Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Переосмислення.
    Що то є війна і звідки вона приходить.
    Нещодавно був на городі і захотілося до туалету по-малому. Та хто ж у селі біжить до туалету - кущів достатньо. От стою вже в кущах задоволений і потряс (вибачте мені за таку деталь в істотії) і задумався...
    Моя мати вела якусь дивну війну з сусідом, ніби той її принижує, матюгає... А все почалося з того, що він виставив пісюна і трясе в кущах, коли та поралася на грядках. Побачила - та й зчинила сварку. Люденьки!!! (як то у селах кричать баби) Хм-м-м... Поссяти чоловіку не дала. Війна з нічого, чи вже був "тліючий трут", якого тільки треба було піднести до скирди? Так хто винний у розпалюванні війни? - Згадайте м/ф "Як козак одружувувся"... Корчма, сбір химер і дуля, яка бігає поміж кумів і сварить їх. Ота дуля сидить в кожному, але кожний бачить тільки ту, яка направлена на нього. А той трут всі тягають і вважають його за гордість, який на справді - пихатість. Синоніми до нього: амбітний, панський, важливий, зарозумілий, гордий, гордовитий, надутий, пихатий. Але російською більш спектральний набір (може від того, що більше копирсаються у тому багні?):
    "амбициозный, барственный, важный, высокомерный, гордый, заносчивый, кичливый, надменный, надутый, напыщенный"
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 965-й.

    Інформаційні новини (20.08.2017).

    1. "Тайны долины пирамид" А. Печенкина
    [​IMG]
    Забувся виставити обкладинку. Ось.

    2. З книги И.Глазкової та В.Ланда
    Взагалі, вся книга має езотеричний окрас. Тобто, пошук містеричного із реального і навпаки.
    В цій частині одні езотерики гноблять інших езотериків. І не простих, а таких визнанних, як Блаватська, Рерихів (всю родину) і ряд інших професорів, які роблять гроші на тому, що дурять людей.
    Одні звинувачують інших у підтасовці цифр великої піраміди, призначення Сфінкса і т.і.
    Здається, що іне потрібно це читати. Але не так.
    Відсутність результату - теж результат.
    Ніхто не може точно визначитися, хто і коли побудував піраміди і той комплект в Гізі, з якою метою і взагалі, як то відбулося. Але уважний знайде зерно істини.
    "Когда цивилизация приближается к своей гибели, то все тайные знания выходят наружу и все тайное становится явным" і ніхто не дасть відповіді крім того, хто прийде і розкаже про все (Як пророчив американець Кейсі).

    3. Езотерика (довідка)
     
    Останнє редагування: 20 сер 2017
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 964-й.

    Інформаційні новини (21.08.2017).

    1. Погода
    Температура ззовні впала до плюс 15С. Йде тихенький дощик, але люди чогось знову стогнуть. Як писала @Alias – завжди незадоволені. Як привчив поет їх плакати, так ще й і стогнуть, «від себе», із задоволенням. А я пішов до теплички і зняв огірки, які повилазили із теплички на дах погрітися.

    [​IMG]
    Світло вимикається - вже десятий раз за день на 10 секунд. Техніку попалять і що? Добре, що УПС є, але і він не вічний.

    2. Катерина. Шевченко Т.Г.
    Якось показували по телебаченню веселу і гарну дівчину, яка декламувала «Катерину». Я теж колись відео таке зняв. Одна тітка знає на пам’ять «Катерину» і була переможцем конкурсів колись. Кажу – зайдіть, запишу відео з вами. Довго не було її, потім бачу – йде. Каже – прийшла на відео читати. Але видно, що тільки що з городу. Добре, - кажу – тільки приведіть себе у порядок. Вмийтеся і надягніть гарну блузку…
    Може колись виставлю, якщо дасть згоду. А поки що фото.

