З Днем Незалежності!!!

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем Мих, 24 сер 2008.

  1. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    З Днем Незалежності! Слава Україні!
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Guelder Roze

    Guelder Roze Well-Known Member

    ..все це дуже тішить...українці згадали , що вони українці...але якою ціною...інші мали віддати своє життя , що б ця українськість прокинулася в наших душах...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    • Подобається Подобається x 3
  4. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    є щось сьогодні у Львові ? якісь концерти на відкритому повітрі ? чи ще щось ? читав читав ніц не знайшов
     
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Правильно,бо вся ця москальня тепер не їде до нас.І Слава Богу.Їхня наглість і хамство вже в печінках сидить.Україна для українців:uanew:

    ---------- Додано в 14:39 ---------- Попередній допис був написаний в 14:31 ----------

    Та так і є... там є нормальні адекватні люди ,які не зазомбовані ПТН.Можливо їм ще важче,ніж нам,бо ми можемо висловлювати свою думку,боротися за правду,бо ми українці вільні і сильні.А вони живуть в страху.Як сказав один митрополит:Їм легше подолати голодний бунт,ніж скорити вільного.Бо голодного можна купити,а вільного тільки вбити):uaflag:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    • Подобається Подобається x 3
  7. Guelder Roze

    Guelder Roze Well-Known Member

    Була моя доня з бойфрендом...сказала неперевершено..ое найкращі..Славік патріот своєї країни..:bandera:я горджуся ним..:uaflag:
    P.s.побувати на його концерті поки що в мене в майбутньому..вже в який раз мені не доля побувати..на цей раз я потрапила в дтп вечором , а на рано мала їхати до Львова..
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Надіюсь, у Вас все добре? о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Guelder Roze

    Guelder Roze Well-Known Member

    Так,Олю..)дякую..зі мною все гаразд..:)..
    Просто який раз переконуюся ))не кажи гоп ,поки не перескочив.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Слава Богу! Рада за Вас. :give_rose: Be safe!
     
  11. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Приємно читати ваш допис! Звісно що Одесса це Україна, ми всі українці і ніщо нас нездолає і не переможе, ми всі одне ціле в швидкому майбутньому щаслива європейська країна УКРАЇНА!!:uaflag::uanew:

    ---------- Додано в 15:37 ---------- Попередній допис був написаний в 15:26 ----------

    Так, так!! Вони справді найкращі! Моя мама не любила ніколи цього гурту, а цього разу коли дивилася то сльози були, та похвальні слова:good: Концерт дійсно емоційний та зворушливий, і звісно він нас всіх ще більше обєднує, та показує що ми сильні і любем свою країну!!:uaflag::uanew:
     
  12. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Так :bandera: він один із свого гурту, стоїть і виконує Гімн України :uanew:так, як належало б їм усім :)
    http://www.youtube.com/watch?v=sD2iUu-9paA
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Guelder Roze

    Guelder Roze Well-Known Member

    Рука на серці...
     
  14. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    [​IMG]

    До Дня Незалежності у центрі Львова розгорнули п'ятнадцятиметровий cиньо-жовтий стяг.
    24 серпня на пр. Свободи за три години на тлі прапора України зробили фотознімки понад 2000 львів'ян та гостей міста.


     
  15. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Супер!!Вакарчук молодець,дійсно патріот своєї держави.Я пишаюся,що в нас є такі виконавці,а саме зі Львова)):yahoo:
     
  16. Оля

    Оля Старожилка форуму

    :uaflag::uaflag::uaflag: З Днем Незалежності, Україно!



    [​IMG]



     

    Вкладення:

    • ua2[1].gif
      ua2[1].gif
      Розмір файлу:
      4,4 КБ
      Переглядів:
      4
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. Оля

    Оля Старожилка форуму

    • Подобається Подобається x 4
  18. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ми в суботу в Сіетлі святкували День Незалежності України з 1 до 7 години дня. :) Було дуже багато людей цього року. Був концерт, ярмарка. Були присутні всі конфесії разом. Всі виручені гроші підуть на допомогу українським воїнам на Донбасі і на лікування постраждалих військових.

    А вчора був величезний концерт за участю Брії Блессінг і Антона Копитіна, які мають тур по Америці і з Олегом Майовським, який зараз живе тимчасово тут у нас. :)


    View: https://www.youtube.com/watch?v=xVbdnheWNmY&feature=player_detailpage#t=1147
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    11223532_966722840046813_3255071299288514414_n.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. prius

    prius Well-Known Member

    image.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)