Харків

Тема у розділі 'Харківський форум', створена користувачем Jiliana, 25 лип 2009.

 1. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  р е к л а м а
  обалдеть, шо делается на стадионе)
  Нет, я один раз была на футбольном матче на стадионе "Олимпийский" в Киеве, когда он только открылся. У нас были места в вип-зоне, почти сразу над выходом игроков. Что за матч - конечно, не помню. Я наблюдала не за игрой - оно мне надо? а за тренером, который приплясывал от беспокойства недалеко от нас.:))) В перерыве была кормежка-выпивка (угощение). Нормально.:)
  Но больше ходить на футбол не стала. А дочка с зятем - были заядлые болельщики Металлиста. Они за своей командой в Запорожье ездили, еще куда-то. Но Металлист всё. Спасибо Гепе.
   
  Останнє редагування: 4 вер 2017
 2. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  Єдине місто в Україні, що володіє повним комплектом нагород Ради Європи: Дипломом, Почесним Прапором, Таблицею Європи і Призом Європи.

  Друге за кількістю мешканців місто України, з 19 грудня 1919 по 24 червня 1934 рр. — столиця УРСР.

  Великий науковий, культурний, промисловий і транспортний осередок України, був третім індустріальним центром у СРСР після Москви та Ленінграда. 60 науково-дослідних інститутів, 41 вищих навчальних закладів[8], 8 музеїв, міська картинна галерея, 7 державних театрів і кілька десятків недержавних, 80 бібліотек.

  Факт того, що Харків був столицею України, помітно позначився на українізації міста. Щойно розгром української культури в 1930-х pp., голод, чистки і перенесення столиці до Києва(1934) змінили становище Харкова, і він значно втратив з свого українського характеру кінця 20-х — поч. 30-х pp.

  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)