Хочу дізнатись вашу думку

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем Dikaya, 23 вер 2015.

  1. Dikaya

    Dikaya Member

    Привіт усім, у мене в Харкові сьогодні день насиченний новинами, дуже хотілося б дізнатися що ви думаете з приводу штурму домівкі Добкіна та сессійної зали де був Кенрнес. Якщо потрібні подробиці цого дня усе розповім. Дякую, сподіваюсь знайду тут однодумців!

    Фото з під будинку Добкіна
     

    Вкладення:

    • g15eJbHGCQA.jpg
      g15eJbHGCQA.jpg
      Розмір файлу:
      164,7 КБ
      Переглядів:
      10
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А що Ви про це думаєте? )
     
  3. Dikaya

    Dikaya Member

    Ну Добкін взагалі не золота людина, але приходити до дому де є діти.....Хоча це може дасть йому привід замислитись над тим що він досі тут робить)
     
  4. Dikaya

    Dikaya Member

    "Патриоты и ветераны АТО проводят детскую, глупую, некрасивую акцию возле его дома и еще более глупое и детское нападение на здание Харьковского горсовета с нелепым требованием встречи-сатисфакции с «допой» и «гепой», — написал в Facebook Аваков." цицата вирвана з контексту сайту Аваков обвинил Добкина в провокациях - UUN , але мені також булоб цікаво подивитись щоб Кернес відповів патріотам якщо вони б прорвалися до сессійної зали)
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    А шо тут думати. Штурм домівки - це ганьба штурмуючим!!!

    І Допа і Гепа давно заслуговують на те, аби їх трупи прикопали б десь в безлюдних лісах Харківщини. Без шуму і пилі!!! І зайвого ажіотажу.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    При чому тут діти? Якшо він вирішив бути бандюком, то хай не заводить дітей.
     
  7. Dikaya

    Dikaya Member

    Здаєеться мені без зайвого шуму не вийде))))) Тут пів Харкова буде в черзі стояти шоб каменюку киданути у могилку)
     
  8. Dikaya

    Dikaya Member

    Дуже не приємно що він вирішив бути бандюком самє в Харкові!!! Якось нам від цього не легше...
     
  9. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Думаю Допі, Ґепі і Авакову варто переглянути фільм повішання Муссоліні за ноги. Особливо звернути увагу на щасливі обличчя тих хто зібрався для його і його компадре повішання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dikaya

    Dikaya Member

    А крім Допи, Гепи І Авакова більше підвисити нема кого?
     
  11. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Звичайно що є. Але Ви тільки їх згадували.
     
  12. Dikaya

    Dikaya Member

    Цікаво, а якщо головного (ну той хто Птн), повісити в нас вирішаться всі проблеми?
     
  13. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Якщо тільки повісити то ні. Потрібно обмазати медом, чоколядою і припудрити цукром. Потім вкласти в мішок. В мішок напустити ос, шершнів, гадюк, мурах і термітів. Мішок зав'язати і повісити на смереку. Тоді 50% проблем вирішиться що дасть можливість вирішити 40% процентів які залишаться.
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Dikaya

    Dikaya Member

    А ви жорстокі!) Це цікаво)))
     
  15. Nerjprom

    Nerjprom Member

    Найкраще, дати їм мінімальну зарплатню, яка зараз в Україні, і нехай живуть собі "приспувуючи" до смерті так :)
    Гадаю, що вони самі виноваті в тому, що люди приходять до дому.
     
  16. Dikaya

    Dikaya Member

    З цього діла не буде. навіть якщо їм сьогодні почнуть давати середню зп украґнця вони будуть почувати себе дуже добре, бо в ниї за роки правління стільки грошей награбовано (це особисто моя думка) що вони завтраж покинуть країну гріти свої тіла у теплих тсранах...Від цього стає огидно, що ми. прості люди маємо вилазити зі шкіри щоб прогодуватися до наступної зп(я вже не кажу що поїхати світ подивитись) а вони приспівуючи живуть і горя не знають, та ще й хочуть щось змінити в цій країни.

    Вибачте, наболіло!)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Я? Зовсім ні. Я прагматик.
    Ось традиційна римська poena cullei яку полюбляли використовувати і Римські Папи: зав'язати в мішку з мавпою, півнем і гадюкою та кинути в море.
    Хіба Папи Римські можуть бути жорстокими?
     
  18. Dikaya

    Dikaya Member

  19. Nerjprom

    Nerjprom Member

    Трішки я не доказав у повідомленя минулому, вибачаюсь.
    Звісно, я мав на увазі, забрати в них все те, що вони награбували.
     
  20. Dikaya

    Dikaya Member

    тоді я навіть не знаю що вони будуть робити...
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
а де твій аватар? :)