Хуліган в фейсбуковИ )

Тема у розділі 'www', створена користувачем Hyligan, 29 тра 2017.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вирішив я випробувати як будуть працювати новітні технології на нашому колгоспному рівні :), скліпав собі сторінку в фейсбуці, і наповнюю її помаленьку.
    Цілі:
    - аудиторія 2-3 тисячі людей з Ч, бажано жінок від 25 до 55 так як вони і купують в основному.
    - перетягнути в реал 200 - 300 клієнтів на день.
    - виділитись, щоб впізнавали, показували пальцями і купляли.
    - донести меседж :mocking: " я свій місцевий пацан", " кріп файний", " поки що не 100+% органік, але ми над цим працюєм, якщо ви готові платити", "з нами весело" " ваші гроші не пропєм, не проіпем, і не вивеземо в офшори, а вкладемо в господарку щоб зробити краще, більше і дешевше (як варіант догнати і перегнати американських друзів :dirol:)"

    Може хто порадить як вести той цілий піар на районному рівні?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Думаю варто бути автентичним настільки наскільки це можливо, тому творю від душі, використовуючи тупий і примітивний запальний гумор в стилі гібриду Майкла Щура і Дзідзя, скліпані на коліні з смартфона пости і фото.
    На відео наразі не відважуюсь, сі стидаю :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Коротше, проблема така шо матеріалів по розкрутці саме малого і локального бізнесу в фейсі практично нема, навіть по англіцьки. Направду живих цікавих сторінок я теж не зустрічав, виняток хіба Вежа медвежа, але тож проти мене практично аЛігархи....
    Хто підкаже як то сі робе?
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ось ці дуже добре ведуть вже кілька років сторінку Шкварка
    Здається, вони, власне, і піднялися свого часу на фейсбуці. Читай, бери приклад.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Але то звиняйте група а не сторінка :dntknw:
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Спершу у них теж була сторінка, але я так розумію, що комунікувати з великою кількістю народу ліпше таки через групи
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Бо то задурно.
    Я так розумію шо стратегія назбирати побільше народу на сторінку, через платні оголошення, а потім створити з них групу.
     
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А хіба можна зі сторінки зробити групу?
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Там є опція щось типу "створити спільноту", і там на вибір, або дати лінк на групу, або створити свою, потім мабуть запропонують додати в групу всіх хто лайкнув.
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А можна додавати всіх лайкунів в друзі, може це кращий варіант?
     
  11. wink

    wink миється в бані

    корисно регулярно задавати собі питання "Хто я?" - уточнювати самоідентифікацію, напрямки і обмеження роботи ...
    поки ви будете вивчати можливості фейсбуку і створювати спільноту покупців...
    конкуренти можуть в цей час глибоко... дуже глибоко вивчати виробництво... фотосинтез, завдяки якому існує сільське господарство...
    різні управлінські штуки... як керувати багатономенклатурним виробництвом, як справлятися з великою кількістю інформації і т.д.
    якщо для продажу товару потрібно докладати зусилля... чи варто його виробляти...
    я не знаю, думаю над цим
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ми, я і конкуренти, ми навіть слів таких не знаємо :dntknw:. Я мабуть не чОтко пояснив, мова йде про маленький, мікроскопічний бізнесець, якщо я буду мати 200-300 постійних клієнтів на день, плюс випадкові з середньої сумою покупки 10-15 грн. і при тому геморойність буде нижче середнього, моє життя буде близьким до ідеалу :blush:.
    це питання серйозне...але назвіть мені товар для продажу якого зусилля не потрібні.
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @wink, ваш пост в мене викликає якісь суперечливі відчуття, що ви взагалі намагаєтесь сказати?
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Цей чувачок цікаво розказує, в нього вікномийно-кАвйорочистний бізнес, так що його як і мене цікавить тільки дуже локальна аудиторія, книжка яку він рекомендує теж цікава.


    View: https://youtu.be/xOY2Zc4SZFM
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Коротше, він заряджає пости майже кожного дня, по 1 долару, шо для Америки вопше як задурно, каже головне це контекст, пост має бути цікавим, прикольним, або корисним...Стратегія набрати побільше аудиторії, промелькатись, не лізти до людей з своїми комерційними пропозиціями, просто бути під рукою...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В книжці рекомендують писати навіть на дуже далекі від твого бізнесу теми, аби були цікаві аудиторії, як приклад наводиться взуттєва фірма яка пише про серіали, і косметична яка пише як жінкам успішно виступати з презентаціями...

    Для України це мабуть злегка буде дивно, маю в Г+ два таких ватніки, "прочістка каналлізаціі Одеса" і "модниє інтерєри" які до срачки ріжуться в політичних темах...виглядає то просто по дебільному :dntknw:
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Інформації для висновків в мене дуже мало поки що, але по відчуттях люди дуже добре реагують на живі фото на яких впізнають рідне місто, і живих людей наприклад цей пост набрав поза 80 лайків, купу поширень, чуть не 3000 безкоштовних переглядів, при чому десь тисячу вже після того як закінчились гроші на промоцію.



    View: https://www.facebook.com/fainazelen/posts/1934425926814632
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    При чому з десяток жіночок підходили зі словами "ой я бачила вас в фейсбіці...", так що доляра я відбив :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    То є жона?
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тут вона в ролі партнера по бізнесу)
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)