Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

 1. hrim

  hrim Well-Known Member

  Розповідь про подорож викладена в темі, актуальній про загибель тисячей людей, де міліони зазнають гуманітарної кризи, хтось катастрофи. Така розповідь в такому місці, як мінімум, недолуга, антисоціальна. З повагою.
   
 2. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  А чого дивна? Я тут читав одну статтю, то там написано, що Бог завжди посилав свого посланця в найтяжкi днi перед випробувавунням людства, коли воно починає пропадати. Був Ной перед потопом, Icуc ось перед розбещенням людства i випробування вогнем. А вони закликали людей одуматися, бо буде бiда i той, хто змiнить своє життя на безгрiшне - той буде спасений Богом.
  Особисто я - змiнив. А Ви?
   
 3. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Я на такі теми серйозно не розмовляю.
  Тому скажу напівсерйозно: покаятись ніколи не пізно, а зігрішити можна не встигнути...

   
 4. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Iнформацiя, яка ведеться проти Бога - хiба не вiйна?
  Ось, в темi про астрологiю, я показав, як з'явлення мiсяця бiля Землi викликало потоп (один монах-поломник сказав, що це ересь i не треба таке нiкому розказувати). Тепер дивiться: дехто звинуватив Бога в тому, що вiн втопив мiлiони людей... але ж то був природнiй катаклiзм i Бог через Ноя попереджав людей - повiрте Ною i його словам, що линули iз уст Бога - i будете спасеннi... Аж нi, не прислухалися, а ще й наклеп на Бога зробили. Ото i э вiйна. А те, що зараз на Донбасi- то тiльки прелюдiя до великих подiй, яке чекаэ на людство. Покаятися нiколи не пiздно, але ж нiхто не знаэ, коли час для каяття закiнчиться...
   
 5. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Коли все в руках Божих, то чому природні катаклізми бувають? В чиїх вони руках? Чи Бог сам наслав потоп і сам Ноя попередив, я вже заплуталась.
  Так і про спасіння всіх безгрішних та відданих Богу за тисячі років, та всіх отих численних свідків Ієгови: як всі вони воскреснуть з мертвих, вони де жити будуть? Земельна куля нерезинова.
  Багато мифів придумують та пишуть люди - і різні літописці, і насамперед святі отці, а істина вона десь зовсім в іншому місті. І маловідома, і не потребує якогось зречення, паломництва та блукання, а тим більше збагачування святих отців.
  Але за преступні вчинки приходить розплата - оце точно потрібно пам'ятати.
   
 6. hrim

  hrim Well-Known Member

  Добре, не шкоду, він робить, а антиукраїнську, антиросійську, антибілоруську пропаганду:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 7. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Так, дуже багато вигадок... Вірніше того, що людина хоче мати за бажане.
  Паломництво і ... мандрівка - без того світ буде тільки той, який покажуть по ТБ ті, хто хоче, щоб так ви думали. Поїдьте... Пойдіть по Украхні - і ви побачите таку разруху, що пошльоте на ... всіх, хто каже про підйом економіки та духу народу.
  Але я ще не починав писати про те, про що маю написати. Всьому свій час. Але іноді декому розказую про те, що нас чекає - але тільки тим, на кого вказується. А далі просто - даю ссилку на цей розділ і нехай думають. Отак і рухаємося.
  Пройшов пішки від Херсону через музикалку до Миколаєва. Гостював ву родички пару днів. А ввечері знову добирався до центрального з/в Миколаєва такою дорогою, що вдень не пішов би.
   
 8. hrim

  hrim Well-Known Member

  Розруха - це єдине, що бачить тунеядець у будь-якій країні.
   
 9. MayorMayor

  MayorMayor Well-Known Member

  Мокшанец, сдохнет твое Ху"ло, подавившись шарфиком или табакеркой- и не будет никаких "великих подiй".
   
 10. MayorMayor

  MayorMayor Well-Known Member

  Кстати, да.Я вот у себя в Харькове никакой "разрухи" не вижу- наоборот.Парочка примеров: возле дома положили новый асфальт.И внутридомовую дорогу, и тротуар.Возле пешеходного перехода установили заборчик, чтобы манюпас не перебегал дорогу где попало, а шел по переходу.На кольце транспорта установили новые остановки- 6 штук.На пешеходной аллейке недалеко от дома, в месте, где небольшой подъем, установили перила, чтобы старики и те, которым тяжело, могли держаться за перила, и не упасть.В школе, на которую выходит окно квртиры, установили пластиковые окна.Во всей школе, централизованно.Там же сделали новую баскетбольную и воллейбольную площадки.Разруха, чо.
   