    [​IMG]

    3. "Тайны долины пирамид" А. Печенкина

    Із книги В.П.Бабаніна. Сфінкс
    3.1 Там таке написано, що немає змоги коротко написати так, щоб про щось написати для людей. Хоча можна: «Треба менше пити!». Та краще сканувати, щоб не дуже замаратися, бо ледь хватило сил прочитати. Та щось у тому є… Особливо, якщо згадати розширення сфери впливу ЛГБТ. То виявляється – «Просвещенные». Всі. Гермафродіти і андрогени. Сфінкс – це чоловік спереді і жінка ззаду, бо в нього хвіст.
    [​IMG]

    Ну, а далі – просто треба читати.
    [​IMG]

    До речі – у Желязни «Бог Света»: Богом смерті міг бути тільки чоловік, але призначили жінку, яка мала бува видавати себе за чоловіка і терпіти всіх гарних жінок у своєму гаремі…
    Але це ще був не кінець.
    [​IMG]

    3.2 Питання на кого сфінкс схожий, чого мовчить, навіщо він там і куди дивиться задають всі, але як кажуть – найбільше хтось приблизився до розгадки. Приблизився, та невідомо до чого…
    І тут кінцівка розділу – пророцтво Кейсі.

    [​IMG]

    Що цікавого з цього можна взяти?
    Коли прийде Месія на Землю, треба буде його запитати – навіщо сфінкс, піраміди, їх таємниці, зупинити випромінювання їх - «Астанавитесь!!!!». От хто розкаже про це все – той і є Той, на кого чекають люди. А що, ні?

    3.3 Вже проскакує через прочитане ще щось… Просвітлення приходить від Вчителя до учня через сексуальний союз. А попередні натяки пропустив, бо вважав це домислами, аж поки це не стало аксіомою.

    [​IMG]

    3.4 Тут хтось на ЛФ про попа і батюшок запитував з якоїсь нагоди…

    То ось слова отця Христофора тульського:
    Поп – это Пастырь овец православных
    А как будет вкратце «заместитеть командира по морским делам?»
    - Замком по морде.
     
    Останнє редагування: 21 сер 2017
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я знав про похолодання і дощі в понеділок ще з четверга. Яка тут неподіванка?
    Грози не було. Тихенько пройшов до вечора.
    Зібрав 6 фляг води.
    Веселка була о 20-й вечора.
    [​IMG]

    Зробив фотосесію стовпа. Останнє фото в 21.00, коли прочитав про сонячнє затемнення.

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
    21.00
    [​IMG]
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 963-й.

    Вечірні новини (22.08.2017).

    1. Погода
    Чудова. Зранку навів порядок в помідорах.
    [​IMG]
    Вирвав зілля, пасинкував, обрізав цвіт і вище плодів -
    щоб достигли ті, що народилися. А ті, що не народилися, як сказано, не пізнають царстве небесного...
    Де Барао
    [​IMG]

    Італійська квітка
    [​IMG]
    [​IMG]

    Після обіду перепиляв третину колод на дрова. Бо як дуже спекотно, то пилка швидко нагрівалася і глохла. Мій "Powertek" з 2006 року, але ще пиляє. Хотів купляти нову, але дав шанс старій - почистив все, новий бензин - і вуаля! Пиляв швидко, але не довго - щоб не перегрівалася, бо кільця мабуть вже потерлися і не тримаю тиску. А ввечері посипав доріжки тирсою між помідорами - хоч парад 24-го роби!

    2. Ми такі стали?

    Зайшов до сусіда.
    Кажу: Дай пару яблук на Спаса посвятити.
    Він: Та всі гнилі.
    Я: Дам 5 гривень...
    Він: Зараз подивлюся, може є...
    Знайшов.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 962-й.

    Спеціальний номер (23.08.2017).
    Присвячено
    @Slav

    1. Що надибав
    Продав помідори, огірки. Зайшов до розповсюджувачів свідків Егових. І ... О диво прямо три книжки по тематиці, яка цікавить @Slav.
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Взяв.

    2. Що зацікавило
    Дуже зацікавила третя книжка - "Людство в пошуках Бога".
    Не думайте, що я фанатичний прихильник свідків. Мені цікаві їхні книжки, як і УПЦ УП або УПЦ МП. Всюди є трохи шось, а може не вистачає чогось? Ну то мої справи і нікого кудись не штовхаю. Істина дорожче.
    Даю копії для ознайомлення. Якщо той, кому це взято зацікавиться, то буду виставляти копії потрохи далі, або сам візьме десь. А якщо не зацікавить, то все рівно буду вивчати і коротко писати про пізнання.
    Бо більше в інших темах не буду спілкуватися з @Slav, тільки тут, щоб не визивати гніву. Чому в в розділі "Війна"? Це буде зрозуміло із останньої копії - на стор.14 - в табличці "Релігія, любов і ненависть".
    стор.2
    [​IMG]
    стор.3
    [​IMG]

    стор.5
    [​IMG] [​IMG]


    стор.7
    [​IMG]

    стор.14
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 23 сер 2017
  8. Slav

    Slav Well-Known Member

    Свідки Єгови майже все вірно пишуть на цих сторінках. Вони своїми вчинками стоять значно ближче до Бога, чим християни поширених конфесій в Україні.
    Можливо ці брошури можна знайти на їхньому сайті:
    Книжки і журнали, видані Свідками Єгови

    Свідки Єгови вміють нормально дискутувати не переходячи на особистоті.

