Худнемо!

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Nataliali, 13 тра 2019.

1. TombRaider

TombRaider Любов та щастя

бігаю кожен день по 30 хвилин та йду пішкі 40 хвилин...завжди можу дозволити собі все що захочу

2. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

[​IMG][​IMG]

• Смішно Смішно x 1
  3. Gyppsy

4. Как я думаю, главное это нормально питаться, стараться есть до 18 вечера, и порционно. Очень люблю сайт вкусно дома рецепты там очень крутые. Одно из самых любимых это запеченная утка в медово-соевой глазури. Все так круто пошагово расписано. И получается офегительно вкусно!!

5. Gyppsy

Фігня то всьо...
    Во як круто і пошагово було тільки шо

На маленьку пательню хляпаєте крапульку оливи, як загріється - кидаєте туди порізану як сі вдасть цибулю, як цибуля зарум"яниться - кидаєте нарізаний шпондер. Трошки чекаєте, щоб шпондер запах.
    Як тільки шпондер запах, вибиваєте туди семеро людських яєць, солите, перчите, дрібку мороженого кропу/петрушки, трете трошки твердого сиру і накриваєте кришкою. Скручуєте вогонь на маленький.
    Скоренько нарізаєте хліб, солений вогарок і наливаєте пісят.
    Як тільки все зробили - знімаєте з пательні кришку і трошки від країв посуваєте все до середини, щоб відлипло від дна.
    Накриваєте пательню тарілкою догори дном. Потім рррраз - перевертаєте пательню вверх дном і все з неї переходить у тарілку. Тепер можна зверху форкнути по яєшні майонезом /на любітеля/

Смачного!

А ви берете і кажете...

• Подобається Подобається x 1
  6. Gyppsy

7. Gyppsy

8. elektrik

elektrik Well-Known Member

Привіт дівчата,та жінки.
    Я також худий,бо їм 2 рази на день,я дарбоголік якщо поїм 3 рази на день то із швабри виглядаю.:cools:

а де твій аватар? :)