Заява народу України про судочинство та правоохорону

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Олег Оранжевый, 30 тра 2007.

  1. Олег Оранжевый

    Олег Оранжевый Well-Known Member

    Я, Народ Украины,
    осознаю за собой исключительное право на конечное правосу
    дие - право избирать судей и отзывать, право наказывать коррумпированных и уважать добросовестных. Судьи должны избираться мной для того, чтобы применением законов (определяющих только согласованную мной меру наказания за попрание прав), защитить мои главные и естественные права, записанные в Конституции. Я лишаю суды права толковать мои права. Я настаиваю на прямом применении конституционных норм. Я требую дать мне орудие для защиты моих прав и установить порядок, при котором никто не посмеет их нарушить.
    Я неусыпно миллионами глаз слежу за грязью и растлением во всех уровнях судебно-чиновнической клики. Я долготерпелив. Но мое терпение не бесконечно.
    Поэтому в моей оскорбленной душе зреет тяжелое решение.
    Через посредство моих лучших представителей я, Народ, готов начать правосудие над судьями.
    Далее, я настаиваю на полной люстрации действующих работников прокуратур всех уровней и возбуждении против них неотвратимых расследований по обвинению во взяточничестве, покрыванию преступлений всех видов, непосредственном участии в деятельности преступных группировок.
    Я заявляю о том, что для меня не существует срока давности в ответственности за преступления, как прямые, так и косвенные, связанные с неисполнением основного долга - контроля за соблюдением моих прав.
    Я готов в каждом отдельном случае нарушений моих прав заставить пройти нарушителя через все круги ада, которые они создают мне, НАРОДУ, своими ДЕЙСТВИЯМИ или БЕЗДЕЙСТВИЕМ.
    И пусть страдания и кровь моих детей падет на их головы.
    Объявляю сбор подписей в поддержку этого заявления.
    Опрос по адресу http://sokol.oboz.ua/sforum/index.php?topic=167.0;all
     
  2. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Відповідь: Заява народу України про судочинство та правоохорону

    Жаркие погоды по всей Украине стоят.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Олег Оранжевый

    Олег Оранжевый Well-Known Member

    Відповідь: Заява народу України про судочинство та правоохорону

    Я, Народ України,
    усвідомлюю за собою виняткове право на кінцеве правосуддя - право обирати суддів і відкликати, право карати корумпованих і поважати добросовісних. Судді повинні обиратися мною для того, щоб застосуванням законів
    (що визначають тільки узгоджену мною міру покарання за нехтування моїми правами), захистити мої головні і природні права, записані в Конституції. Я позбавляю суди права тлумачити мої права. Я наполягаю на прямому застосуванні конституційних норм. Я вимагаю дати мені знаряддя для захисту моїх прав і встановити порядок, при якому ніхто не посміє їх порушити.
    Я невсипущо мільйонами очей стежу за брудом і розтлінням у всіх рівнях судово-чиновницької кліки. Я довготерпеливий. Але моє терпіння не нескінченне.
    Тому в моїй ображеній душі зріє важке рішення.
    Через моїх кращих представників я, Народ, готовий почати правосуддя над суддями.
    Далі, я наполягаю на повній люстрації діючих працівників прокуратур всіх рівнів і збудженні проти них невідворотних розслідувань по звинуваченнях у хабарництві, покриттю злочинів всіх видів, безпосередній участі в діяльності злочинних угрупувань.
    Я заявляю про те, що для мене не існує терміну давності у відповідальності за злочини, як прямі, так і непрямі, пов'язані з невиконанням основного боргу - контролю за дотриманням моїх прав.
    Я готовий у кожному окремому випадку порушень моїх прав примусити пройти порушника через всі круги пекла, які вони створюють мені, НАРОДУ, своїми ДІЯМИ або БЕЗДІЯЛЬНІСТЮ.
    І хай страждання і кров моїх дітей ляже на їх голови.
    Оголошую збір підписів на підтримку цієї заяви.
    Опитування за адресою <http://sokol.oboz.ua/sforum/index.php?topic=167.0;all>
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Заява народу України про судочинство та правоохорону

    ЕМОЦІЇ, емоції....
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Заява народу України про судочинство та правоохорону

    Заяву не підтримую )))
     
  6. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Заява народу України про судочинство та правоохорону

    Плавится асфальт и мозги...:radist:
     
  7. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Заява народу України про судочинство та правоохорону

    ще би українською мовою то легше було б читати. а так та ніби згідний але дійсно - емоції (це ні добре, ні зле).
    Про люстрацію дуууже добре
     
  8. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Заява народу України про судочинство та правоохорону

    zz
     
  9. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Заява народу України про судочинство та правоохорону

    Ia gotov zi zbroey v rukax vje itu u biy.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вища кваліфікаційна комісія суддів України станом на 14 липня 2017 року ухвалила рішення стосовно 100 кандидатів, з яких 25 – не підтвердили здатності здійснювати правосуддя у Верховному Суді, 75 – підтвердили.

    Н-да, цікаво... :scratch_one-s_head:

    Якщо взяти до уваги стан нашої суддівської системи, то може бути і таке, що якраз ті відсіяні 25 кандидатів і є чесними і порядними юристами, шо нє?
     
а де твій аватар? :)