 11. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Я за Харків ще нічого не писав, не кіпішить раніше строку. Обласні міста більш-менш облаштовані, на відміну від багатьох поменше. Про це я пізніше напишу.
  До якого місце ви це причепили - один дідько знає)) Тупо, але краще мабуть не буде(((
   
 12. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  День 565-й (14.09.2018)

  Електричка з Одеси запізнилася і я не встиг на Жмеринку. Наступний дизіль був на Умань. Питання "куди їхати" було вирішено і я поїхав до Цадика Нахмана із Брацлава зустрічати Рош Ха-Шана. В самий раз опинився там. Всі майже роз'їхалися, стало свободніше, хоча не чистіше. Прочитав на могилі всі десять його відбірних псалмів Давида.
  [​IMG]

  Могила праведника. То як предтеча - Іоанн Хреститель для хасидів. "Хто прийде до мене на могилу і помолиться, тому немає чого переживати - я за нього заступлюся і навіть гріхи йому простяться... і навіть дуже смертельні". Помолився над нею за всіх і за Хріма теж.
  [​IMG]
  В принципі, всі праведники правильно пишуть, а хто і як це використовує - то інша справа, бо за життя їх мало хто підтримує всіх святих, до тих пір, як не загине або не помре. Як використовують? Пристосовують до приходу Мошиаха - свого визволителя. Як не дивно, я теж волію його приходу. Що має статися - те станеться.
  Тема війни чим дальше, тим більш стає відкритою і прозорою. Блудниця скаженіє і шукає вихід. До нового року знайде.
  Так закінчується мой похід по святинях України.
   
  Останнє редагування: 14 вер 2018
 13. MayorMayor

  MayorMayor Well-Known Member

  Мокшанец, ты добираясь из лугандона к нам НЕ МОГ не увидеть ремонт и расширение автотрассы в районе Славянска.НЕ МОГ не увидеть восстановленный мост там же, взорванный "освободителями" в 2014 году.НЕ МОГ не увидеть дома в том же Славянске (и не сравнить их с Углегорском или Дебалей).НЕ МОГ не увидеть дорогу в районе Изюма и мост через Донец там же.И твои зрадое..ские вскукареки как-то слабо коррелируют с действительностью.
   
 14. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Треба було підказати - то зайшов би глянув. Може там і відновили щось - тож треба щось робити, а не просто говорити. Я не ходив для того, щоб збирати компромат на гардіяж попердньої чи діючої влади. То так, "по дорозі"... Але відчувається у вас те, що ви озлоблені чогось, як багато на східній Україні. Нічто не зупинився і не підвіз мене, хоча на дорогах я не бачив нікого, щоб йшов як я. Одна людина - в Мелітополі під'їхала і щапропонувала мене пудвезти до окраїни міста. Був здивований, але помолився за його спасіння. Та й за ваше помолюсь, хай там що ви думаєте про мене.
   
 15. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Вчора повернувся додому, в Рівне. Вранці ще був в Умані, а потім електричками (де дізелями) дістався Христинівки, Козятина і київською електричкою дістався Рівного. Було бажання впасти на пероні на коліна і помолитися, але показуха нікому не потрібна, тим паче Богу. Вже лежачі в кроваті, згадував свої пригоди і ночівлі в полі, в лісі та в степу і трохи прослизився. А вранці поставив свічку в церкві розкольників )) за щасливе повернення.
  Скажу так: Рівне - найкраще місто України. Але то моя особиста думка і не хочу ображати інших мешканців міст, наприклад Староконстянтинова або Умані (хоча за їхній дикий та не прибраний "центр" можна і посміятися - наче і ніхто там не воював і поломників багато, дуже файні світові фонтани - але немає чомусь меценатів та щедрих багатіїв, щов зробити центр міста такий, що відповідає статусу міста. Там тільки на хасидах можна давно щось зробити - було б благочинне бажання). То ж, сказав, так сказав. АЛЕ: є гарне прислів'я "тихо там, де чорти водяться". Так і з Рівне... Якто, звір не буде робити погано там, де живе... Як роми не будуть красти там, де живуть.
  Отака петрушка, дорога моя подружка...
  Але вчора я не згадував про тих, хто живе у Рівному і відіграє неабияку історію в історії людства, бо насолоджувався чистими вулицями, прохолодним повітрям і майже культурними людьми.
  Взішла зоря... Господь у дзвони дзвонить і закликає всіх до покаяння, бо вісник вже йде по землі і відлік часу зменшує час до іспиту віри христової. Попереджений - значить озброєний. Війна духовна - то вам не з каменями бігати і кидатися у ворога та ображати всіх, хто не згодний з кимось. Вартість її - кожна людська душа. Її спасіння або вічна смерть.
   
