Хто дійсно Бог ?

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем harmony, 19 вер 2008.

  1. Василь

    Василь Well-Known Member

    Проблема не в мені, а в Вас: аргументів у Вас немає ніяких, тобто Ви безсилі відповісти по суті.
     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм...:scratch_one-s_head:
    А що на таке відповіш?:dntknw:
    Дуже співчуваю.:sad:
    Не перегрівайтесь.:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Василь

    Василь Well-Known Member

    Я взагалі й не переймаюсь, але Ви не відповіли на моє наступне запитання:

    Тому мені нема на що відповідати. А Ваші емоційні зауваження залишаю без відповіді, бо вони не є предметом цієї теми. Так що, бувайте здорові!
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ех, Василю... вас би до войска в учебку на 2 роки.... Дивись і думки б були тверезі....
     
  5. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    Самі хоча б зрозуміли що написали, чи намагаєтесь бути розумним і за вуха терміни в купу стягти :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Василь

    Василь Well-Known Member

    Все нічого конкретно не означає.
     
  7. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    Більше ніж ви можете собі уявити, обмежуючись степінню освідченості людини по відношенні до вселенної :)
    Людина завжди уявляє все образно, так як і думає. Тому "ВСЕ" кожна людина уявляє собі по свому, для хлопа зо села ВСЕ то певне велике просторе поле без кінця і краю, в буряках посіяних, які комусь ще микати треба буде...
    Для фізика/математика все це універсальна множина яка уміщує будь яку множину яку можна уявити, написати чи сотворити. ВСЕ в даному випадку, або БОГ це множина, яка уміщає в собі нам відому вселенну (не плутати з відрізком у космосі, а саме безкрайній всесвіт, а простіше просторово-часовий континіум), початок і кінець часу (час, часи та до часу). Це не відрізок який мав початок і кінець. Це всеохоплююча множина.

    Далі, Бог уміщає, але не обмежується нашим, відомим, світом...

    Сподіваюсь пояснюю більш менш доступно.
     
  8. Василь

    Василь Well-Known Member

    Так, "все" є абстрактним продуктом людської уяви і нічого конкретного!
     
  9. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    ви істина в останній інстанції? :)
     
  10. Василь

    Василь Well-Known Member

    Істиною є те, що Ви не можете дати конкретне визначення, що таке бог. Одні голі абстракції!
     
  11. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    Ага, конкретне кажете...
    Як вам описати Бога, який існує:
    1. Поза часом
    2. В вимірності набагато вищій за нашу
    3. При цьому нам відомий всесвіт входить в його склад

    Як знаючи лише 3-и виміри + 1 часовий ви хочете дати визначення Творцю вселенної?

    Найбільш очевиднішею відповіддю і є Бог - є все. Все, що ви бачите і що не бачите. "Бо кожну зорю знає Він по імені". Чому? тому що все створене Ним, тому що створене прекрасно.
    Питання вибору Бога базується на спробі людини зрозуміти своє місце у всесвіті.
    Як би не було парадоксально, але чомусь багато "всежиттяатеїстів" на смертному ложі гірко плачуть і визнають Бога... що це? бажання жити вічно? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Як сліпому можна описати,який гарний схід сонця?
    Як глухому опишеш красу музики?
    А як це довести сліпоглухонімому,в котрого ще й розумова відсталість...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Як видючому можна пояснити що він помилився бо була ілюзія?

    Як тій людині що немає слуху можна пояснити що вона не чує? Глухий се зрозуміє хоч наполовину.

    Сліпоглухонімий , в котрого ще й розумова відсталість деколи розуміє більше від світського барса. "Швидше верблюд пройде через вушко голки" ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Бачиш, Васильку, коли ти трохи здобудеш грамоти і зрозумієш, що ти не знаєш нічого, з тобою можна буде про щось говорити. А то ти десь трохи начитався популярних атеїстичних брошур і тут плетеш нісенітниці.
    (Це, до речі, в випадку якщо ти не маєш якихось психіатричних проблем - тоді це не наша компетенція щось тобі доводити).
    Я колись наводив слова про новітні бачення будови Всесвіту. Якщо ти осилиш, прочитай ту статтю і побачиш на якому малому проценті ти базуєш свої суперечки.

