Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 662-й (20.06.2018)

    1) Погода
    Чудова. В понеділов пройшов гарний дощ. Міцний, але без вітру.
    Зібрав 8 фляг (по 40 л) води за 2 години.
    Вчора ввечері в хаті було +26С. Не уявляю, що в місті робиться...
    2) На ринку обвал цін на ягоду.
    Чорниця з 55 гривень до 40 впала за літрову банку.
    Вишню взагалі не хочу і задарма брати. Весь ринок завалений єю. Але правда та, що нарвали все підряд... Стигла рання загубилася в купах піздньої недозрілої. А ще черешні повно домашньої - 20-30 грн.
    Нарвав вишень - зробив вишняку і на варення кісточкі от виколупую...
    Ще три дерева повні вишень.
    3) Люди все більше озлоблюються. Чоловіки спиваються, жінки .
    4) Цікаву історіє життя святого Пантелеймона прочитав.
    Тут
    Ось даю вирізки для @Slav:

    4.1 Про справи і слова. Що важливіше
    4.2 Про повагу до батьків
    4.3 Про те, як не збрехати, але зберегти себе.
     
    Останнє редагування: 20 чер 2018
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 660-й (22.06.2018)

    Знайшов наступного претендента на Месію. Знов українець (начебто) і з луганщини.
    Цікаво... Як не месія - то з Донбасу. Треба вже робити каталог, а там можна і рейтинг провести. А потім той, "битву Мессий" ))
    Багато не буду виставляти, але цікаві вирізку наріжу.
    1) Біографія
    2) Політична платформа
    3) Луганщина
    Примітка: Я, Коммунарец, нічого спільного з ним не маю, крім спільної області народження.
    Але скажу, що інформація буває набагато цінніша, ніж упередження.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Интересный процесс. Прямо свое увидел...
    Итак:
    1)
    Я тоже, но в другом году.
    2)
    Аналогично, только я - не Владимир, а мать и отец из-под Шумска, Тернопольской обл.
    3)
    "Кто на север, кто на север, кто на север, я - на юг...." Немного не стыкуется Крым с поселком "Северо-гундорский"...
    Я вот точно уехал с родителями на север (Чаун-Чукотка), как и шла Дева )) - с юга на север.
    Вот... как я уже заметил когда-то, под такое описание кто угодно подойдет, не правда ли, Лестрейт? (Приключения Ш.Х и доктора В.)
    Вот это и есть ценность информации.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Раскрыта тайна иконы Богородицы Луганской
    [​IMG]
    Предупреждение: психам и нервнобольным вход для чтения статьи строго запрещен!
    Только для умных и здравомыслящих, а также благоразумных, на Бога надеющихся.
    А это вообще - обалденная статья...
    И когда люди поумнеют?
     
    Останнє редагування: 23 чер 2018
  5. hrim

    hrim Well-Known Member

    Ця теза - обгрунтування експансії Росії.
    Комунарця завербували.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=9z9OCXHThNg
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ага, ось очікую на радістку Катюшу, НЗ з тушонкой і батарейки до рації.
     
  7. hrim

    hrim Well-Known Member

    До холуїв радистки не приходять.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Авжеж, на парашуті скидають.)
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Усе, що відбувається - відбувається до плану Господа.
    Найбільш стара релігія Зороастрізм і її засновник Заратуштра мали свій сенс, але мало хто витримав поєдинок з темною силою і все було розгублено на шляхах земних і вкрито багатошаровим пилом. Можна багато читати про аріїв, їх походження та їхні релігіозні вподобання, але мене цікавить, знову ж таки, останні часи по темі апокаліпсису.
    Можна вважати це тлумачення останніх днів людства із книг зороастризму за чистову чернетку для пророка Даниїла та откровення Івана Богослова.
    Не все відкрито однією людиною, щоб темні сили не могли змінити плани небес, вірніше віддалити майбутні події, бо все сповниться в срок, який знає тільки Бог та хто його почує.
    Буде можливість - буде розкрито цікаве із тієї релігії і що піде на користь тим, хто бажає спасіння.
    От, наприклад, чому Ной (Йима) мав безсмертя, але все ж помер, як і всі люди, які мали б жити довго, але помирали завчасно...
     
  10. hrim

    hrim Well-Known Member

    "Они там были
    Новые обелиски появляются на кладбищах Пскова и в 2018 году. Их уже не прячут, но родные погибших еще больше, чем прежде, боятся говорить
    Четыре года назад, летом 2014-го, безымянные могилы на кладбищах Пскова «рассказали» всему миру, что на Украине воюют не только шахтеры на военторговских танках. Там стреляют и погибают кадровые военные, в их числе — бойцы элитной 76-й гвардейской десантно-штурмовой дивизии. Но до сих пор непонятно: эти люди исполняли воинский долг или совершали преступление, о котором стыдно рассказать их детям. Вдовы и матери до сих пор отказываются говорить о своих мертвых.

