З Новим Роком!

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем Stanley, 1 січ 2007.

  1. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    мінімалка піднята з вересня, при чому тут січень? бюджет прийнятий і там з січня підняття не передбачене, чергове аж у травні
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вибачте. Тут я винен. Мова йде про військових пенсіонерів.


     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    не треба... Знаєм, Вальцман винен...


    Навіть дай пенсію наперед, зроби людям приємне, все одно у гавно кинуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    От тільки не треба лялякати.
    Дати пенсію в 2015-му за січень 2016-го = не виплатити перерахунок цієї пенсії. Тобто вкрасти у людини з кишені.
    Друге: не дати можливості підписати контракт в січні 2016-го, а в наказовому порядку всіх зарахувати 2015-м роком = не виплатити 8, 9, 10 мінімалок згідно їхнього ж барижного закону.
    Ця сволотна влада навіть на копійках нагрьобує людей.
     
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    я нині теж за здоров'я Степана Андрійовича потєгнув...
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я й не здивований.
    Пийте на здоров'я. Ми вільні люди і живемо у вільній країні. Кожем має право пити за будь яку сволоту.
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    :facepalm:Видно перетягнулисте...
    А не знаєте, яке трумло в того чувака? Кажуть дубове довговічніше, а соснове корисніше для здоровля... :mocking:
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та ти шо! А я думав шо оранжойди поророзпихали по тюрмам патріотів і нами керуют зайди. Значить Пекьо зафиздівсі як завжди.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    перерахунок незалежить від дати виплати. Якщо з січня має бути перерахунок, то плати хоть за півроку наперед - він буде.
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Побачимо. Я отримав без перерахунку. До лютого почекаємо. Але якщо не буде і в лютому, то що?
     
  11. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Сьогодні виглядає що це День Похмілля. :)))
     
  12. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    Привітання від Наді Савченко.

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. nikalex

    nikalex Member

    Як на мене це повна маячня!Як святкував новий рік так і буду! А це вже нав'язування повне!
     
  14. nikalex

    nikalex Member

    І згадав : З новим роком усіх!Нехай у Вас усе вдається , всі будуть здорові ,а ви щасливі:uanew::dance3:
     
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 2
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Где вы были в ночь с тридцать первого декабря по шестнадцатое января?
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. manur

    manur Well-Known Member

    31-го під вечір (ще завидна) ми доїхали до Козьмещика. Розвантажилися. Я зразу став дрова рубати, їден за водов пішов, а главний зразу почав готувати бограч. Попри тому господар витягнув генератор і дав світло на господарку.

    Напалили, розмістилися, постелили спальні мішки, наварили бограча. До бограча потихеньку в сухом"ятку закусювали, під бограч теж троха вжили (алкоголію і, єсьтєсьно, НЕ шампанського).
    Випили не мало, але і не занадто. Десь, біля 22 год попадали спати.... Новий рік, єсьтєсьно, проспали)))

    Люди!!!! Як то файно на Новий рік без телевізора!!! І виспатися, а не жерти пів ночі... DSCN0719.JPG DSCN0720.JPG DSCN0721.JPG

    Проснулися о 7 ранку, чучуть перекусили і о 8:05 вирушили з бази. На базі температура повітря була -23. Снігу - мало.

    - вигляд з бази на Петрос.
    - стартуємо...
    - така там таблиця стоїть після першого підйому.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  19. manur

    manur Well-Known Member

    - пройшли перший ліс і побачили Говерлу.
    - екстремальна молодь ночувала в наметах на висоті біля 1600-1700 (до речі, 1 січня до висоти метрів 1700 був майже абсолютний штиль). Але, як виявилося пізніше, та молодь, що ночувала біля лісу - то ще далеко НЕ екстремальна.

    - вигляд на Петрос (де я був в червні 2015 року)

    - такий стовпчик стоїть на висоті 1845м (безпосередньо перед конкретним підйомом на Говерлу). DSCN0725.JPG DSCN0732.JPG DSCN0733.JPG DSCN0737.JPG DSCN0738.JPG
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
  20. manur

    manur Well-Known Member

    При підйомі на перемичку вже був вітер. Причому, якось дуже швидко появився. Таке враження, що ось на такій висоті його зовсім нема, а 10 метрів вище він вже немаленький))))

    А ось і вершина Говерли))) На фотках видно стіни зі снігових блоків. Наметів вже на той час (біля 12:30 ми на вершину піднялися) не було. Але ще люди залишки своїх манаток збирали-пакували. ВИЯВИЛОСЯ!!!!!!!!!!! Що в новорічну ніч на вершині Говерли було 15 (п"ятнадцять) наметів!!!!! І біля 130 чоловік зустрічали Новий рік безпосередньо на вершині. А ТАМ вітерець неслабий! Оце дійсно екстремали))) DSCN0745.JPG DSCN0748.JPG DSCN0749.JPG DSCN0750.JPG
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)