Хто де одягається?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем ParubokRapid, 20 кві 2011.

  1. Hilgi

    Hilgi миється в бані

    В Ашані
     
  2. Frayda

    Frayda Well-Known Member

    В Армане.
     
  3. Desertflower

    Desertflower миється в бані

  4. Valentaina

    Valentaina миється в бані

    А я предпочитаю шить одежду, не люблю ходить, как с инкубатора, особенно летом, все комбинезоны, костюмы одинаковые у всех(( А на вещи от Армани и Габанни не заработала. Вот с такой вот помощницей Швейная машина Bernina Bernette Sublime Milan 5 - купить швейную машину Bernina Bernette Milan 5 в Киеве, Харькове, Львове, Днепре по низкой цене - «Шпулька - Магазин швейных машин», твори свой личный эксклюзив:)
     
  5. Katerinamad

    Katerinamad Member

    Я найчастіше купляю через інтернет
     
  6. Katerinamad

    Katerinamad Member

    Типу Bonprix, Lamoda, Le boutique
     
  7. Anastasialis

    Anastasialis миється в бані

  8. EvgenjaE

    EvgenjaE миється в бані

    А що в Ашані є нормальний одяг
     
  9. mixam

    mixam миється в бані

    Я в основном через интернет заказываю вещи, так гораздо дешевле и качество лучше. В последнее время нравится этот магазин Белорусский трикотаж, интернет магазин Анабель, купить белорусский трикотаж оптом и в розницу. подруга посоветовала, вещи все хорошо носятся и по фигуре садятся, для меня это самое главное.
     
  10. dianina

    dianina миється в бані

    Я тоже люблю хорошие интернет магазины
     
  11. petrolazirko

    petrolazirko миється в бані

  12. Radoma

    Radoma New Member

    В интернете одеваюсь. Иногда на рынке. Как прийдется
     
  13. pavloss

    pavloss миється в бані

    Обувь покупаю в интернете, вот купил кроссовки Nike вот тут качество бомба!
     
  14. viktorvv

    viktorvv миється в бані

    Купил себе волейбольные кроссовки Asics Gel Task в магазине sport-timekh.com.ua/ каждое воскресенье собираемся и играем в волейбол с друзьями!
     
  15. ViktorGorm

    ViktorGorm миється в бані

    В інтернеті дивимось, там багато різних знижок можна знайти. Я навіть собі беру на стоках чи в секенді на Люксі. Там бувають дуже круті речі. Для дівчини замовляю подаруночки в JK Fashion. У них великий вибір різного жіночого одягу за помірною ціною https://jk-style-fashion.com/platya/platya-s-printom. Вважаю, презент повинен бути корисним і практичним. Від нього мало користі коли він валяється на антрисолі!
     
  16. AndySkot

    AndySkot миється в бані

    Я в торговом центре покупаю одежду. В основном, в Бенетоне или Заре.
     
  17. nik114

    nik114 Member

    Дружина останні 2 чи вже три роки одягається в інтернеті. Часто шукає знижки. Якщо щось хоче іноземного виробництва то на іноземних сайтах. якщо щось вітчизняного то на промі (style24.prom.ua найчастіше тут, а ще yaskravo103.com.ua, brand-sh0p.com.ua) це що найчастіше бачу дома. але є і інші сайти.
     
  18. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    В інтернеті замовляю, або купую в стокових магазинах
     
  19. Meronium

    Meronium миється в бані

    Колінс, Зара, Бершка
     
  20. TomS

    TomS миється в бані

    где прийдется
     
а де твій аватар? :)