    Кладбище в деревне Выбуты под Псковом, где я побывала в августе 2014-го, с тех пор изменилось. Тогда в глаза бросались свежие безымянные могилы, будто вынесенные за ограду погоста (так хоронят самоубийц). Немногословные люди в камуфляже и голубых беретах по приказу командиров поснимали с крестов таблички с именами и датами, а с траурных венков посрывали ленты. Чтобы никто не догадался, что под этими песчаными холмиками они тайно закопали своих однополчан. «Нас там нет» — и точка.
    На местах прежних песчаных холмиков и безымянных крестов — монументальные стелы из черного гранита с вычурной гравировкой: имена, даты, портреты в полный рост, стихи, символика десанта. Словно больше никто ничего не скрывает.
    Семья Кичаткиных могла бы стать символом того безумия, что устроили четыре года назад власти вокруг гибели десантников. И того кошмара, что пережили их близкие. О похоронах мужа, напомним, Оксана Кичаткина написала на своей странице в соцсети. Она назвала дату и место и оставила свой номер телефона. Запись она сделала 23 августа 2014-го. А уже на следующий день по номеру Оксаны мне отвечал, похохатывая, звонкий женский голос: «Леонид Юрич жив, рядом сидит со мной, пьет кофе. У нас котлеты на обед и картошка-пюре. Празднуем крестины дочери. А страницу мою взломали». Не переставая радостно смеяться, «Оксана» охотно передавала трубку «мужу». И нетрезвый мужской голос подтверждал, что да — он и есть Лёня Кичаткин, живой и здоровенький…

    Двумя днями позже я стояла на кладбище в Выбутах, где еще не успели сбить таблички, и смотрела на дату гибели Кичаткина — 20 августа. И думала:

    каким бы словом назвать людей, которые заставили врать и хихикать женщину, только что потерявшую мужа?..

    Почему же тогда до сих пор близкие этих людей не хотят говорить?"
    Они там были
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @hrim , будь -яка війна є війна релігійна. Може мати різне забарвлення, але головна лінія - то боротьба добра і зла, але при правильному розкладі можна зробити так, щоб зло перемогло зло, для того треба одному допомогти. А от кому і як - то треба мати розум, а не сіру масу.
    Поглянемо на війну очами "постороннего", тобто віруючого зороастриста (хай так звучить, хоча там свої назви прочан)
    Ось цікавий
    Довідка:
    Тонкий занавіс відділяє матеріальний світ від духовного. Тому релігійну підставу завжди можна знайти.
    А ще я купив книжку в монастирі, я про неї вже писав "Война и Библия". То цікава історія купівлі - пізніше розкажу.
    Читайте уважно і може зрозумієте, та не будете мене тролити повсякчасно, та не збирати собі гріхи в торбу.
    [​IMG]
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 654-й (28.06.2018)

    1) Акція МТС
    Пропонують 15 % повертати затрачених коштів на мобілку, якщо за контрактом я не зміню оператора. Вірніше за контрактом не маю права змінити.
    А тарифний план може бути змінений? - Так.
    Тобто, я буду повинний платити скільки ви мені "всунете", якщо захочете?

    2) Натрапив на статтю росіян (хоча знав про це давно), які насміхаються з Валерія Бебика
    [​IMG]
    Статті українською не знайшов, тільки російською в перекладі, на диво...
    Українці - нащадки аріїв і від них пішли інші деяки народи?
    Або таке:
    3) Тепер черга з росіянами:

    Ці автори вже насміхаються над росіянами, які вважають Ісуса за русского.
    але розсмішили своєю дотепністю...

    Розсмішило оце:"Или же долихосубмезокранию сармата-украинца из Галиции?" Це нове і цікаве, скажу вам... Не знає що меле, але думка вірна)
     
  13. hrim

    hrim Well-Known Member

    Дончанин рассказал, как на самом деле жителей ОРДЛО "любят" в России.