    Ще зазначу, що їх англомовні тексти дуже добре підходять для вивчення англійської мови.
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Доброго вам дня, здоров'я і настрою! Зі звятом української незалежності!
    Слава тим, хто дає нам часу і можливість зібратися вірою у перемогу над темними силами, якої б форми воно не було і ганьба тим, хто не може зупинитися, щоб не красти і не ганьбити Україну по всьому світу.

    По темі.
    Немає тих, що без гріха, тому будьте обережні, даючи рекомендації тій чи іншій гілці древа церкві Ісусової. То так, трохи начитався...
    Але Свідки Єгові нагадують зомбовані машини. Не всі, але їх не "перепреш". Хоча спілкуватися з ними приємно.
    Беру у них літературу - одні кажуть, що за свої гроші беруть і розповсюджують, інші - спростовують те... Хто їх знає?
    Та я до них насторожено веду себе. Колись знав одну родину. Не дуже праведну, але бабка ледве не вмерла, а свідки тут як тут - вже зробили дарственну , думали, що помре - а та вижила... На вулиці залишилася її донька з дітьми, яких потім в приют забрали від неї... Ту бабку почали по винайманих квартирах ганяти, але квартиру їй не повернули. Та що казати, в стаді овець завжди можна знайти вовка в овечій шкурі. Тому не треба всіх хаяти, але спостерігаємо і виставиться на суді. А вони багато всяли на себе - багато і відповідати будуть. Пам'ятаєте "Одкровення", в якому сім церков Господь інспектує?
    То в книжці "Людство в пошуках Бога" вони перечислюють 7 релігій (див. надані копії):
    1) Індуїзм
    2) Католіцизм
    3) Протестантеізм
    4) Іслам
    5) Буддизм
    6) Синтоїзм
    7) Свідкі Єгові
    На жаль, православіє вони відкинули. Та дарма, бо тут і буде відбуватися найцікавіше. Хіба Свідки Єгові мають свою релігію? То вони перебрали...а сьома релігія повинна бути православна. Чекаємо війну в Росії проти свідків, бо бачив в МП плакат древа релігій - Православіє там є. А свідків - не пам'ятаю. Потім сфотографую - бо питав, але немає більше такого плакату.

    То називається толерантність.

    Я колись вивчав англійську мову, слухаючи по "VEF" радіо "Свобода" на Чукотці. Зрадником не став, але ризикував попасти до КДБ.
     
    Останнє редагування: 24 сер 2017
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 961-й.

    Нічний випуск (24.08.2017).

    1. Праздник
    День незалежності України. Як там не було, із праздником всіх, хто за Україну!

    2. Кіт і щур
    Не знаю, хто впіймав щура, але грався малий кіт. Не дав сфотографувати. Відвертався і втік з щуром.
    [​IMG]
    Через годину кіт став таким... Рататуя зжер, чи ні? Якщо зерно в сараї не пропаде за ці дні - то мого Рататуя...
    [​IMG]

