Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну, ви не зовсім праві, що від вас не залежить багато чого, але не треба і рук опускати, бо ледачему і то треба рота відкрити, щоб туди щось впало.
    Багато чого незрозумілого у відносинах з Творцем і відчуваю, що буде щось інше, ніж нам всі говорять.
    В Сумах в книжковому магазині українського напрямку біля фонтанів та пляжу місцевого, знайшов цікаву книгу.
    "Альтернативна біографія Ісуса" - прочитав передмову і що? Автор вважає, що Ісуса в родині вважали за психічнохворого. Я би образився на це, якби мене також не вважали таким самим і навіть не хтіли зі мною спілкуватися, бо пішов в прочанство. Тому не все гаразд з історією про його матір, написану через 300 років. Про це я ще напишу, бо треба самому ще не з'їхати з катушок. І та віра, в вигадане зіграє не добру гру з людством.
    Перші заповіді - не май нікого за Бога, крім Бога, не твори собі кумирів та ідолів.
    Думайте...
     
    Останнє редагування: 8 жов 2018
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 536-й (09.10.2018)

    Зазвичай я не звертаю уваги на цього неадекватного політика, хіба що посмішку викликав своєю невгамовною харизмою.
    Але не цього разу, бо господин Жириновський зачепив те, що стосується даної теми. Його виступ знайшоа в "Обозревателе", тому це не моя вигадка, та запитання я поставлю після інформації про речь московського жида, який шастав свого часу по рівненщині і дещо пронюхав. Тож маємо:
    Чи є хоч доля правди в його словах? Мабуть я це зрозумію по відгукам на цей допис.
    Не соромтеся, екран все витримає))
    Свою думку скажу через 10 днів
    То, наче як голосування буде.:uanew:diablo:
     
    Останнє редагування: 9 жов 2018
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 535-й (10.10.2018)
    Як і очікувалося, згідно одкровення Богослова та слів Ісуса, будуть часи, коли буде випробувана віра. Справжня, а не та загальнодержавна, яка примушує людей до одностороннього розуміння суті релігії. А самі : сьогодні одне, а завтра інше - крутять людьми. Але є те, що потрібно знати кожній людині: Бог існує і нагорода чекає праведних та блажених, та покарання тих, хто грішить, не живлячись на попередження, а також навмисно не визнає Ісіса Христа за Господа нашого небесного.
    Війна йде давно проти християнства, а в останні часи найактивніше. Особливо цим переймаються за заході, створюючи інститути і кафедри. Ось таке ми маємо про Ісуса - що наче його не існувало взагалі і все вигадки римо-іудейського зговору.
    Кому цікаво це - почитайте.
    Це загроза не тільки православію, але й усьому христіянству.
     
    Останнє редагування: 10 жов 2018
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тут мене взагалі поперло...
    Готуймося, чи так собі, подивимося?
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 533-й (12.10.2018)
    ВОЛОДИМИР ПОМРЕ…”: Пророцтво отця Будзінського сколихнуло країну
     
  6. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Варто звернути увагу на саме поняття апокаліпсіс.
    Слово нині перекладають з грецької як «відкриття», «одкровення».
    Так називають книгу (об`явлення) Івана Богослова про Суд Божий, про новий прихід Ісуса Хреста.
    Помилково вважається, що у результаті об`явлення станеться кінець світу, хоча насправді прийде кінець цього миру (сформованої раніше структури земного суспільства, яка не шанує закони Прави, закони Творця, закони Божі).

    Враховуючи те, що православний світогляд (а йому на Землі десятки тисяч років) значно древніший за усі форми сучасних релігій (які мали би бути школами такого світогляду), виникає запитання:
    - що означає слово апокаліпсіс з позицій православного світогляду?

    Не наводячи складну абревіатурну будову слова (це речення з древніх слів), варто сказати, що слово апокаліпсіс означає - рушення старого новим (рушення - заміна).

    Суть процесу у тому, що старе має швидко виродитись і відійти, а нове (збудоване на законах Прави, законах Творця) має швидко зрости та постати як суспільство правди і віри.

    Процес переходу буде нагадувати появу та швидкий ріст молодих зелених паростків на загниваючих рештках старого, яке буде розповзатись, втрачати форми і відходити...

    Чи варто боятись цього процесу?

    Тим, хто займається окультизмом, магією, прислужує темному, або, свідомо чи не свідомо, порушує закони Прави, тим хто проповідує блудливе та неправдиве, краде, грабує, обманює, бреше, лукавить, вбиває світлі душі, так!