    После более чем трехлетних мытарств, унижений и нищенского существования в России семья дончан вернулась в родной город, так как жизнь в сильно поврежденном во время обстрелов доме показалась им раем в сравнении с тем, что пришлось пережить у "братьев". Из лагеря беженцев, куда пророссийски настроенные дончане, выехавшие в 2014 году в РФ, прибыли с Донбасса, им предложили поселиться в России. Семью привезли в Омскую область, в поселок, расположенный в 160 километрах от областного центра. Для мужчин там возможность трудоустроиться была только в леспромхозе (там нашел работу глава семьи, имеющий инженерное образование) и на торфоразработках. А супруга смогла устроиться в местный отдел образования и культуры. Женщина по образованию экономист, хотела работать в банковской сфере, но туда ее наотрез отказывались принимать. Поселили семью в ветхом бараке с "удобствами во дворе" и печным отоплением. Супруг, для того чтоб попасть на работу, каждый день проходил по 9 километров пешком. Дети учились в школе, где квалификация учителей не выдерживала никакой критики. А поселок в целом, по словам главы семьи, застрял по развитию в 40-х годах прошлого века. "Школа- отдельный п***ец. Школа построена была в 1927 году и с тех пор не ремонтировалась. Учителя - местные алкоголики в 90% случаев. Чему могут научить алкаши детей в древней школе, никто не знает, но главное, шоб без солдат НАТО было обучение", - рассказал блогер. В таких условиях семья выдержала год, потом переехала в Омск, где никто из взрослых в течение полугода не смог нормально трудоустроиться, так как беженцев-украинцев не воспринимали. Из Омска семья переехала в Уфу, где мужчина нашел работу, но платили ему почти вдвое меньше, чем занимающим аналогичную должность гражданам РФ. А расходы у семьи, вынужденной арендовать жилье, были немалыми, и денег не хватало даже на самое необходимое. После двух лет такого нищенского существования семья вернулась в Донецк. А для того чтоб получить свои паспорта, изъятые Федеральной миграционной службой России, людям пришлось вернуть ранее полученную материальную помощь, причем потребовали вернуть не выплаченные 75 тыс. рублей, а 120. "Очень запомнилось беженцам то, что везде в рф их считали за недорусских, хохлов, но никак за равных кацапам. Кацапы были рады беженцам только тогда, когда им бабло покажешь, а до того - слышь ты, хохол тупой, хули ты приехал сюда, рот закрой, хохол, вали домой". "Сейчас живет семья в доме с дырявой крышей в Донецке, в рф не хочет ни за какие деньги. Паспортов рф нет, дома толком нет. Но хоть за жилье платить не надо. Ненавидят всех: хунту, захараста, американцев. Но путена и кацапов особенно за а****ую братскую помощь. Мораль: рюцкие сваих ни брасают. Вообще. Никогда. Верю"
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 653-й (29.06.2018)

    Про диявола, сатану та чортів

    Давно вже думав над цією темою, щукав по монастирях та скітах, в інтернеті, дивився допитливо на небо. Нарешті щось можу сказати більш #inrealtime.
    Сьогодні прочитав статтю
    Моя позиція така: намає і не існувало ніяких монстрів та чортів з рогами та копитами, бо то є вигадка людей, щоб звалити свої гріхи на вигаданих чудовиськ. Існує тільки відношення Бог-людина, та вічний закон гріха. Деталі ще не повністю склалися, але то є фундамент.
    Змій, дракон, ще там таке подібне - то людське бажання скинути свою провину, а набеса не відмовляють людині у її бажанні, поки до нею не дійде, що брехати - собі шкодити.
    Бог, як сонце, що всім світить, та під його промінями живуть і прекрасні квіти і паразити і т.п. - домомогає у її бажаннях, мріях, сподіваннях і т.д.
    Знаю людей, які вважать, що їх захищає ангел від інших поганців, які портять їм життя, при цьому вихваляються, що ангел помститься супротивнику (сатані, як написано в статті), тоюто тому, хто противиться словам чи діям людини зі мстивим ангелом. І насправді, тим людям щастить трохи у їх мріях та житті, а їхні супротивники страждають. Вони так увірували в свою безгрішність, що аж Бог їх нібито захищає... Але скажу вам чесно - біля них немає людей, які їх люблять... То як вампіри, які ссуть енергію зі своїх ближніх.
    Закон гріха простий: хто грішить - той вмре навіки ще й понесе кару Божу, не гріши - і будеш спасений. Всі грішать в цьому світі, але є ті, хто старається менше таке робити, кається і робить добрі справи, щоб інші змінювалися - тому Бог допоможе, бо сама людина не впорається зі своїми гріхами. Їй буде надана нитка рятування.
    Я дуже поважаю Н.Рериха, тому не повністю пояснював його вірша, в якому він закликає не вірити, що "князя тьмы и демонов нет", бо треба було упевнитися в тому, що їх справді не уснує.
    Ніхто не знає, звідки береться душа і яка вона буде, крім Бога. Тому він знає, на кого що чекає... Слава чи падіння, але людина гадає, що все через кровать може. А якби вірила у Бога, то ... Не було б князів темряви і чортів, лише щасливе життя, без сліз і болі...

