Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

1. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

0 (нульовий день) 11.04.2020

Пройдена половина шляху, тобто точка неповернення.

View: https://youtu.be/wBNc31zBvQg

2. Коммунарец

2-й день второї частини апокаліпсису.

В листопаді 2019 року четвертий вершник апокаліпсису на блідому коні увійшов до сузір'я смерті. Астрономічно це Венера увійшла до сузір'я Скорпіона. З того часу почалося поширювання коронавірусу по світу. .
    Зараз воня сяє на вечірньому небі і зійде з неба в кінці травня. Мабуть, тоді епідемія буде подолана, але для людства це буде піррова перемога...

3. Коммунарец

В мире будет голод библейского масштаба, – ООН

4. Коммунарец

Можна було б це відео направити до теми про коронавірус, якби в ньому не було елементу заколоту проти людства.
    Хоча честно, то воно того заслуговує, щоби з ним так поводилися. Бо кожний з нас при нагоді придушив би свого сусіда або кривдника, навіть будучи ревностним католиком чи христіянином. Бо не кожний може стримати в собі звіра. Навіть я , після декілька спроб втихомирити, виявляю насилля. Але то я... так сказати, мені то дано робити,, і хоча все закінчується хеппіендом, приходиться примушувати людей силою до миру.
    Сподіваюся, що коли настане новий світ, то не треба буде насильно втихомирювати, а буде достатньо пару слів, аби не було заздрощів, брехні, зведення та насилля. Якщо людина хає свого президента, а іншого мудака, попереднього , святить, хоча воно не краще за нинішнього, то та людина буде брехати навіть на того, на кого всі чекають, щоби врятував від злих людей. Тому їх буде винищено, щоби не зводили і надалі тих, хто залищиться жити при божому царстві.

Я думаю, що паскудство сильних світу цього не обмежена... Тому треба витерпіти цей срач і триматися подалі від всього і тих , хто закликає на демонстрації та нисилля. Нехай собі добиваються благ, а я... кажу матері:" мені зараз легко пережити карантин і обмеження у всьому, бо готувався до цього, на відміну від тих, хто жив на широку ногу. Обмежував себе у бажаннях, грошах, їжі, покинув недобрі звички, закалявся, оздоровлював організм, а не робив евроремонти і т.п."
    Так що, задача не просто вижити, але не стати рабом тих, хто хоче панувати над вами, якщо ви самі не дасте на те згоди. Або за хліб, або за порятунок душі - вибирати плтрібно буде всім.

5. Коммунарец

Спостерігаючи за подіями у світі, намагаюся визначитися з устроєм всесвіту, але істина вислизає крізь пальці.
    Атеїстом не збираюся ставати, бо не можу після того, що пережив, але й не сприймається розумом людське представлення Бога та філософії усесвіту...
    Істина відкриється, але тоді, як не буду очікувати, але вичерпаю всі можливості для досягнення мети.

Хтось намагається домомогти, а хтось використовує все на свою користь і тому все виходить всім боком(

6. Коммунарец

Прогноз на розвитку апокаліптичних подій на 2020 рік

Вражає мор риби

7. Коммунарец

Погіршуються кліматичні умови прожиття людей. Голод, зневоднення, спека, холод, саранча, хвороби та інші негаразди наростають і порозширюються світом, змушуючи страждати людей, підштовхуючи їх та владу до вчинків, які призведуть до загального апокалірсису.

а де твій аватар? :)