хтось пояснить що відбувається?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем mypucm, 4 лис 2018.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    Довго вибирав собі ноутбук. Хотілося в першу чергу легкий, компактний і міцний. Таки знайшов - Panasonic Toughbook CF-T7 :), захищений і від падінь, і від попадання води на клавіатуру (коли він був новий, коштував близько 2 тис. доларів)
    Тепер я його купив за 2700 грн. Офісні програми працюють, відео в інтернеті через 3G-модем показує, що ще потрібно.
    -------------------------------------------
    Пройшло півтора року... працює як годинник :good:... хоч старенький, але дуже якісно зроблений ноут.
    -------------------------------------------
    І ось надумав я його продати (робота змінилася, купив більш потужного ноута - але, на жаль, не такого міцного, ну і гроші потрібні - нашо мені два ноутбуки)

    виставив на OLX за 1700 гривень - працюючий захищений 12"ноутбук з 3G-модемом, ОЗУ 2Гб, HDD-100 Гб, Windows 10...
    не беруть, навіть ніхто не питає :scratch_one-s_head:

    у мене цей... як його... когнітивний диссонанс... ще недавно про такі девайси люди навіть не мріяли... а що тепер, всі стали багатими і на такі речі навіть не дивляться? :scratch_one-s_head:
     
  2. Fon

    Fon whom how

    це не ноут. там немає вайфая. виглядає як ігрова приставка тетріс, фотку виклали таку уйобіщну, що навіть за 500 грн не куплять ))) 1ГГц проца це вже мобільний телефон 2009 року. батарея 2-3 години це просто жах. це все рівно що на олх продавати якийсь крутий у 2002 семенс С35 ))))

    порада - віддайте в подарунок комусь малоімущому. не даріть дітям, бо подумають шо дядя жмот.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    :acute:
    Записа4ти.PNG
     
    Останнє редагування: 2 гру 2018
  4. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    по-перше він двохядерний,
    по-друге, екран 12,1"
     
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    як би це пояснити... цей ноут має певні особливості...
    можу випадково потягнути за шнур - скинути його зі столу... і він продовжує працювати...
    або сісти на сумку з ним... або пролити чай...


    можливо, я не розбираюся в цінах,
    будь-ласка, покажіть інший робочий захищений ноутбук на windows 10 і ціну
    :popcorm1::popcorm1::popcorm1:
     
  6. Fon

    Fon whom how

    схоже ваш захищений ноутбук так комусь потрібен як мій плівковий фотоапарат зеніт11
     
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    думаю, різниця є... ноутом я досі щодня із задоволенням користуюся )
     
а де твій аватар? :)