    А людям з чистою душею, зі світлими помислами, тим, які шанують заповіді Творця, для яких правда Божа над усе, які не грабують і не крадуть чуже, які людяні та справедливі, боятись цього процесу не треба!

    Бо саме вони визначені Правою та Творцем новими будівничими нової Землі та нового Миру!


    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 13 жов 2018
    • ... ... x 1
  7. hrim

    hrim Well-Known Member

    А тим "козачкам", що словоблудять у розділі Війна - та щоб їх діти обсіли.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так, цілком вірно. Стаое буде порушене, але воно буде грунтом для нового і чудового світу. Не кожний прийме його, як у свій час прийняли-неприйняли Ісуса Христа, Господа Нашого.
    Так само і ваша Права буде замінена, як, скажімо "отрицание отрицания"))
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 530-й (15.10.2018)
    Пророчества индейского племени Хопи о Белом Брате.

    Загалом, цікаво, тільки з датами, як завжди, плутанина.
    Навіть хопі знають, що війна буде більше духовна, ніж матеріальна, не зважаючи на ту страшну зброю, якою володіють люди в звірячих шкурах... Спочатку буде знищена блудниця...
    Висновок також інтригуючий


    Темні сили відчувають свої останні часи... а може й ні.. Занадто нахабно ведуть себе, мабуть гадають, що їх ватажок переможе світлого Князя? Як би не так. Будуть всі там, де Макар теля не пас. І ті, за компанію, що з ними разом підуть проти Бога.
     
    Останнє редагування: 15 жов 2018
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Знищують самі себе: Європі розповіли про жахіття на Донбасі
    Отак зло знищить само себе. Отак буде покарана жадоба, гординя та інше паскудство. Потім будуть знищені заколотники усього цього срачу...
    Потім прийде черга до зловтішників, брехунів, зверхників і т.д. до зрадників і тих, хто проти Ісуса Христа піде і зрадить своїй вірі православній. І що головне - Бог нікого не вбив, бо то самі люди себе покарають за свою нерозумність і звірячу натуру.
    Особисто мені страшно дивитися, як світ пропадає. А тим часом комусь хочеться грошей, влади, сексу та золота...
    Перед смертю треба гріхи замалювати і на колінах стояти, а не продовжувати грішити...
    Хто почує це - має шанс жити довго і щасливо. Я постараюся, щоб так було.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 528-й (17.10.2018)
    Дивився фільм про пророцтва Ванги про спасителя Росії
    Каже, що Він був тричі покликаний. Нікого, крім Володимира наче і не було. Перший - Володимир Великий, другий - Ленін і ось маємо трет'єго - супервеликого Путіна. Дивний підрахунок, але може і не дивний. Хочуть - нехай отримають...

    Але був інший, чиє ім'я тричі покликане - Олександр.
    Олександр І (Благословенний)
    [​IMG]
    Це той імперптор, який наче помер офіційно у Таганрозі, але не помер і став старцем, відрікшися від трону..
    Рерих писав, що на збруї казаків, які увірвалися до Парижу в 1814 році стояло клеймо у вигляді букви " N ". Потім знайду де, вже заплуталося в голові.

    Олександр ІІ - "Освободітель"

    [​IMG]
    Підписав у 1861 рлці Маніфест про скасування кріпацтва.
    Зпгинув від бомбистів у 1881 році (за участі О.Ульянова)

    Олександр ІІІ - "Миротворець".

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 17 жов 2018
  12. hrim

    hrim Well-Known Member

    В 1925 году 1 съезд Общества Друзей Газеты "БезБожник" постановил создать единое всесоюзное антирелигиозное общество, получившее название "Союз БезБожников".
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 524-й (21.10.2018)

    Як люди воюють проти природи, всіх і себе.

    В суботу позгрібав ще листя і трамбував на компостну купу.
    Всього 2х3 метри, не більше. На пів метри яму вирив і позабив палі, щоб не розповзалося. Уйму ряднин туди вже всипав. Горіхове листя шарами насипав з листям інших дерев, бо горіхове дуже антисептичне і сильно злипається, що не дає йому згнити.
    В цьому році заклажав під картоплю - чистенька і без хвороб. Поряд у сусіда теж була картопля, то він дпв мішок. За місяць вона згнила....
    А ввечері всі почали палити листя... це неймовірно - не було чим дихати і хоч сокиру вішай... Люди зовсім глузд втратили.
    В минулому році суміди палили сміття, ще згребли на дорозі. Дим йшов на мою хату, а вони раділи, наче маленьки чортенята.
    Так що нехай не плачутб перед Богом, що він їх не береже. А нащо, питається, якщо вони самі себе знищують? Бог спасе тих, хто цінить когось і щось.
     