 16. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  День 562-й (17.09.2018)

  Прийшов в Мирне (станція Каланчак) з Чаплинки вже піздно ввечері, якраз в ту ніч, коли нібито був викид чогось на Титані. Стою, дав ногам передих... Підходить чоловік. Ну так, зав'язалася розмова. Хто, що, куди... Сказав що був в Вінниці і заходив в ставку Адольфа (фюрера). Не далеко, не більше 20 км від міста. .. А той чоловік як почав кричати, що я брехун, піз..., що буде той німець під самою Вінницею робити ставку? Вона не менше, ніж за 120 км від Вінниці!!!!
  Цікаво, як от людина, не знаючи і не буваючи там, може облаяти іншого, хто пройшов там пішки?
   
 17. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  День 558-й (17.09.2018)
  Я би сказав, що на царювання піде...

  Упс... Сатурн рванув 17.11.2018 до Стрільця!
  "я взглянул, и вот: конь белый, и на нем всадник, имеющий лук, и дан был ему венец; и вышел он как победоносный, и чтобы победить"
  Це початок...
   
  Останнє редагування: 21 вер 2018
 18. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Вивчаючи можливості смартфонів. Мій комп здався і помер. Знайшов цікаве про майтрейю - довго сміявся, бо асоціювали з командою (або з ніком) вибачаюся за безлад.
  1 МАЙТРЕЙЯ, "Физически(!!) ничем не(!!) отличаясьот остального человечества...", внешне - обычный(!!) мужчина, НЕ приковывающий к себе особого внимания людей... "Неузнаваемость" - один из факторов Его ЗАЩИТЫ(!!)...
  ...Отныне будем твёрдо ЗНАТЬ, нисколько НЕ сомневаясь: МАЙТРЕЙЯ - Непобедимый (Аджита)...

  МАЙТРЕЙЯ-человек с момента своего рождения от земной женщины и земного мужчины до момента, когда будет узнан как Мессия (Спаситель, Христос), живёт среди людей обычной(!!) жизнью, получив полный(!!) опыт человеческих отношений в современном индустриальном(!!) обществе 20-го и 21-го веков, то есть получив полный(!!) опытсемейной и общественной жизни, имея ребёнка, или детей, имея профессиональное образование и опыт
  2 МАЙТРЕЙЯ-человек в настоящий момент уже(!!) БУДДА (Высшего Озарения, Богочеловек), знающий(!!) о возложенных на него ТВОРЦОМ и ИЕРАРХИЕЙ (СВЕТА) полномочиях СПАСИТЕЛЯ человечества (Мессии, планетарного Христа) и планомерно их исполняющий под непосредственным(!!) руководством МОРИИ(!!)...
  ...Считаю,
  что МАЙТРЕЙЯ в настоящем земном воплощении - это космический Сын МОРИИ... МОРИЯ Передал полномочия Иерарха планеты Земляземному Богочеловеку... ("Отдал свой луч", - есть такая "формулировка".)

  Учение Живой Этики (Агни Йога), которое получила от ИЕРАРХИИ (СВЕТА) Елена Ивановна РЕРИХ, есть описание настоящей (текущей) жизни МАЙТРЕЙИ-богочеловека... При этом Живая Этика повествует от лица(!!) МАЙТРЕЙИ-богочеловека о(!!) МАЙТРЕЙЕ-богочеловеке... (Прочитайте, например, книгу "Учение Живой Этики. Листы сада Мории. ЗОВ." И не смутитесь первой строчкой, записанной в 1920-м(!!)году: "В Новую Россию Моя первая весть". Ведь Этика - Живая(!!), и Россия вновь Новая!..)

