Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 762-й (12.03.2018)

    Зацікавила інформація "Великое Знамение - 23 Сентября ВАЖНО 04 09 2017"
    Чого? Бо наводить деякі дати, які мені небайдужі...
    Я спочатку тут читав, а потім знайшов першоджерело ... і посміхнувся....
    Все не буду прописцвати, але головні:
    У сузір'ї Діви у вересні 2017 році щось народилося, так би мовити згідно до Писання, немовля, яке має пасти народи своїм жезлом...
    Ні, все таки наведу...
    http://emuna.su/wp-content/uploads/2015/03/stellarium-006-1024x993.png

    [​IMG]


    Ні, насправді є дещо цікаве, якби не так. Бо Юпітером в з кінця жовтня 2016 року до жовтня 2017 року в сузір'ї Діви і не пахло. Бо він в ці терміни знаходися в сузір'ї Терезів!


    А деж першоджерело? Тут
    [​IMG]
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 762-й продовжується

    Отакої, як кажуть, маємо розпач?
    Та ні!
    Як вже було вказано раніше, в храмі Його, тобто на троні у сузір'ї Касиопії відбувся загадковий смарагдово-блакитний бивух, про нас увідомлили 10.10.2016 року. Але він відбувся раніше...
    Знамення в Діви відбулося 30 вересня -3 жовтня 2016 року.
    1) Сонце було в Діві , вірніше, Діва була зодягнута в сонце.
    2) Місяць був в Діві в її ногах.
    Вступ у сузір'я в вересні:
    [​IMG]

    фази Місяця в жовтні 2016. Новолуння - 1-3 жовтня.
    [​IMG]
    3) Юпітер, Венера, Меркурій, Марс...

    [​IMG]
    Враховуючи, що з Братську кут трохи інший, можна вважати, що народження когось настало 1 жовтня.
    Отже...
    Маємо планети в Діві-Леві:
    1) Юпітер
    Цікаве про :
    2015-2016 - народження того, кого чекаємо?
    2) Меркурій
    Світлина з коронографу кожного дня відслідковується, а на той день немає. Треба NASA ворушити. Мені треба?
    [​IMG]

    3) Решта планет - вже побіжали далі...
    Залишилося питання з вінком із 12 зірок над її головою.
    Але то потім... Про дракона та збиту третину зірок, війну на небі та жінку в пустелі тощо.
    Куди не глянь - всюди війна...
    Так що Розділ "Війна" - загальний, а не тільки в Україні чи на Близькому сході.

    Важливий день сьогодні.
    ОБ.12:10-12
    10
    Тепер настало спасіння,
    і сила, і царство нашого Бога,
    і влада Христа Його,
    бо скинутий той, хто
    братів наших скаржив,
    хто перед нашим Богом
    оскаржував їх день і ніч!
    11
    І вони перемогли його
    кров'ю Агнця
    та словом свого засвідчення,
    і не полюбили життя свого
    навіть до смерті!
    12
    Через це звесилися ти, небо,
    та ті, хто на нім пробуває!
    Горе землі та морю,
    до вас бо диявол зійшов,
    маючи лютість велику,
    знаючи, що час короткий має!
     
    Останнє редагування: 12 бер 2018
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    [​IMG]
    13 жовтня 1917 року відбулась подія явдення Богоматері дітям і людям в Фатіме. Хтось каже, що через 100 років щось має повторитися чи відбутися, та знову стикнувся з тою самою помилкою з місце знаходженням Юпітера. Але дата 13 жовтня наводить на роздуми. Я теж вважаю її за ту, іменно дату, тільки не за 2017 рік, а 2016.

    Про явлення тут
    Коменти цікаві.
    Що вразило там же? Буква N на печатці, як і на іконах, яке я вважаю за ім'я спасителя.

    [​IMG]
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 761-й (13.03.2018)
    У продовження теми від 762-го дня...

