Худнемо!

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Nataliali, 13 тра 2019.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:


    Це буде завжди, тре звикати.

    Виглядає так, що народу надоїло боятися тої пандемії.
    Хоча і статистика жахлива, і всім відомі реальні випадки з близькими, але спостерігається якась байдужість і безпечність
     
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    наполегливо очікуємо безкоштовне диво :yes:
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Яке диво? :scratch_one-s_head:
     
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    це просто приказка така про характер українців :uanew:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Olexandriy, а то часом магазин не тої жєнщіни, котра на Красной площаді анекдоти про бандерівців розказує?
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  9. PolinKapolya

    PolinKapolya New Member

    Зі свого досвіду схуднення можу сказати, що близько 90% успіху - це правильне харчування. Якщо їсти будь-що, шкідливі продукти, солодощі, багато борошняного, фастфуди, чипси та інше, то ніякий спорт не допоможе.
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Я с 24-го числа похудел.:dance3:
     
  11. Valentina Davidova

    Valentina Davidova New Member

    Щоб добре схуднути, треба їсти тільки по голоду, а не коли нудно чи під серіальчик, то так не треба робити. Водичку пити зранку за пів години до сніданку, робити вправи, поприсідати, планочку зробити, то й буде вам щастя :)))
     
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Нужно спортом заниматься.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Irina Koval

    Irina Koval New Member

    Всі дієти та голодування - це зло. Вага після них повертається, та ще й з плюсом. Перевірено на собі.
    Те що реально допомагає це:
    1. Перехід на правильне, дробне харчування. Тобто. ви їсте часто, але в малих порціях. Як зрозуміти величину порцій? все дуже просто, рахуйте калорії, зверніться до спеціалістів які розумються на підрахунку калорій. Це необхідно зробити один раз, і ви вже маєте поняття скільки калорій необхідно їсти за день, аби не набирати вагу, а скидати
    2. Активний спосіб життя, як мінімум 15 тис кроків за день (для цього було б дуже добре мати фітнес годинник), а також спортзал вам в поміч. Ранні підйоми та біг зранку не тільки робив мої ноги підтянутими, але й заряжав на цілий день.
    3. Бажано, але не обов,язково - курс масажа: антицелюлітного, лімфодренажного і т.д. Оскільки я не мала багато часу на відвідування масажу, робила його сама вдома, за допомогою масажної щітки та масла для тіла.
    4. Коли все вище перераховане ви виконуєте, також дуже круто дає результат прийом жироспалюючих препаратів. (я приймала кленобутерол та оксандролон). ДУЖЕ сподобався еффект від прийому. Я навіть не очікувала таких результатів. Відразу порекомендую сайт farmaua.com. По перше ціна на препарати не велика, продукція оригінальна, менеджери толково все пояснили і підказали дозування.
    Дотримуйтесь моїх рекомендацій і результат буде.

    Однозначно легко не буде, але воно того варте.

    В мене все вийшло, тому вийде і у вас.
     
  14. KatrinBy

    KatrinBy Active Member

    Повністю погоджуюся з усім сказаним. Для мене основна проблема в тому, як позбутися бажання їсти зайвий раз. Окрім гімнастичних вправ, прогулянок, налогодження правильного режиму харчування все одно бажання щось попоїсти залишалось. Спочатку пила води більше, не допомогало і вирішила пити порошок топінамбуру (читала багато статтей щодо його користі, які показання та протипоказання), по перше відчуваю насичення, легкість після їжі, не турбує здуття. Стало набагато легше та приємніше контролювати вагу та тримати себе в формі)
     
  15. KatrinBy

    KatrinBy Active Member

    Вітаю! А ви відмовилися від шкідливих продуктів ( чіпси, газована солодка вода...) чи зменшили їх вживання?
     
  16. Sharfshtein

    Sharfshtein За мир во всём мире

    Я хожу на фитнес, это хорошо помогает поддерживать вес.:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. KatrinBy

    KatrinBy Active Member

    А, як довго займаєтесь?
     
  18. Sharfshtein

    Sharfshtein За мир во всём мире

    Суммарно лет пять, но с перерывами.:blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. KatrinBy

    KatrinBy Active Member

     
  20. Sharfshtein

    Sharfshtein За мир во всём мире

    Я придерживаюсь естественного хода вещей, без насилия организма. Никакого бреда в виде подсчёта калорий и всякого вегетарианства. Ем мясо, как положено мужчине. Отказался от еды, напичканной химией, сладкое с возрастом уже не такое сладкое.:))) Всё произошло естественно, никакой диеты не использую. Главное - двигаться побольше.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)