Хто що зараз читає?

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем lyana, 25 вер 2008.

  1. lyana

    lyana Member

    Яку книгу на данний момент ви читаєте, чи можливо перечитуєте?
    Я ось натрапила на книгу Януша Вишневського-"Одиночество в сети"
    Дуже цікава книга.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. sasha_b

    sasha_b Active Member

    Золоте теля
     
  3. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Дочитую "Де батько твій, Адаме?" Генрі Олді Лайона - сподобалась, рада що не пройшла повз на Форумі, а звернула увагу.
     
  4. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    Hearts in Atlantis by Stephen King
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    А я просто в захваті від прочитаної мною книги Ірен Роздобудько "Гудзик"...Рекомендую прочитати..
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Євген Маланюк "Земна Мадонна"
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Каміло Хосе Села - "Вулик"(мовою оригіналу,себто іспанською)
    Семен Скляренко "Володимир"

    Дійсно дуже цікава та захоплива книга
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Забужко - Notre dame d'Ukraine. Достатньо цікаво, хоча не з усім можна погодитись.
    І паралельно Василь Кожелянко "Чужий"
    Ще Моніка Марон чекає. Перекладу на цілому форумі так і не знайшла, але оригінал вдалося відшукати
     
  9. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Чак Палагнюк(Поланік) "Бійцівський клуб". Американський автор у якого дід був українцем, а згодом по-цьому творі фільм був знятий.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Re:Story

    Re:Story Well-Known Member

    Да, книга просто суперовая! Я даже плакала, когда ее читала... Я ее летом читала.
    Сейчас меня ожидает Оскар Уайльд "Портрет Дориана Грея", читаю Л.М.Буджолд "Гражданская компания".
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Наше Літо

    Наше Літо Active Member

    Марія Савчин-Тисяча доріг
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Підскажіть! Може хтось знає?
    Яке видавництво випустило цього року книжку Альґірдаса Кумжі (посла Литви в Україні) "Гімалаї. Щоденник однієї експедиції." Цього року вона була презентована на книжковому форумі у Львові (але на ту презентацію я не встигла:cry:) Надзвичайно хочу купити цю книжку - написана вона як пригодницька історія-щоденник подорожі групи альпіністів в Гімалаї...Читала уривки в трьох номерах журналу "Міжнародний туризм" - "запала" на Гімалаї:). Але ніде у Львові не можу її знайти тепер. Може десь не там шукаю?:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. lulu

    lulu Well-Known Member

    на днях прочитала "мандрівний замок хаула"
    таке файне...миле...
    ніЯка матіос з ніякою "москалицею" не перебила мені враження! то теж на днях-ніяке!
    а зараз читаю литвинчука "подорожатор"
    напрошується коментар:"докторе, шо ви курите? не жлобіться-ПОДІЛІТЬСЯ!!!!":crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Оце післявчора закінчив "Чоловіком і жінкою створив їх..." від Ліліях Романова.
    Беруся до "Експеримент планетарного маштабу" від Гелена.
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    "Сучасна кулінарія".
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. shashka

    shashka Member

    Нікола Тесла "Статті"

    Доречі, не підскажете де можна скачати український переклад Гете "Фауст"(Франка або Лукаша)?
     
    Останнє редагування: 30 вер 2008
  17. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Українсько-угорський словник...
    Цього року побувала в Угорщині - сподобалося надзвичайно....це насправді країна - казка (особливо Будапешт) і дуже мені вже сподобалася їхня мова...Спочатку коли приїхала, то думала вдосконалювати англійську, але передумала - опановую венгерську мову...і навіть щось таки виходить :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    надибав бєлянiна: http://lib.ru/RUFANT/BELYANIN/goroh.txt :good:
    колись прочитав кiлька його книжок...
    хорошi жарти, легкий стиль написання...
    але є мiнус: однотипно...
     
  19. WAW

    WAW Well-Known Member

    На мою думку, він вже списався. "Опергруппа в Побдберезовке" - отстой полный. "Ангх" - еще хуже. Советую почитать Михаила Успенского "Там где нас нет" и продолжение "Время оно" и "Кого за смертью посылать". И юмор более изящный, и философия присутствует.
    Зараз прочитал Лао Ше "Записки кошачого міста". Така антиутопія про суспільство, яке дуже нагадує наше. Після такого хочеться почитати щось повеселіше. Може побавлюсь расказами Каганова.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ganna

    Ganna Member

    Читаю "Так казав Заратустра" Ніцше. Дуже цікаво написано, але не варто сприймати буквально і як незаперечну істину. Це лише викладення думок, дуже майстерно написано, часом аж занадто (в сенсі сили, дуже переконливо пише, той випадок коли є можливість переконати у чому завгодно о_О), можна сказати що заворожуюче, але опиратися тому враженню все ж деколи варто :)
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)