    Зачепило)

    Подивимося, а коли це свято було в 2016 році?
    [​IMG]
    2 жовтня 2016 року....
    Знову не розпізнали )))
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Далі...
    З Юпітером трішки розібралися. Хоча є деякі сумніви між тим, що бачимо та собі маємо в голові...

    Астономія і астрологія - то різні речі...
    [​IMG]
    [​IMG]

    Тепер Шабтай (Сатурн)
    [​IMG]

    Що ж це за планета і де вона була у 2014-2017 і буде далі?
    З 2014 року по грудень 2017 Сатурн блукає в Стрільці. Ну як блукає. За рахунок ретроградності (тобто для землян рух Сатурна на небі іноді виглядає як рух назад, за рахунок положення і оертання Землі навколо Сонця)
    Тому, прийшовщи в стрілбця, Сатурн через деякий час ретоградує, тобто повертаєтьбся до Скорпіона, через Змієносця, а потім назад. То відбувається раз на рік, як і у більшості планет сонячної системи. У Сатурна виходить - "три кроки вперед, два назад")) Навіть графік складають для ретроградних планет:
    [​IMG]
    Де ж був Сатурн у 2016 році?
    Астрономією треба займатися дуже і дуже прискіпливо, щоб точно щось знати, бо багато суперечливих данних, з різних місць спостереження. І тим більше обережно трактувати їх відносно біблії.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Восени 2016 Сатурн повертається з Скорпіона до Стрільця через Змієносцятам ще раз ретроградує і вже у грудні 2017 року прейде до Козеріга, де пробуде 3 рокм і 3 місяця, не без ретрогадації аж до 20 березня 202 року.

    Що ж таке положення Сатурна в Козерозі?
     
    Останнє редагування: 13 бер 2018
  6. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    То й до чого ота вся астрологія?
    Хіба вам не відомо, що одне й те ж явище, має сім рівнів тлумачення?
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну чого до чого? "Что-то всегда на что-то похоже"(с) Пам'ятаєте мультик? Вам то тяжко втлумачити, бо на то треба мати , 3D - уявну орієнтацію, неймовірну фантазію, завзятість і віру. Всі мої нещодавні пошуки навели мене на одну думку. Коли я її перевірив - я був вражений тим, що лежало на поверхні, але за сотні років ніхто не побачив того. За це всіх Нобелевських премій не вистачить. А ви кажете про якісь рівні... Все просто і прозорро, як вода в склянці.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 760-й (14.03.2018)
    Я так зрозумів, що нічого не зрозумів...
    Ні, дещо є. Відчувається війна між усіма, хто причетний до подій народження нового духовного світу. Астрологи проти астрономів, схід проти заходу, Веди проти Птолемея...
    Якщо хочеш шось мати - зроби це сам.
    О, як небо очиститься від хмар і буде морозно, то сам піду шукати планети на небі і тоді звірюся і зроблю висновки. А то розвелося тут всіх...
    Програма "Стіллур" гарна, якось дивився її, але астрологічні прогнози розташування планет явно не співпадають... Скажімо на рік... Ні, можна казати про неспівпадання відліку розрахунків.... Але - самі розумієте, до чого це може призвести для пересічної людини - помилка в 1 рік!
    От, наприклад, астрологи кажуть, що:
    - Сатурн має ввійти в Козеріг 20 грудня 2017 року, а Стіллур - що наче тільки ввійде до Стрільця
    - Юпітер бродить в Терезах у 2017 і буде в скорпіоні в 2018, а Стіллур - що тільки в кінці 2017 збирається в Терези.
    [​IMG]
    - Цікаві також графіки ретроградного руху (на 2017 рік я вже давав)
    [​IMG]
    - Але, скажу вам, що 22 вересня 2017 року по Стіллуру - дійсно фантастична картина. Але за астрологами ведичеськими - то належить до 2016 року. Ота петрушка, панове ))

    [​IMG]

    Величність космосу... парад планет Все тіж учасники... Прямо не можуть заспокоїтися...
    [​IMG]

