Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

 1. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Возрождение и распад: Афонские старцы рассказали, что ждет Украину и Россию
   
  Останнє редагування: 7 лис 2018
 2. hrim

  hrim Well-Known Member

  Юные безбожники собирали деньги, в том числе на постройку танка «Безбожник». Школьно-пионерский отдел ЦС Союза Воинствующих Безбожников в 1931 году взял на себя обязательство собрать через школьные ячейки Союза Воинствующих Безбожников и группы Юных Воинствующих Безбожников не менее 900 тысяч рублей на постройку подводной лодки «Воинствующий Безбожник».
   
 3. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  День 523-й (09.11.2018)

  Вранці помолився і подякував за те, що у мене все є необхідне і у мене нема ні в чому великої потреби. Крім дихати.
  1) Подумав про тих, хто в дорозі і потребує допомоги. Але тільки для прочан, які добираються своїми ногами до святинь.
  Якщо кому не хватає 50-100 гривень, звертайтеся по електронній пошті ( в моєму профілі), думаю, що знайду. За це нічого не вимагаю, крім розказу про свою мандрівку.
  2) Мати питає: нащо збираєш речі і коли будеш горати города?
  Відповідаю: речі непогані і навіть ще не ношені, а деякі потребують невеличкого ремонту - для людей, які прийдуть весною до мене і ми разом вскопаємо города.
  3) ощадбанк спробував мене роздратувати своєю безздарністю. То "Барс" вісить завжди, то купу бумаг треба на відміну від інших, то взагалі кажуть що вони завжди праві. Здихався його...
   
 4. hrim

  hrim Well-Known Member

  Повторюю пропозицію - не справляти потреби соціалізації в розділі "Війна".
   
 5. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Гвардиисержантзапаса (форум ДКР) казав:"Не нравится - то иди и застрелись"
  Забувся?
   
 6. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  День 520-й (11.11.2018)
  На багаточисельні прохання форумчанина @hrim я закриваю свою тему в розділі "Війна", бо боюся за здоров'я вищезгаданої особи, щоб я не став винний у його проблемах із психикою.
  На останок своєї першої п'ятисотднівки (треба ж, так непомітно наче спливли дні, а скільки за цей час трапилося...) хочу виставити відео однієї людини з духовним ім'ям - Саошиант.
  Цікаво, пізнавально, багато переосмислити... Декому навіть зле стане, що новий місія буде розмовляти російською (яке горе... :suicide:), якщо свого не хоче правителя - то буде кацапу служити)) або ще комусь страшнішому (((
  До зустрічі в новій темі-продовженні.

  Приємного перегляду!!!
   
  Останнє редагування: 11 лис 2018
 7. hrim

  hrim Well-Known Member

  Спасибо. :)
   
 8. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Перемирря закінчено, @hrim
  РОСІЯ ЗМІНЮЄ СТРАТЕГІЮ ВІЙНИ НА ДОНБАСІ. ОКУПАЦІЄЮ ДОНЕЦЬКА КЕРУЮТЬ ДВОЄ "МЕНЕДЖЕРІВ" ВІД КРЕМЛЯ

   
 9. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  454-й день. (14.01.19)
  Звір готується влізти в голови людей. Прикривається благими намірами, щоб поработити мозок людини. Бог врятує від смерті тих, хто не піддасться на жратву і розваги від диявола.


  Штучний інтелект вже майже готовий керувати всіма процесамі на землі.
  Хто є Бог?????
   
 10. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Росія дивна країна. Правда кажучи, на світі немає іншої країни, яка б не була дивна по-своєму.
  Скажімо так: РФ лідер дивних серед рівних собі).
  Більшість повірили новій владі, тепер йде різке розчарування, хоча при цьому в Росії було багато старців, які наговорили стільки про майбутнє, що можно зійти з розуму. Мабуть, те і спостерігаємо на даний момент.
  Всеж є багато тих, хто вірить у "грядущего царя", який виведе РФ у господарку світу )) і всі заживуть шикарно і безтурботно. Хі-хі... "Нові євреї - дубль два."
  Українці, на відміну від своїх дивних сусідів не страждають апокаліптичними царями. Вони ще вірять у своє... таке божественне призначення і сподіваються на свої розумові здібності, які допоможуть вибрати їм самім ідеального гетьмана))) Ну, нехай ще спробують, як студент каже:"А чого там думати, трясти треба дерево, поки яблуко не впаде..."
  Тому більшість відеороликів про майбутнє йде з Росії. Чого там тільки немає))
  Разом важко зрозуміти, тому сьогодні роздивимося пророцтва святого отртока В'ячеслава.
  До 11 років наговорив стільки, що до кінця цього світу вистачить читати.
  Всі пророцтва його йдуть як спогади від його матері. Вона багато відео записала, пару книг написала, пробувала канонізувати його в РПЦ. Але їй відмовили, тому вона звернулася до різних сект, катакомбних церков тощо. Десь його визнали святим, а в більшості ні.
  Звісно, вражає кількість і якість передбачувань і здійснення їх.
  Скажу так: не знаю, хто він - то справа Божа, а наша справа - думати і збирати скалочки правди, щоб потім скласти з тих пазликів картину світу.