  Учение Живой Этики есть пред-последнееУчение, переданное человечеству ИЕРАРХИЕЙ(СВЕТА)...
  Учение МАЙТРЕЙИ(!!) - Последнее(!!) Учение. ("Учение, явленное МАЙТРЕЙЕЙ, зовёт дух(!!) человеческий в Наш(!!) творческий мир.", - сообщают нам Старшие Братья человечества...)

  Каким(?) должно быть Учение МАЙТРЕЙИ накануне(!!) ПЕРЕХОДА?

  Учение МАЙТРЕЙИ должно быть именно Полным(!!) Знанием, - Высшим(!!) СИНТЕЗОМ, - несущим на Землю Максимально(!!) возможную Энергию знания(!!) для СТОпроцентного(!!) обеспечения человечеству Перехода-Вознесения!..

  3. МАЙТРЕЙЯ-Вождь является носителем принципаОБЩЕГО БЛАГА, утверждающим на Земле МИРОВУЮ ОБЩИНУ... То есть МАЙТРЕЙЯ является носителем коммунистической (общинной) идеологии... (имхо:Коммунистическая идеология есть Система знаний о Неизбежности(!!) КОММУНИЗМА (ОБЩИНЫ), в том числе о Способе его (её) Достижения...)

  МАЙТРЕЙЯ - завершитель(!!) дела МАРКСА и ЛЕНИНА...

  МИРОВАЯ ОБЩИНА - необходимое(!!) Условие Перехода!..

  МИРОВАЯ ОБЩИНА - Предопределена!..

  МИРОВАЯ ОБЩИНА - канун(!!) Перехода...

  ..."И Ленин такой молодой(?), и юный октябрь(?)впереди.";

  "Наш паровоз вперёд лети, в Коммуне ОСТАНОВКА(!!)."  Вот, (имхо), - ЛОГИКА(!!) ОБРАЗА(Портрета) МАЙТРЕЙИ-богочеловека...

  Узнаем?.. КОГДА Придёт МАЙТРЕЙЯ?.. Каким Придёт?.. | Путь к Душе
   
  Останнє редагування: 27 вер 2018
 19. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  День 538-й (07.10.2018)

  Так начинается серіал " Van Helgsing" , який я почав проглядати в інтернеті. Взагалі то не дуже дивлюся фільми про вампірів, але не цього разу. Я взагалі, нічого не пропускаю повз вуха, але фільтрую усе, що лізе на очі та взагалі в середину мене.
  Що зацікавило мене у цьому серіалі?
  Початок вірусного зараження людей почалося восені 2016 року! Від виверження вулкану йелостоун, хоча вампіри жили і раніше - просто вулкан - це каталізатор того злого, що живе поряд з нами і в нас.
  Тобто, моя дата передачі влади дияволу починає проявлятися з підтвердженням.
  Залишилося 538 днів до визначенної дати...
  Звісно, не вампіри будуть атакувати, хоча хтозна, що насправді буде відбуватися, бо моя версія не є варіантом цієї гілки історії людства.
  Можу сказати лише те, що не сиворотка від віруса врятує людину від зарази, а каяття, віра в Ісуса та добрі справи...
  В одному з монастирів із проповіді попа:
  Жила одна баба, яка дуже вірила в Бога і от одного разу до неї звернувся піп та просить її спитати у Господа, що нібито він всі гріхи замолив, але може щось забувся, то нехай підкаже.
  От проходить час і піп питає: " ну що, чи питала і чи була відповідь?"
  - Так, каже, відповів, що не пам'ятає його гріхів, а тільки добрі справи.
  Господь - то наш захисник, як адвокат, бо всі грішать, але за тих, хто робить добре в очах Господа, той буде під захистом перед Богом.
   
  Останнє редагування: 7 жов 2018
 20. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  @Silver bullet
  Про те, що в чиїх руках - ще рано мені писати, бо в психушку посадять або накладуть анафему((
  А про потоп та попередження для Ноя і людства я вже написав.
  Все створено так, що ніби Бога не існує і людство має вибір. Гарно виглядає, чи не правда? Так і є. Має вибір, та в найважливі часи Бог не хоче, щоб все було знищено. Тому все підлаштовується під природний катаклізм. Хіба ви хочете знати, що Бог існує і все залежить від нього, а від вас ні?
  Та де там!!!
   
а де твій аватар? :)