    2) Правильно затронуті переклади сатана - супротивник, супостат.
    Диявіл - клеветник, брехло.
    Диявіл і сатана - то не особистості, а те визначення, яке людина надає собі або іншій людині по справах його.
    Особисто я не зустрічав чортів та бісів у їхній фізичній іпостасі, бо ті чудовиська створюють самі люди. В кожний час історії були свої дияволи і сатана, але ті, що насуваються - переплюнуть усіх, включаючи еврейського месію, забитих пророків і нового спасителяя. Нові випробування чекають на людство. Кінця світу не буде, але наслідки та їх величина будуть залежати від самих людей.
    3) Що в великому на небі, то й в малому на Землі. Закон фізичний збереження енергії.
    Ось стаття . Прикольна, особливо коментарі до неї. Багто фантазії, але знову хочу попередити - читати можна тільки врівноваженим людям і сповна розуму, щоб зуміти "переварити" ту юшку.
    Якщо читати і думати - то можна багато чого взнати про світ. Але то ще зарано пояснювати, бо треба, щоб були ті, у кого виникнуть запитання, щоб пояснювати .
    Все, що людина робить - має енергетичну суть. Як зробиш комусь - так тобі і повернеться. Любіть одне іншого і не буде смерті.
     
    Останнє редагування: 29 чер 2018
  15. hrim

    hrim Well-Known Member

    Официальная статистика.
    Благодаря Пенсионному фонду РФ в соцсетях высчитали официальные потери России в результате нападения на Украину. За несколько лет войны РФ потеряла около 90 тысяч убитыми и 70 тысяч ранеными.
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Під час війни супротивники розшукували різну інформацію про свого ворога, яка давала змогу виявляти підготовку до наступу або до оборони. Мало значення, скільки палива завезли, чи сіна, скільки сухих пайків виданих, і так далі...
    Як, на вашу думку, вирахували такі втрати росіян? Чому тільки в Україні - без Сирії, без навчань військових та наприклад, загибелі їхнього оркестру під Сочі?
    Як, дані про військові втрати можуть бути офіційними, якщо їх заборонено до розголошення?
     
  17. hrim

    hrim Well-Known Member

    Як пояснити втрати людей ідіоту, який не відрізняє війни від релігії?
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Відповім фразою класика обломів, @ІгорМ :"А ви що, еврей, що відповідаєте запитаннями на запитання?" (с) Тади не маю до вас більше цікавості, бо нічого від вас толкового не дочекаєшся, крім срачу))
     
    Останнє редагування: 30 чер 2018
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Цікаво, де гинуло стільки росіян до 2008 року?
     
    Останнє редагування: 30 чер 2018
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 652-й (30.06.2018)
    "Есть ли у Украины национальная идея?"


    Так називається стаття на сайті [​IMG]
    Скажу вам відразу - то диверсійна атака. Не так проти України, як за підтримку поганечі.
    Тому не всю подаю, а з половини, бо дехто з читаючих може захлинутися від вступу у статті. Але якщо коротко - то там є половина правди, яка дуже тяжка для розуміння пересічним українцем. Якто скажу - залишимо на часи, коли дозріємо.
    Взагалі по вступу статті, для України виходить, що все погано. Тому починається вкид національної ідеї українства. Хоча з росіянами вже провели таку роботу, з того боку, але ж то велика нація і без вкиду)). І тепер всі можуть побачити, як російська нація харкає з кремлівських стін на весь світ. Тому - національна гординя може бути добра на спортивних змаганнях, а не в міжнаціональних суперечках. І то, спорт - далеко вже не мирний. Будьте обережні з національною гординею, бо гординя - то гріх сам по собі... І навіть приписування Ісуса до українства чи до росіянства - вже є блуд якийсь. Темна сила все використовує, що шкодить людині у спілкуванні з Богом.
    А на решту статті напишу так: сучасна Україна є полем битви темних сил за панування над людством. Все, що відбулося в Криму та на Донбасі - то тільки прелюдія. Всі значущі події ще попереду. І наявність віри в Бога, Сина та Святого Духа обов'язкова для перемоги над злом буть-якого гатунку, забарвлення, форми та розмірів.
    Те, що українці обрані небом - недаремно. Я в це вірю, бо знаю.
    Да, забувся... Чи є національна ідея для українців?
    Є.
    Служити Господу Богу, Його сину і Святому Духові.
     
а де твій аватар? :)