПК), і ніби все нормально як завжди. А монітор не загорається, стоіть в режимі економіі так ніби комп і не включався. Хотів би в біосі, подивитись чи що інше, але нема як. Ніколи з такою проблемою раніше не зтикався. Пищалка в тому корпусі взагалі не передбачена.
    Кулер запустився, відеокарта теж ніби світодіоди світяться. І дисковід запустився, але чогось негасить, і крутить беззупину.
    Думав може з підключенням до живлення дисків нахомутав. Пробував всі диски відключити, лишив тільки один залишив, а потім один дівіді лишив. Все те саме.
    Підкажіть в якій материнка послідовності пристроі опитує. Може то відеокарта? Але зовсім нехотілосяб купувати нову відеокарту якщо там з материнкою проблеми допустим, чи з біосом, чи ще з чимось.
    Хто може з таким раніше стикався, може знає. Підкажіть будьласка!​
     
  14. Krez

    Krez New Member

    Питання вирішене. Забув підєднати окремий кабель живлення для проца, я по просту за свята про нього забув:)
    Всім дякую)
     
  15. IvanHladun

    IvanHladun New Member

    Усім привіт. Хлопаки може підкажете щось. Маю трохи нестандартну проблему з відеокартою Radeon HD 7870. Деякий час тому вона в мене вийшла з ладу (екран в смужку і все таке). Віддав в ремонт. Сказали потрібно робити реболт чи ребулт, якось так, але не факт що той номер пройде, 50 на 50 коротше шанси в мене що той ремонт допоможе. Ціна його була 500 грн але якщо не вийде то грошей не візьмуть. Я погодився. Через два дні подзвонили сказали, забирай свого корча, все пучком. Я з либою від вуха до вуха, прилетів на крилах щастя (за 60км доречі), розрахувався з пацанами, вхопив компусік і хутенько полупив до хати, щоб як найшвидше увімкнути свого "дружбана" з яким не бачився майже місяць). Щастя моє було не довгим, бо десь через 5-ть днів як грім з ясного неба посеред ювілейного, тисячного перегляду чудового творіння Гая Річі під назвою "Snatch", пропелери відеокарти почали мантулити так, що я аж на кріслі підскочив. Аіда показала 4500 обертів. Я так розумію що це максимальні оберти кулерів цієї відеокарти. Мушу сказати, що знаходититсь в кімнаті дуже неприємно, коли має місце ця халепа. Позаяк чуваки надавали тижневу гарантію на свої ремонти і ця проблема підпадала під її умови, то я одразу ломанувся туди (за 60 км) знову і пояснив свою вселенську проблєму. Пацани взяли комп і на слідуючий день сказали що то через те, що я, така криворука жаба, некоректно встановив відеодрайвер і за умови моєї згоди, вони (пацани) усьо парєшають усього за якихось там 100 гривасів. "Як то так, рочків з десять мабуть я непогано давав раду всяким драйверам і тому, що йшов з цією ж таки відюхою в тому числі, а тут раптом умудрився напартачити. І 100 гривасів за встановлення дров то щось задофіга, але хто зна, може дійсно затупив... ", подумав я собі, і сказав най ставлять мені ті мега дрова. Важко передати, що я відчув коли вдома та відуха загуділа мені знову(((.
    Навіть незнаю нащо я накнопав такий опус. Мабуть то маленький ліричний відступ. Коротше не хочу я більше ані туди ані кудись в інше місце їхати. Хочу зрозуміти як воно працює.
    Якщо не брати до уваги шум, то відеокарта працює нормально, не глючить і не тупить. Крутить свої вентилятори на максимальних обертах з моменту натискання кнопки живлення ПК. Мені здається що в той момент драйвер ще не підгружено і він ніяк не може цим керувати (поправте, якщо помиляюсь). Дотого ж відеокарта припиняє крутити пропелери на максимальні оберти, коли температура графічного процесора досягає 65 градусів, тоді вони починають крутитися в нормальному режимі (приблизно 950-1050 обертів), і знову лупить на максимум (4500) коли температура опускається нижче 35 градусів. Якщо сидіти і бавитись (наприклад третього відьмака), то проблеми як би і немає, бо тоді температура ГП 70-75 градусів і оберти 1100-1150, але щоб посидіти в інтернеті і не вглохнути від шуму я мушу тримати згорнутими дві або й три такі забавки. Згорнуті вони так сяк підтримують температуру і та зараза не гуде.
    Може хтось стикався і може щось підказати. Буду дуже вдячний.
    Також буду вдячний якщо розкажете в чому полягає реболт відеокарти. Хочеться зрозуміти що саме вони робили і що могли при цьому зачепити чи нашкодити.
     

    Вкладення:

    • pressshot.jpg
      pressshot.jpg
      Розмір файлу:
      24 КБ
      Переглядів:
      2
  16. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  17. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  18. laidor

    laidor Member

    Після ремонту у сервісному центрі, Ноутбук коли працює від батареї - вимикається, хтось може підказати нормальний сервісній центр, де реально зможуть допомогти у цьому питанні, набридло, що всюди намагаються здерти гроші за повітря(((
     
а де твій аватар? :)