Харків - це завмерший совок

Тема у розділі 'Харківський форум', створена користувачем ГРАНД, 11 вер 2011.

  1. Banjamin

    Banjamin Member

    Це шок! Ви вважаєте, що з висловлювань декількох десятків, що зависають на ХФ у Політиці, можна судити про все місто ?!!! Мдааааааааа! Доречі, саме так кацапи роблять)))))))
     
  2. Banjamin

    Banjamin Member

    До слів про "під крило Польщі"... Мій дід колись розповідав мені віршика, дуже веселого))) я його увесь не пам'ятаю (давно було, мала була). Але запам'ятала останні рядки, мабуть тому, що вони були зовсім не смішні, такий контраст...

    ..... у власній хаті - хазяями
    в чужій хаті - холуями

    чомусь я все частіше згадую ці рядки. Тож так і буде : ті до Польщі під крило, ті до рашки у гімно , і заживемо!!! (я вже віршами заговрила, перехвилювалась))))
    Панове, Українці, мрієте бути холуями?! ... Ну... хто ж Вам рабіновіч)))) Уперед
     
  3. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    Та я ж фіглюю, паночку!
    У Львові був, бо це ж через паркан(через перевал) від мене. Та й вступні іспити там здавав в Універ, та не вгодно було Богу, щоб я там вчився. Прийшлось їхати в Київ.
     
  4. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Humil

    Humil New Member

    Харків дуже велике місто, інколи дратує метро. Що я скажу це молодіжне місто, чистенько. Але Львів в цьому відстає. Про корупцію Харкова знаю, а ось зі Львовом поки не знайом. Є там патріоти, є люди приємні. Але совковий-москальсткй мінталітет і Львівький-Український, тут Львів переможець. Транспорт так собі, авто парк маршруток і тралейбусів обновити треба у Львові.
    Але у Львові так гарно, архетектура і історічні цінності.
    А ще тут на день Незалежності багато Українських прапорців. У харкові на 26 рік Незалежності взагалі не де не сказано про свято, а Львові -супер.
    А ще головне, мені приємно чути Українську мову!
    Тяжко у Львові з роботу, а знімати квартиру дороговато.
    Скажу чесно у Львові якось легше живеться. радію.
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Казочки розказуєте?:)))
     
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Як казав один мій знайомий: "Харьков - это город дождей, бл*дей и воинских частей"
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ще й безграмотно.
     
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Брехав Ваш знайомий. Скоріш за все і в Харкові був не далі ЗД вокзалу. Бл*дей - як у любому великому місті. Військові частини - як у любому прикордонному.
    А щодо дощів - це скоріше про Львів.
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Віт там служив)))
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    :haha:
    Тим паче, звідки йому знати про Харків - із-за паркана військової частини на задвірках? :)))
     
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Часто курсантів навіть в оперний приводять, щоб не одними тільки бл*дями цікавились. Та все дарма, бо то тільки зіпсований вечір для глядачів і викинуті гроші за квиток, через дикий натовп, що регочить, хропе, плескає невпопад і поширює амбре поту довгим шлейфом на всі боки. :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    З точки зору вокзалу всі люди безхатченкі, а с точки зору стільця - безголові.
    Сидів на ципку в казармі, то ж всі думки про "мілих дам".Ще й дощі припали...:)))
    А Харків винуватий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. LudaBak

    LudaBak Active Member

    Пане Гранд! Якщо так Україну роздаватиб то незабаром ничого буде роздавати!!! Не чудіть!
     
а де твій аватар? :)