    Кульмінаційний момент драматичних взаємин між трьома речовинними субстанціями Всесвіту — звичайною матерією, прихованою масою і темною енергією — настав, коли на основі несуперечливого пов’язування видимого розширення з космологічною моделлю вчені кількісно оцінили роль або значимість кожної з трьох субстанцій. Результати не просто здивували, вони приголомшили.

    Виявляється, у нашому світі (у нього входять мільярди видимих галактик, разом із нашою) на звичайну речовину припадає лише близько 4% усієї маси, а в зірках її зосереджено й того менше — якийсь 1%. Частка прихованої маси становить близько 29%, а більша частина 67% припадає на таємничу темну енергію. Нехай читача не дивує, що ця енергія виступає тут в іпостасі матерії. Їхня еквівалентність, установлена А.Ейнштейном, виражається відомою формулою E = mc2.

    Звісно, ці цифри мало тривожать свідомість обивателя, але людей обізнаних вони не повинні залишити байдужими. Адже виходить, що всі наші знання про навколишній світ грунтуються на результатах вивчення лише дещиці світової субстанції! А чим є недоступні для дослідження 96 відсотків — залишається таємницею. Всесвіт, у якому ми живемо, виявляється зовсім не таким, яким його протягом останніх трьох-чотирьох століть малювала наука: звична для нас фізична матерія відіграє в ньому незначну роль. Реальний світ, у якому діють приховані й темні «агенти», може виявитися навіть фантастичнішим, ніж припускали письменники-фантасти.

    Більше того, відомі фундаментальні фізичні закони встановлено на основі неповного вивчення мізерної кількості існуючої матерії, яка, до того ж, якісно відрізняється від усієї іншої. Правда, це зовсім не означає, що фундаментальні закони помилкові. Аж ніяк! У царині освоєного наукою пізнавального простору вони діють бездоганно. Але тепер ясно, що сфера їхньої придатності локальна і повинні існувати більш загальні закони світобудови, у середовищі яких наші «фундаментальні» виконують окрему, другорядну роль.

    http://www.dt.ua/3000/3100/45696/
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Щось в тому є....
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Ті що впадуть на мене - розіб’ються
    На тих на кого я впаду - будуть роздушені
    Бо я є наріжний камінь.

    Багато хто був покликаний...
     
  17. Василь

    Василь Well-Known Member

    Я Вам співчуваю, що Ви знаєте лише чотиривимірний простір-час, але для мене це не проблема! Сучасна квантова фізика вивчає багатовимірні простори без обмеження величини мірности. Так що, вивчайте і чекаю на Ваше визначення що таке бог! А до тих пір не пишіть, що я не можу описати багатовимірний простір!
     
  18. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    Скільки - 12? а чи знаєте ви як вони співіснують? та навіть Віттен толком пояснити не може... Ще раз кажу, те що ми про них знаєм не означає, що ми їх розумієм. Ви я бачу толком і не знаєте, що воно таке квантова фізика. Та й хто може сказати, що знає :)
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А нашо вам знати шо таке бог?

    От скажіть, що таке всесвіт? Відповідь буде розпливчаста, хоча напевно ви не сумніваєтесь, що всесвіт існує.
     
  20. Василь

    Василь Well-Known Member

    Щоб мати можливість перевірити, чи те, що Ви пишете про бога, відповідає його поняттю, чи не відповідає!

    Питання не в тему!

    ---------- Додано в 10:15 ---------- Попередній допис був написаний в 10:10 ----------

    Я не розумію, чому Ви не даєте визначення бога, а пишете, що я знаю і що не знаю, про що Ви, очевидно, нічого не знаєте і знати не можете?! Я вже писав, що розмір простору не має значення, бо на мірність цього простору сучасна квантова фізика ніяких обмежень не накладає!
     
а де твій аватар? :)