    Для чого і хто таке робить - невідомо... Може приховують щось цінне, а може збивають з пантелику? Тільки Бог знає ))
     
    Останнє редагування: 14 бер 2018
  9. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    - Досить з вас однієї Шнобелівки!
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Заздрити - шкідливо для здоров'я.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 758-й (16.03.2018)
    Зачепився тут за астрологічні та астрономічні знамення, про які наче написано в Об'явленні Івана Богослова з Евангелії. Але виявилосі цього всього забагато, щоб висновком приити поповзновення гідри сумління, тому вікрив тему "Астрологія - книга небес"
    лВиявляється, що такої теми не було. Тепер буде.
    Ще буде багато відкриттів за творами Івана Богослова.
    А поки що "на коня"....
    1) Сузір'я "Волоси Віроніки" визначаються трьома зірками і колись, в 3-у ст. д.н.е входило у сузір'я Лева, яке зараз визначається 9-ю зірками. На момент написання об'явлення (і то ще загадка часц написання від 300 до 1500 років) то було одне сузір'я із 12 зірок.
    Тому додавати три планети на момент жовтня 2017 року - то вигадка.
    Корона з 12 зірок на голові Діви завжди була!
    [​IMG] [​IMG]
    а вони разом над Дівою[​IMG]
    Хоча честно - то треба мати неабияке уявлення, щоб побачити таке на небі ))

    [​IMG]
    Довідка
     
    Останнє редагування: 16 бер 2018
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я вже давно примітив, що Україна богата на пророків та мессіанерів. Треба буде трохи приділити цьому уваги, та то пізніше. А сьогодні про тих, хто не вірить у божий план. Наприклад: викладач фізики Карбівничий Андрій Миколайович
    Хіба не правда?
     
  13. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    Той "король жаху" зявився значно раніше, та зустріч його з "De Angolmois", відбулася саме в указаний Нострадамусом час.

    Не "воскресит", а разбудит!
    И не "Короля Ангулемского", а Архангела Михаила( Великого Ангела Михаила).
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я дав тільки те, що писали до мене. Я своє ще не сказав, бо час ще не настав.
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 756-й (18.03.2018)
    Як час збігає... Але попереду весна, якщо вважати це за весну...
    Пасха на носі... Розсада, тепличка...
    1) Сьогодні зробив відкриття!
    Нарешті взнав, хто видає оті звуки на деревах "Др-р-р-га-га".
    А ще часто в російських серіалах чутно, десь у тайзі, коли хтось сидить під деревом, а навкруги бродить звір-вбивця... А навруги тиша.... і тільки оте "Др-р-р-га-га"....
    А я оце йду... А воно дріботить...
    Дивлюся - а то дятел. В суху акацію як влупить дзьобом - то голова в нього як луска об ту акацію дребезжить і той звук видає "Др-р-р-га-га". Дививився і розсміявся. Побіжав додому за камерою, а той... дятел втік, як на нього направив. Прийшлося інших знімати. Там їх ціле кубло було. Дятлів...

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    2) Гуска знесла чотири яйця. Я їх нумерую і .... Як той, що створив восьмого, у мультику "Дев'ять"
    [​IMG]

    [​IMG]
    Морозяка на дворі. Тому винесу "Першого" у сарай і за кладку його видаю. Мабуть не виживе при тих перепадах температур... Тому він такий... А як тільки знесла четвертого, то швиденько заніс до хати і "першого" теж...

    [​IMG]
    3) Тот подарував мені знання самолікування, що допоможе жити набагато довше... От зараз почну приймати лікування.
     
    Останнє редагування: 18 бер 2018
  16. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    Так-так: спочтку потрібно позбутись памперсів.
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    То ти ще - пташеня жовтороте?
     