    3. Нова історія
    Вчора зайшов до мене сусід. Каже, що не може заволокти леску в шпулю мотокоси.
    Ну то пішли.
    Він розібрав її, засунв леску, а далі не знає що робити. Дивно, все літо косив, а заволокти не може...
    Ну то кажу, треба зібрати її назад. Показую: натискаєш головку шпулі і шукаєш наскрізний отвір, вставляєш леску, протягуєш, ділиш порівну її , а потім крутиш головку
    шпулі, поки майже не втянеться леска. А той сусід лізе руками, вихвачує, не дає згадати - бо сам давно вже заправляв.
    Ну то накрутили...
    Встав він та шморгає пускача. Разів з чотири...
    Кажу - зачекай, ти не правильно запучкаєш...
    Вле той завів мотокосу і побіг косити.
    Сьогодні привожу зелений забор свій у поряд, та приходить знову сусід.
    Каже: я не зрозумів, як ти її туда всунув, леску...
    Я дивлюсь на нього.
    Він знову: не можу заволокти...
    Кажу: Ну то що, я винний, чи що?
    Щось мається той...
    Кажу: то навчити заволочувати?
    - Так.
    Ну то йдемо.
    На його косі тяжка пружина, тяжко крутити. То пояснюю йому, що треба леску просунути наскрізь шпулі через отвір, який відкривається, коли правильно виставлено і нажата головка.
    Він: а там хіба є отвір наскрізний?
    Є, кажу...
    Заволокли леску.
    Кажу: ти чому не застосовуєш легкий запуск коси, а шморгаєш її по п'ять разів, поки не порвеш шнурка?
    - А як це?
    Показую: треба відкрити заслонку, включити косу, підкачати, шморгнути - коли заведеться, то закрити заслонку.
    - А в мене завжди була в середньому положенні...
    Ну то чутно, що реве, як скажена, та ще й бензин бігаєш шукати по селу...
    Так коса повинна працювати 10 років, а в тебе буде 2 роки.
    (Коли купив і косив нею, то без перерви і на всю силу - я йому казав, щою прироботку зробив, без навантеження, то кажу, се кажу - йому по барабану...)
    Ну то магарич з тебе, кажу... (Хоча я не пью, але так, для проформи...)
    Якось буде, каже...
    Тут поки що все на сьогодні. Далі буде.
     
    Останнє редагування: 25 сер 2017
  11. Slav

    Slav Well-Known Member


    Вам також доброго дня, здоров'я і настрою! Зі звятом української незалежності!

    Може я погано знаю Свідків Єгови, але мені здається, що вони своєю поведінкою в побуті є найправдивішими християнами. Хоча деякі моменти в їхній поведінці мені не подобаються. Наприклад, вони вираховують родичів нещодавно померлих людей і ходять до них зі своїми проповідями з метою, щоб їх перетворити у Свідків Єгови. Також один знайомий Свідок Єгови, з яким я робив бізнес, намагався мені проповідувати погляди Свідків Єгови, та критикувати інших християн за їх фарисейство. А коли я йому сказав, що він також грішить, бо контрабандою переправляє шкіру для одягу через митницю, то він мені відповів, що сам він тим не займається, що тим займаються інші люди, з якими він співпрацює. Дивно, що він не розуміє того, що користуючись їхніми грішними послугами, він також грішить?

    Наскільки я зрозумів з вашої розповіді, ці Свідки Єгови шахрайством заволоділи квартирою старої бабці. Так?
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви правильно зрозуміли. Але та баба і її дочка самі винні. Вони жили не добре, тому і "залетіли". Може і краще, що дісталося на потреби віруючих, а не пропили за безцінь. А як воно насправді : так мало статися чи покарання, чи ще якось - ніхто не знає. Але у нас батюшка на похоронах 5-річного хлопчика (років з 10 тому) сказав так:"Може воно і добре, що Бог прибрав його до себе, а то вирос би розбишака, ще б ви плакали за нього..."
     
  13. Slav

    Slav Well-Known Member

    Батюшка не мав права говорити подібних речей, бо ніхто не знає, ким би виросла ця дитина. Подібно, жодні батюшки, священники та ксьондзи не мають права пояснювати та стверджувати за що когось чимось покарав Бог. Бо вони так само як інші земні грішні люди це не знають і не можуть про це знати. Кожем може лише ПРИПУСКАТИ, що певна подія - це воля Божа.
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Нічого в цьому світі не відбувається без волі Бога...
    Навіть листок з дерева сам по собі не впаде.
    Я не доводжу нічого, просто кажу те, що бачу.
    А ще, колись, може п'ять років тому сидів собі в селі і так тошно стало від усього, що накрив стола з того що було, і покликав Господа. "Зайди, кажу, посидимо та поговоримо, бо вже дістало все і нічого не розумію, що відбувається..."
    Може і зайшов, та я його не бачив, але щось змінилося всередині.
    Що - не скажу, бо не доведу вам суб'єктивного, але стало радісно, спокійно і впевнний в собі, бо відчуваю покров його на собі.
    Йду по вулиці, а назустріч Брюс.
    Ну що, - питаю, - розказуй, що бачив, що чув, хто зло робив, а хто добро.
    А він як почне скреготати та лаяти (гавкати)... Відчувається, що мало бачив доброго, але як побачить мене, то хвіст - як помело маталає і біжить до мене, як песик молодий.
    П.С. Нещодавно мене дістали... Іноді злюся, іноді сварюся або мовчу. А тут сльози вже нестерпні...
    Пішов в садок, наче хтось веде мене до старого відра. Підхожу - а там журнал свідків Єгових. Взяв , листаю і знайшов...
    Сльози висохли, сонце світить і легко стало від того, що Він нас любить, милує і втішає. Тому мені не треба доказів чиїсь чи спростовування ваших. Я просто вірю і знаю у що вірю. А вам бажаю знайти те, у що вірити насправді і без доказу. Не витрачайте час на "пустые хлопоты", бо його мало залишається.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 25 сер 2017
  15. Slav