  А це його послідовник. Занятно дивитися і слухати. Немає словесного потока, і честно - мені сподобався смисл його інтерпретації біблейських пророків. В цілому - як на шоу "розсміши коміка" - одні кудись поспішають, а цей витягує жили. Але дає час на роздуми.

  Є багато інших відео і доволі цікавих, але коли починають свої висновки прив'язувати до політики і міжнародних відносин - то страшно рекомендувати, бо як бачимо тут на ЛФ - не можна давати приводу для недорозвинутих, які тільки чекають, щоб напакостить і облити лайном тих, хто шукає правду.
   
  Останнє редагування: 17 січ 2019
 11. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  450-й день. (18.01.19)
  Заступник керівника з наукових комунікацій у NASA Мішель Таллер озвучила головну ознаку апокаліпсису.

  Як передає НАРОДНА ПРАВДА, у ролику, опублікованому Big Think, Таллер жартує, що жителям Землі потрібно уважно стежити за банківськими рахунками вчених.

  “В той день, коли ви побачите, як у всіх вчених NASA закінчаться гроші на кредитних картах, то ось тоді вам і потрібно буде турбуватися. Ми такі ж люди, як і ви, а тому не могли б довго ховати щось невідоме вам”, – заявила Талер.

  Представник NASA також запевнила, що космічне агентство знає про позаземне життя/прибульців рівно стільки, скільки озвучує громадськості. Окремо вона прокоментувала інформацію про смертельне зіткнення Землі з астероїдом або навіть планетою. Нагадаємо, конспірологи по всьому світу заявляють, що смерть “блакитній планети” принесе Нібіру. Черговий “кінець світу” пророкують 21 грудня 2019 року.

  За словами Таллер, NASA не єдине агенство, яке займається вивченням того, що відбувається в космосі, якби Землі дійсно щось загрожувало, влада та ЗМІ давно б це знали.
   
 12. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  447-й день. (21.01.19)
  Храм Гроба Господня реставрируют впервые за 200 лет
  7
  июня 2016
  [​IMG]
  Там є інформація, про приналежність, і порядок служб конфесій.
  Але мене цікавило відео про відкриття гробу Господнього, який був закритий ще 500 років тому. А також зміни в благодатному вогні, про небесні знамення і звуки після відкритті гробу в Іерусалимі
  [/QUOTE]
  Ось відео порівняння вогнів 1995 року і 2018 року

  Там згадувалося про відкриття гробу, яке відбулося приблизно 20-х чисел жовтня 2016 року. Невідомо, коли прийняли остаточне погодження рішення про "ексгумацію", можливо 10-13 жовтня???

  Відкриття гробу

  Знамення небес і трубний звук.

  Електрозавади під час відкриття у жовтні 2016 року

  Відео-новини знято 01 листопада 2016 року по бігущій строчці про матч Бенфіка - Динамо
  [​IMG]
  Випадковостей у світі не буває . Усе настане в свій час. Люди мають зробити свій вибір. З ким вони будуть - з темрявою чи зі світлом...
   
  Останнє редагування: 21 січ 2019
 13. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  444-й день. (24.01.19)
  Файно зроблено відео. Раніше, ніж можуть виявити астероїд в космосі ))

  Проти такого і агтихрист буде не спроможний буде нічого вдіяти)

  Маємо питання: чому рятівник божий не врятує планету?
  Завдяки катастрофі буде знищений звір, тобто без зброї, але знанням від Бога, врятуються ті, кому буде сповіщено про деталі. Звісно, всі люди не загинуть, але зрозуміють, що до чого відбувалося. Про це їм пояснить утішник, посланий Отцем небесним на прохання Господа Ісуса, щоб урятувати своїх, віруючих у нього.
   
  Останнє редагування: 24 січ 2019
 14. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Вчені б’ють на сполох, людство може загинути через глобальну катастрофу: все станеться у 2019 році
  Показники цього року будуть рекордними, наслідків не знає ніхто
  ніхто

  [​IMG]
  Щорічно природні поглиначі вуглецю, до яких належать ліси, забирали з атмосфери більшу частину вуглекислого газу, створеного людською діяльністю. Однак через зростання температури в тропічних регіонах Тихого океану в цьому році рослин і дерев поменшало, результатом чого стало зниження темпів очищення атмосфери.

  Активність природи безпосередньо залежить від сезонів. У літній час рівень СО2 в повітрі знижується, оскільки зелені дерева і рослини поглинають більше газу, поки ростуть. Взимку, коли листя немає, рівень вуглецю в атмосфері, відповідно, збільшується. Але якщо температури перевищують норми, а клімат більш сухий, ніж звичайно в теплу пору року, то рослини і дерева ростуть повільніше і шкідливих газів поглинають менше. Події, пов'язані з атмосферним явищем Ель-Ніньо в Тихому океані, маю особливий вплив на процес самоочищення.

