Харків - це завмерший совок

Тема у розділі 'Харківський форум', створена користувачем ГРАНД, 11 вер 2011.

  1. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Це завмерший совок, якого треба як скоріше позбутись. можливо навіть доплатити московщині, щоб вона його до себе прийняла.

    Це коротка теза під враженнями після моєї триденної подорожи до "першої столиці"
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    "За Полтавой і черешня не росте"
    Цей стародавній вислів сьогодні як ніколи вірний.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. Тень гнева

    Тень гнева Well-Known Member

    Ёпт, та да!
     
  4. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    Пане Гранд, кто Вас там так сильно обидел, что Вы запросто, целый город отдаёте (задарма ) . :)
     
  5. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Замітьте, не просто віддати, а ще й доплатити , щоб його прийняли москвини. :ireful:
     
  6. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Відповім словами Вахтанга Кікабідзе із пісні до москвинів. Але стосовно Харкова трохи перефразую
    "Він мене не зрадив, а розчарував"

    http://www.youtube.com/watch?v=vmuQKzulKL0
     
  7. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    І ще одне вражаюче відкриття я раптом збагнув під час відвідин Харкова ( в контексті з ранішніми відвідинами Полтави, Вінниці, Луцька та звісно ж Києва)
    Тоб то, вималювалась одна вражаюча закономірність.
     
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    нормальне місто, нічо нікому віддавати не тре
    у мене там ... родичі живуть :)
     
  9. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Ну і що? У мене там стільки родичів, що Ви навіть уявити собі не можете. Та і я власне точну кількість не знаю. Знаю що багато.
     
  10. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    Как кто???? да в этом городе живут Минни и Байард:))
    Гранд не достал нас глупыми разборками-темами, в разделе VS, так решил достать накакав на весь город....
    Гранд вы настолько прямой что иногда просто тошно:bad:
    не понятно только при тут слив личных впечатлений от частной поездки, к разделу Политика....
     
  11. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    пан Дункан может логичнее тему перенести в раздел Страны и города? там как раз обсуждают такого рода поездки.....
     
  12. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    Мамадарагая, так вот в чём дело, а форумовку устроить, пообщаться в живую, глядишь толи вы его, толи он вас в свой лагерь перетянули :))
    Город то тут при чём ? :)
     
  13. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    так на то должно быть обоюдное желание, а его нет:pardon:
     
  14. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Мені до лампочки Баярд і Мінні і полюс до того, до лампочки де вони живуть. Хоч в Зімбабаве. Діставати васшу жлобську парочку - справа невдячна. Я просто висловив в окремій темі те що повинен був висловити. А вже як ви совчата омосковлені на це реагуєте, то ваша особиста справа, яка мене не торкається.
    Я відвідав свою колишню маленьку батьківщину. враження самі гнетючі. Публіка деморалізована і вкрай безпринципна. Сказати що в Харкові панує бардак початку 90-х - це не сказати нічого. Жуть. Навіть в порівнянні з минулими відвідинами 2 роки тому, регрес вражаючий.
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    так місто "віддають", як правило, разом з мешканцями ;)
     
  16. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Так саме в тому і суть. Його треба віддавати (з доплатою та гарантієй не повернення) саме з мешканцями.
     
  17. FCKL

    FCKL Well-Known Member

    А що там в Харкові за біда
    невже москалі
     
  18. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Гірше.
     
  19. FCKL

    FCKL Well-Known Member

    гірше не буває
     
  20. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Прекратите Гранд чушь нести - страна у нас молодая совсем, двадцать годков всего.
    Всё ещё впереди, ёпта, чего вы хотите..
     
а де твій аватар? :)