    Slav Well-Known Member

    Свідки Єгови себе рекламують і відверто "йдуть в народ" проповідувати свій релігійний світогляд. Тому ми більше знаємо про них, чим про представників інших малопоширених в Україні конфесій. Ще мені здається, що найближче до Бога стоять протестанти-баптисти, може вони навіть значно є правдивішими християнами, чим Свідки Єгови. Правда, мені прийшлося в інтернеті бути свідком матюкання одного протестанта (не баптиста).

    Свідки Єгови справді часто себе поводять як зомбовані машини та агітатори. Вони використовують завчені формули впливу на людей. Якщо їм задати якісь нетрадиційні питання, то вони починають показувати свою слабку сторону. Ось, наприклад, Свідки Єгови не вірять у Трійцю. Я їм показав, що більшість цитат в Біблії підтверджують факт існування Трійці, триєдиного Бога. Таке склалося в мене враження від розмови з ними, що вони розгубились і далі не мали аргументів, бо далі вони не хотіли мене переконувати в своїй правоті. Таке саме склалося враження в мого брата після дискусії зі Свідками Єгови.








    Бабця свідомо зробила вибір і пізніше не шкодувала, то це воля бабці. В даному випадку про жодне шахрайство не може бути мови. Але якщо бабця після дарування заявила приблизно, що ці Свідки Єгови мене обдурили і змусили мене своїми хитрощами подарувати їм хату, то в такому випадку таку ситуацію справді можна назвати шахрайством. Я би сам на місці бабці подарував комусь іншому свою хату, але тільки не своїм родичам-пиякам, якщо б я був впененим, що вони цю хату проп'ють. Бабця на шкодувала за тим, що подарувала свою хату Свідкам Єгови? Вона не заявляла після дарування, що її обдурили?

    Щойно натрапив на цікаву інформацію про Свідків Єгови:

    Як розмовляти зі Свідками Єгови | CREDO

    Свідки Єгови: 7 найбільших обманів | CREDO

    google
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    60-й.

    Нічний випуск (25.08.2017).

    1. Ратаруй живий!
    Зерно зщезло. Поклав яблуко і огірка.

    2. Забобони
    Йду ввечері по вулиці, а сусідка назустріч з двума палицями і лаеться на курей. Кажу: ви прикорміть їх і не лайтеся, щей час збережете...
    Так подивилася на мене і "Та йди ти ..." і пішла далі лаятися.
    А вона ж мене (коли там буваю, наче нічого не знаю...) і церкві вчить де стояти, де і за що гроші класти...
    О так слухаю, як люди тратять час на всяке непотрібне, замість того, щоб подивитися на небо ввечері, почитати і подумати над Біблією.
    А ж своїх кур привчив до свисту - коли годував хрущами. Тепер, коли свистну, так мелодично, то вони збігаються, хто звідки був. А іноді таке буває гарний настрій, що починаю підсвистувавти собі і тут же гальмую..."Не свисти - кури прибігуть"