   
 15. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Улюблений курорт українців здригнувся від землетрусу: відпустка скасовується
  Греція розташована в одній з найбільш сейсмічно активних зон світу, де щодня реєструють десятки переважно дрібних землетрусів
  25.01
  [​IMG]
  острів Родос
  У четвер, 24 січня, в Егейському морі неподалік від грецького острова Родос стався землетрус магнітудою 5,3.
  Карпати здригнулися від потужного землетрусу: люди опинилися за крок від смерті
  Карпати не встигли отямитися від потужного землетрусу, як сколихнуло знову 30.01
  [​IMG]


  У Карпатах стався землетрус. Підземні поштовхи, силою в 3,8 бала за шкалою Ріхтера сколихнули регіон Трансільванії.
  Землетрус стався у вівторок, 29 січня, в повіті Ковасна, що в Румунії, в гірській місцевості.
  Сейсмологи зафіксували поштовхи на глибині 170 км.
  Ще один землетрус у Карпатах зафіксовали на території Польщі. Він також стався у вівторок з магнітудою 4,9 було. Про це повідомив Європейсько-середземноморський сейсмологічний центр.
   
 16. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  ''Молитесь!'' Соловйов пригрозив Україні вторгненням
  30 січня 2019,
  Топ-пропагандист Кремля Володимир Соловйов нахабно заявив, що революція у Венесуелі розв'язує руки Росії в Україні, і країна-агресор нібито може піти навіть на масштабне збройне вторгнення.
  Свою погрозливу промову рупор путінського режиму прикрасив пафосними словами про грізного російською ведмедя, який наганяє жах на увесь світ. Він озвучив її в ефірі власної програми на телеканалі "Россия 1".
  Як повідомляв OBOZREVATEL, російський пропагандист Ігор Коротченко також пригрозив Заходу і Україні за чинення опору Росії. Він заявив, що "російський ведмідь" відриватиме голови всім "собакам", які полізуть до нього у барліг.

  Нагадаємо, Соловйов вибухнув нахабними погрозами на адресу України, заявивши що її розгром нібито ще більше звеличить президента Росії Володимира Путіна. Він грубо висловився, зазначивши, що "тільки-но Україна смикнеться, як отримає по морді по повній".

   
  Останнє редагування: 31 січ 2019
 17. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  221.1т ''Убивчий самообман'': у мережі показали, як Путін зірвав ''лицемірну маску''
  30 січня 2019,
  Читати матеріал російською
  Глава Росії Володимир Путін на зустрічі з президентом Молдови Ігорем Додоном дав потужний сигнал міжнародній спільноті про те, що настав час "відмовлятися від убивчого самообману".
  Про це в Facebook заявив політолог Олексій Голобуцький, прокоментувавши заяву Путіна про майбутні парламентські вибори в Молдові. Лідер РФ заявив, що від їх результатів будуть прямо залежати відносини між державами.

  У свою чергу журналіст Кремля Дмитро Смирнов висловив захоплення від слів глави Росії: "Що означають слова Путіна Додону: якщо в Молдові проголосують в кінці лютого на парламентських виборах за прихильників Додона, доступ продукції буде збережено. Якщо ні, доведеться самим їсти свої перці і пити своє вино.
  "Кремль одну за одною знімає лицемірні маски, в яких зображував "нормальну державу — таку ж, як інші". Сьогодні маємо відвертий, зафіксований на відео шантаж Молдови. Це має лягти на столи всіх політиків Європи й світу: щоб відмовлялись уже від убивчого самообману", — зазначив Голобуцький.
   
 18. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  436-й день. (01.02.19)
  ''Змусили росіян страждати!'' У Кремлі пригрозили пройти танками по Україні
  31 січня 2019, 20:41
  Російський аналітик і письменник Костянтин Щемелінін вибухнув заявою, що Кремль пройде танками по Україні через страждання російськомовного населення.
  За словами письменника, в ЄС і НАТО Україна нібито не потрібна, а Росія вже не погодиться на дипломатичне вирішення проблеми.
  "Пока русские танки не пошли на Киев, дипломатическое решение кажется еще возможным, но воссоединение Крыма с Россией, война на юго-востоке Украины и Томос – это все твердые и неуклонные шаги к большой войне, которую никто не хочет, но избежать которую, похоже, уже невозможно", – пригрозил он.
  "Боль, которую испытывает русский народ, нельзя терпеть вечно: или в Украине настанет мир, с гарантиями сохранения языка и православной церкви Московского патриархата, или русские, живущие в России, вынуждены будут прийти на помощь своим. То есть будет большая и серьезная война, которая катком пройдет по всей территории Украины", – высказался он.
  [​IMG]
  [​IMG]
  Біля Путіна чотири вершника апокаліпсису і Пінокіо з довгим носом.
  Про вершників зрозуміло, а от Пінокіо - то може антихрист?
   
 19. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  435-й день. (02.02.19)
  Земля оголосила війну людству...
  Плотина з технічною багнюкою прорвана в Бразилії і майже 300 жертв. Як в Києві на Куренівців в 61-у.
  Чикаго приморозило...
   
 20. manur

  manur Well-Known Member

  Вже ВІДморозило. В Чикаго нині -1 ))) Інфа прям від мешканця Чикаго)
   
а де твій аватар? :)