    • ... ... x 1
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 754-й (20.03.2018)
    1) Сьогодні знову підстриг себе, на новолуння. Щоб росло краще. А то стригся на старий місяць, щоб менше росло і не часто ходити до цирюльні.
    Тепер у мене є своя машинка, яку купив на гроші, подаровані на день народження.
    Класно виходить. А то останнім часом стрижуть якісь безрукі. Приходиться своїх просити, щоб виправляли ті "художества".
    [​IMG]
    2) Поздоровив всіх, кого впіймав, з днем щастя і з днем астролога.
    3) Визначився з переможцем і кого на стіл подам в яблуках на Пасху.
    Ті два гуси билися і переміг самий крикливий. А я ставив на іншого. А цей крикливий дістав мене... Та останнім часом стараюся вгамувати свій гнів. Ні, я так наче спокійний, але коли дістануть, то не сам не знаю, що можу вчорити... Добре, що не вживаю алкоголю, і то... Півня враз загерголив, як той сказився після того, як його прокляли сусіди.
    Тепер двоє ходять парою
    [​IMG]
    а цей одинаком ходить. Навіть не дають спати разом в сараї. Єстєствєнний відбір....
    [​IMG]
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 752-й (22.03.2018)
    1) Кіт розбудив о 5-й ранку який раз за ніч...
    Вчорапривіз двох кроликів і дещо з їжі, але то окрема історія.
    [​IMG]
    Кіт під ногами плутається, хоче їсти... Кажу, от виростуть - і всім буде їжа...
    То він щупав тих кролів...
    [​IMG]
    Потім нюхав...
    [​IMG]
    Вночі будить мене і питає: сіна дав їм? - Дав, кажу.
    Ну добре, каже...
    Знову будить: Буряка дав їм? - Дав, кажу.
    А зерна дав? - Дав,кажу...
    - Хвилююся я чогось, каже...
    Під ранок трясе мене і каже: Вставай, пішли глянемо, може виросли вже?
    2) Вийшов на двір. 5-а година ранку. Температура : мінус 11 за цельсієм. Небо чистюсеньке. Сніг хрумтить під ногами. Зірок вже не видно, але замалював три, мабуть планети. Потім проаналізую, хто вони.
    3) Підготовка до виживання у війні. А може до евакуації, ковчег завжди відкритий))
    4) Ціни в місті - краще не писати. Але що ті гроші? То папірці. Потрібні будуть ті, хто вміє щось робити своїми руками, а не "молоти" язиком. Золото та біткоїни збирають? Нехай збирають. Вони їх жрати будуть.) Зара не один втратить життя або здоров'я за них.
    Бог дасть все тим, хто в чому нужденний та змучений цим світом, врятує і втішить тих, хто страждає за нього і допомогає йому у великій битві зі злом.
    Час невпинний і невідворотній у ході своїй. Бережіть себе. А більше бережіть свою душу. Та хто не пожаліє її на благо інших - той нагороджений буде самим Господом.
     
    Останнє редагування: 22 бер 2018
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На днях стикнувся з таким злом, що не передати словами.
    І де, питається? На сайті [​IMG]
    Де-де розраховував, тільки не тут отримати всю гидоту людську.
    Написав тільки два пости і почалося...
    [​IMG]

    Прийняли мене за якогось Максима. Викинули у флудилку, несуть такую галіматью, що ніяк не зрозумію, що такі люди , які шукають відповіді на загадки Нострадамуса там роблять?
    Це більше схоже на пастку, де вбивають все розумне і сіють зло в душі. Ледь відбився Паладін мій, вискочив для того, щоб подих перевести.
    Во як... Хто б міг подумати. А я би поспілкувався з тим Максимом - може прочитає, то нехай звернеться.
    [​IMG]
    І це пише людина (300 лог), яка на 90 % зайняла сайт і пише усе, що їй заманеться!
    [​IMG]

    [​IMG]

    Волюнтаризм якийсь....
    П.С. Уявіть тільки собі, що станеться з історією, якщо вони доберуться до істини... Слава Богу, що це їм не дано, як я і написав. Бог знає, кому відкрити таємницю Нострадамуса.
     
    Останнє редагування: 22 бер 2018
а де твій аватар? :)