    3. Нова історія (Продовження 961 дня)
    Якось буде, каже...
    Да, да, знаю.
    Якось пішов навесні до них - взяти борону, щоб заскородити картоплю, якось брав пару разів у них. Нащо мені коні - сам запрягся і побігав пару соток - і сила, і здоров'я. Але цього разу не дали.
    Потім якось розказав матері - а вона каже:"Приходила та сусідка до мене, а я їй уколи медичні робила. Разів десять. Та якось кажу іншій сусідці Парасці - що от роблю уколи, а та молока навіть не дасть... Проходить час і каже Параска, що запитала ту, якій вона уколи робить.Чому хоч молока не даси? А та: - Так вона в мене борони брала!" Якби я знав , що "там" рахують камінцями, скільки зробили добра, то ніколи б не брав там борони (Колись збив дерев'яні і 90-х роках і скородив ячмінь). Можете мені сказати - міг би сам дати яблук за борони. Може давав, може не давав, але нікому не нагадував, кому що робив. (Зараз я ананімно пишу, щоб ніхто не знав). Всіх стрижу безкоштовно, а мене тільки за гроші... Може я такий лох? Та мені не шкода. Я не обіднію, хтось не розбагатіє.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Прошу вибачення у тих, хто читає мої дописи, особливо за 960-й день - він же 60-й. Там багато помилок, бо не хватає дня, щоб написати. Як тільки не встигаю написати, то після опівночі вже інтернет не підвласний мені - нічого не можу відкоректувати. Як то був чорновик - 60-й. Взагалі-то я пишу спочатку в ворді, а потім копіюю відкоректоване, і то бувають огріхи - а тут живцем...
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    "Народники" в 19ст. теж ходили в народ, поки не наробили лиха з революцією. Шляхи непізнані не тільки у Бога.
    То до поглядів. А як до дій опонента? Він на вас плює - ви теж поважати будете? Толерантність - не тільки у світопогляді, але й у мирському житті. Хоча для мене взагалі : Чим більше слов (і різних) - тим більше брехні.
    Розмовну можна вивчити за пару тижнів - як поїхати закордон без грошей (тобто поїхати з грошима і там комусь віддати , щоб було реально) В СРСР всі вчили - а зиску... Так і тут буде. Кому треба - той і буде знати. А робити з цього політику - нерозумно, але вигідно.
    Та баба дуже нерозумна. Але дочка її приглядала. А решту - хто ж знає, хто про що жаліє чи радіє?
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 959-й.

    Прикольний випуск (26.08.2017).

    бачив на ринку в одному із кіосків:
    Панцирник ЗСУ, склеєїний із монет 1, 2 та 5 копійок.
    Вага - 6,2 кг.
    Під панцирником валяються монети РФ орлом вверх.
    Знімав на Самсунг, шнур є, а забув як скинути на комп. Та взяв на відео зняв. Там теж не зрозуміло буде. То не мій панцирник, тому і краще, щоб повністю не бачили.
    Можна в рекорд Гінеса вносити. А це так, щоб застовбичити місце. Перше повідомлення - це основа для заявки.


    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 958-й.

    Нічні новини (27.08.2017).

    1. Панцирник. Контроль рекорду
    Перевірив дані викладені на вітрині з офіційними даними (Наче і робити є що по господарству, але ж «Не верю!» гризе).

    1.1 Перевірка віги

    Розрахунок:

    340 х 1,50 = 510 г
    835 х 0,64 = 22,4 г
    988 х 4,30 = 4284 г
    Разом: 4,816 кг

    Різниця: 1,384 кг

    Хотів взагалі не враховувати клей, бо він все-таки висихає і майже не важить нічого. Ьа й без нього щось не те…
    Перерахунок майже на 1,4 кг!
    Тут або завищено, або не до враховано монет.

    1.2 Перевірки собівартості

    1.2.1 Як здати на металобрухт
    За 1 кг сталі 2-3 грн.
    4,8 х 2 = 9,6 грн
    4,8 х 3 = 14,4 грн
    Ну, так, приблизно 11 грн

    1.2.2 Як продати на самопоміч:
    1 х 340 = 340 коп = 3,4 грн
    2 х 835 = 1670 коп = 16,7 грн
    5 х 988 = 4940 коп = 49,4 грн
    Разом: 69,5 грн

    1.2.3 Затрати

    Грошові:
    1) 69,5 грн (актив)
    2) 2 х 26 = 52 грн (за 26 тюбів клею) (пасив)
    Затрати матеріальні: 121,5 грн

    2. Згадка про колишнє життя людей
    Далекі роки 1970-х. На день народження в кінці серпня мої батьки закупляли кавуни і збиралися дітлахи та однокласники зі всього 8-підїздного дому у нас в квартирі. Небагато жили, але не були жадні і завидющі.

    Є фото – потім колись виставлю.

    3. Знайшов, що обіцяв
    Знайшов текст, в якому: Таймер веде обратний відлік. Вже 958 днів.
    [​IMG]

    4. Завтра свято в селі (28 серпня)

    28 серпня - Успіння Пресвятої Богородиці або Перша Пречиста

    5. Тобі
    Питаєш, коли це я встигаю? Не знаю. Буває і не встигаю.
     
    Останнє редагування: 27 сер 2017
а де твій аватар? :)