    Останнє редагування: 21 жов 2018
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    До останнього допису: компостна купа
    [​IMG][​IMG]

    А це кавуни їхні - взято з сайту

    [​IMG][​IMG]

    На свято Іоанна Затворника, тамтешнього святого, всі кавуни з'їли поломники )
     
    Останнє редагування: 21 жов 2018
  15. hrim

    hrim Well-Known Member

    Звонарь Киево-Печерской лавры Сергей Журиков, позывной "Ромашка". Участник группы Гиркина, которая первой убила СБУшника из "Альфы" под Славянском. Уничтожен снайпером.
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    'Буде знищений весь світ'': в Росії пригрозили США через ракетний договір

    Особисто я не продовжив термін депозиту, а витрачаю гроші на саме необхідне, що знадобиться для виживання.
    Пішов на ринок. Придивився до бензопилки. Від 1800 гривень. Не хочу з вимикачем типу тумблера - дешеві якісь, і відповідно підозрілі до якості. А з европейським вимикачем від 2500. Кажу, що хочу оту пилку, але всього 2200 маю. Каже, що треба спитати господаря. І тут дзвонить власник... через п'ять хвилин я купив пилку, яку хотів, за 2200 гривень. Подякував всім і Богу за допомогу у придбанні пилки.
    Тож в суботу потихеньку попиляв дрова.
    І взагалі, треба вчитися щось робити фізично, а не кнопки жати, від яких не будеш ситий через півроку.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Продовжимо розшифровку тайнопису на іконах.
    Самим таємним залишається написи на іконі Спаса нашого.
    Так що ж скрито за знаком "N" на іконах Спаса?
    Читають - Немо, а антихриста кличуть Омен, тобто навпаки...
    Z - символ Зорро, є повернутий знак N.
    Капітан Немо, таємний захисник свого народу, який хотів створити нову державу без насилля. Мрії людства.
    То що ж означає тамничий знак " N" ?
    За правилами стенографії маємо:
    [​IMG]
    Зорро звали Алехандро, тобто Саша, або ж Олександр українською.
    Таким чином, два знака розшифровано і залишилася неоголошеним третій знак "О", хоча його переклад на букви я вже давав.
    Виходить, що рятувальника звати Олександр, а не Володимир, як перекладають пророцтво Ванги. Ну, буває, закоротило у когось в голові...
    Тричі покликаний.
    Благословенний, Освободітель і Миротворець!
    Але не обов'зково для однієї Росії.
    Для православних і христіян, і для всього людства, хто вірить у Бога, Його Сина і Святого Духа..
     
    Останнє редагування: 22 жов 2018
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Нікому не цікаво... Навіть моєму дорогенькому оппоненту, який мене тролить.
    Ну, то нехай залишається таємницею. До пори, до часу...

     
    Останнє редагування: 23 жов 2018
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Що нам кажуть євреї.
    Почему иудеи не признают Иисуса Мессией? (Юрий Пиотровский) / Проза.ру


    Тут взагалі треба мати сталеві нерви... Тому даю тількі вибрані пояснення із 22 думок різних рабінів та хто за них.
    Висновків я робити не буду, бо не всякий зможе зрозуміти то правильно. Тому краще прощайте одне другому і може мине вас біда.
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 534-й (24.10.2018)
    Поступово війна олігархів перетворються на війну релігійну.

    Тому прийдеться дещо пояснити, щоб внести ясність серед дня. Але спочатку треба вислухати тих, хто йде проти Господа Нашого Ісуса Христа, але вірить у Месію, який ощасливить людей.
    Представлена книга Юрія Піотровського є уникальною для розумних людей і керівництвом для ворогів христіянства.
    Випишемо тези, які є красною ниткою ідеї книги - Ісус не є Месія, а самозванець.
    Всі народи чекають на свого... Героя.
    Як це передбачено для самовпевненного та націоналістичного людства. Чи не правда?
    Щоб знати, про що мова, треба прочитати, - то як отримання сиворотки проти чуми. Трохи похворієте - але будете живі і здорові.
     
а де твій аватар? :)