Хроніки апокаліпсису-2. Перемога антихриста

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 29 лис 2018.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Нострадамус зробив 4 тривожних пророцтва на 2019 рік
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Планета Нібіру передумала: Апокаліпсис знову відкладається
    Хтось забавляється. Тож трудно не побачити наближення такої великої кулі...
    То все якесь фейкове, навіть не цікаве.
    Знайшов якісь строки і графіки, вірніше креслення від адвентистів. У них все прораховано. Цікаво буде так коротко описати. Тільки конкретної дати немає. Але все по періодах та з таємничими строками у 1260, 1290 та 1335 днів.
    Про це буде в наступному дописі.
     
    Останнє редагування: 17 гру 2018
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мене зацікавили адвентисти.
    Сиджу ото, як аскет в своїй берлозі, то поскулю собі від холоду, то помолюся і знов до пошуку повертаюся. Хто б сказав, що таке буде зі мною - то повірив би... наче готувався все життя до такого випробовування, але хіба зблизька роздивишся? Все видно здалеку, із часом...
    На перший погляд адвентисти цікавий і правильний народ.
    Не буду передчасно робити висновки, бо кожному відведена якась роль в земному житті. Може і дано кожному потрохи правди, щоб зрозуміли, що решта правди у інших конфесіях та релігіях, тобто відлущили у себе шматочок правди і принесли до Бога, щоб він склеїв докупи те, що колись було розбито. Люди неспроможні склеїти свої споганені стосунки, а тільки Бог або той, хто має більше влади, ніж будь-який обранець від людей.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Генасамблея ООН ухвалила резолюцію щодо російської агресії у Керченській протоці
    18 ГРУДНЯ, 2018, 08:05



    19 держав, які в ООН голосували проти української резолюції по Криму. Список



     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Владу в Росії захопили темні сили: як Путін може вичавити з росіян все, що тільки можна
    Там є відео цього тексту.
    Комусь смішно, хтось буде зловтішатися, а розумний зрозуміє, що ото все може посунути (та чого там, точно посуне) на Україну. Чітко сказано - хочуть знищити хочуть все навкруги...
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    "Остання можливість": у НАТО поставили Росії жорсткий ультиматум
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У Сенаті США готують резолюцію проти РФ


     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У Сенаті США готують резолюцію проти РФ


    В МОСКВІ ВІДРЕАГУВАЛИ НА ПІДГОТОВКУ УКРАЇНИ ДО НОВОГО ПРОХОДУ КОРАБЛІВ ЧЕРЕЗ КЕРЧЕНСЬКУ ПРОТОКУ
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    479-й день. (20.12.18)
    Спецоперація "Чорне море": військові кораблі США планують пройти Керченську протоку

    Не можу визначити, хто провокує ескалацію військових операцій.
    РФ занадто нахабно себе веде, а США бере багато на себе.
    В цілому час вже піджимає і планети мало хто може загальмувати. Червоний кінь ледь стримується, щоб не прейти на галоп(
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не Путін, а США багато на себе беруть?О, як добре!Комунарець, відкрий личко!
    Віддали Путіну Крим, але він поліз на Донбас - тепер ще порти в Азові ми втратити повинні?
    Якщо ми підіжмемо хвіст і не будемо в Азові показуватись, морську торгівлю втратимо - це Росію зупинить??
    Путіну ще потрібен суходольний перехід на Крим, потрібна Херсонська область, Одеса теж.
    А хто нам допоможе проти агресора - ті "багато на себе візмуть".:)))

    Набожна погань московського патріархату! Отаке воно все, тільки ближче придивитися треба.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та нехай лізуть - я що проти? Отримають на горіхи і затихнуть. То їм не Югославію бомбити чи Лівію ))
    Я "За американський флот в Азові" - обома руками, навіть шкодую, що їх не вісім)) Але все рівно багато на себе беруть, на відміну від інших, мабуть не розумні. Більш вразливим було б перекриття проток для російських кораблів, там де підконтрольна американська територія - Балтика, Дардагели, Панама, Гібралтар тощо.
    А РФ вже не пустить в Азов. Забудьте. Хіба що підете з транспарантами під арку моста з вимогою звільнити прохід.
    Чим скоріше почнеться, тим скоріше закінчиться.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Кажуть, що в Україні 50/50 за МП/КП. Але з них всього по 10 % насправді віруючих. Решта - націоналісти (з обох сторін), атеїсти, кримінал, політики, які ніякого відношення до віри не мають, але хочуть прибрати до своїх лап і мати зиск або знищити, якщо непотрібна стане. Для них країна і їх богатство цінніше, ніж Господь.
    Колись Рим розділився з Константинополем по непорозумінню догматів - який хліб до причастя, хто така Марія тощо... Зараз такого не відбувається . Просто рвуть православіє ті, хто... Я би сказав більше. То диявіл веде світ у прірву. Ви того не зрозумієте (я вам давно про те кажу, що ви як той флюгер - звідки подує туди і розвертаєтеся), бо очі ваші залиті огірками і ненавистю, що ділите набожних на ворогів і патриотів.
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не буду казати чим ваші очі залиті, бо вам дуже не сподобається))
    Флюгером ніколи не була, в мене одна єдина лінія - проукраїнська, і що для України треба, я розумію добре.
    У кожного з нас багато предків - в 10му коліні це 1024, лише за 250 років, так от: я погодилась би, що всі люди брати - але допоки не лізуть до інших війною.
    Росіяни полізли, чи Путін поліз, а росіяни на це аплодували.
    Тому треба захищатися, треба дбати про свою незалежність, а масковський патріархат тут збирав щорічно 1 мільярд гривень, та ще й якісь хрестні ходи з промосковськими цілями робив і молився за російську владу та армію, та за Януковича, навіть ікону з зеком написали.
    Мало нам від Москви біди за всю українську історію??
    Це величезна подія, що Україна накінець матиме свою церкву, на українській мові.
    А Путіну як великому консолідатору українців - браво))
    Про його роль в українській історії ще напишуть)

    Епіфаній закликає всіх до любові, нікого не гонять, ні в кого не відбиратимуть храмів...Я вже писала, що це ні кому не потрібно, насамперед новій українській церкві. Кому до вподоби слухати проповіді на старослав'янській - буде слухати.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Коли я був ще меншим, то у 14 році я на одному російському форумі собі в підписі був написав: "Спасибо Путину за возрождение Незалежної України!"
    Тоді на тому форумі і тамтешні росіяни, і москалі, і кацапи спочатку з того мого підпису підсміхалися і мене підколювали. А потім і росіяни і москалі моментом перетворилися в кацапів, і мене почали гнобити по національній ознаці - поставили на перемодерацію. Хоча я вів себе цілком коректно і всі свої дописи підпирав посиланнями на російські ресурси. Але там адміністрація проводила тотальну цензуру, бо боялася якогось Росрибнадзору. Ну, я і послав їх нахер :)))

    А на іншому рос.форумі, котрий тоді виглядав цілком адекватним /в розумінні тамтешній адмін виглядав цілком адекватним і сам він себе позиціонував як космополіта/ мене поставили під надзор за підпис "Слава Україні! Героям слава!".
    Я тоді тоже звідтам пішов, але без матів, по-англійськи...

    Тре буде поздоровити їх з Різдвом, бо хоча і кацапи, але ж трохи були і ніби людьми... :scratch_one-s_head::)))
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Як ви гадаєте, хто більше знає, що треба людям - ви чи Господь? Навряд чи ви...
    Ви за Україну, але Порошенко не подобається, зате вірите обіцянкам Тимошенко що зменшить ціни (то ваш висновок в темі про помісну церкву) . То кажу вам, що не буде жодного справедливого правителя, вибраного народом, а тільки той, що прийде від Бога. А шукати праведнішого спасителя між американцями чи росіянами - то взагалі... не мати розуму. Кожний з них тягне свою правду і поки не зазнають великої біди - їхні правителі будуть бажати всім бід і нащасть, щоб самім мати все і нікому нічого.
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не приписуйте мені хоч віри в Тимошенко. Я не хочу її, а в те, що тарифи можна знизити, прибравши таку потрібну владі монополію чи схеми - в те і вірити не треба, бо це закони економіки. І зараз влада таки пригальмувала рост тарифів, бо вже зовсім примарними стали шанси на перемогу. І є можливість для цього, і Ахмєтов переживе, і Порошенко переживе без зайвих мільярдів.
    Я про це незабаром напишу в економічному розділі.
     
    Останнє редагування: 21 гру 2018
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну да, хто ж перед виборами тарифи буде піднімати?
    Нехай що хочуть роблять, я мало залежу від них. Читаю от "Третю книгу Єздри", щоправда російською. Рекомендую. Дочитав би, та треба додому збиратися. Багато відповідей на болючіші питання від Бога. Цікаво, пізнавально, файні порівняння і світ в кінці тунелю))
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    475-й день. (24.12.18)
    Думаю... Із чого розпочати...
    Прочитав початок Старого Завіту....
    Прочитав початок Євангилія від Іоанна.
    Подумав. Згадав. Прочитав оповідання, яке почав писати в 2011 році.
    Смерть смітникам!
    Із забуття до забуття (ч.4)


    Чим гірше за інші?

    Спочатку була темрява....
    Думка вітала (Розум-логос- слово) в темряві.
    Перше слово було "Я".
    Народження свідомості.
    Являється світло, яке дає час, відчуття, мету, звуки мелодії і притягує до себе теплом...
    І це добре, сказав розум...
     
    Останнє редагування: 24 гру 2018
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Пророцтво на січень 2019: гряде руйнування міст та Судний день
    Нове пророцтво виявлено в біблійних писаннях.
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    474-й день. (25.12.18)
    Сьогодні сонце відродилося і починає наступну боротьбу з темрявою на Землі.
    Трішки розкажу про варіанти тлумачень пророцтв старозавітних пророків та євангелістів.
    Одні кажуть, що старі пророки писали про не наш час, а нові з посиланням до старих. Є ще багато розбіжностей в деталях, частково викладених - хто має розум , той зрозуміє)
    Не буду визначати приналежність тих, хто то пише і навіть чому їм не подобаються інші. Сприймате це як інформацію до роздумів, щоб порівняти з тим, що я піздніше надам, із свого джерела.
    Отже, засновано на книзі пророка Даніїла, який звіщає про три страшних етапи встановлення "мерзості запущенія" у храмі Божому.
    Два спустошення відбулося, як доведено в тій статті. І трішки дано про третє.
    Що то буде - тобто, відбудеться та мерзота і поява богохульника, а таком перемога над ним. Ще й про остаточну битву за 1000 років з народами із Г и М, після чого диявіл буде остаточно знищений.
    Правда, немає конкретних дат, якто початку, проміжків та кінця. Мабуть, десь в іншому місці заховано - був би вдячний, якби хто взяв на себе це розслідувати по даній конкретно статті.
    Тут немає трьох проміжних строків з глави 12 тієї книги, які розглянемо у наступних дописах.
     
    Останнє редагування: 25 гру 2018
а де твій аватар? :)