Вже нічого одягати !)

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Natashkaa, 8 чер 2015.

  1. Janaa

    Janaa New Member

    Я ще такого не бачила, подивилася відео про самі дивні гаджети 2018 року і там є електроскладувач одягу FoldiMate.
    Цікаво хто собі такий може купити ?))
     
  2. LolaTomato

    LolaTomato миється в бані

    Это вечная проблема у женщин - нет места в шкафу и нечего надеть. Я вот решила тоже обновить гардероб к весне и уже заказала веселенькие тканюшки на сайте Купить ткани в розницу в Киеве и Украине, Текстиль Контакт - интернет магазин тканей Хочу нашить много красивых платьев под пальто и куртку, а еще нужен светлый брючный костюм с укороченными штанами - как сей час в моде.
     
  3. WELERI

    WELERI Member

    Ми постійно там все купуєм, там дійсно дешево.
     
  4. Juna

    Juna миється в бані

    Ну не знаю, у меня всегда есть, что одеть, стоит лишь хорошенько покопаться в шкафу.
     
  5. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    Цього року ніяк без брючного костюма. А все решта по бажанню. Головне - не купуйте леопардове, будь ласка)
     
  6. VinST

    VinST миється в бані

    Так бути такого не може щоб нічого надіти, це потрібно терміново виправляти. Ось спідню білизну і верхній одяг та аксесуари можна ось тут gepur.com/catalog/nizhnee-bele-novoe. Доставляння речей безкоштовно і ціни зовсім невисокі, а новинки в каталогах щотижня з'являються.
     
  7. Jordana

    Jordana миється в бані

    Класика по-новому:

    "Хіба ревуть жінки,
    як шафи повні?.."
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. contactcatalogs

    contactcatalogs миється в бані

    Это вечная проблема)))
     
  9. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    Дійсно красива білизна, але вибір невеликий( На маркетплейсах - Світстайл, Ламода, Лебутік -значно більше магазинів представлено
     
  10. sofiakoshyh

    sofiakoshyh миється в бані

  11. gogi

    gogi миється в бані

    Всем привет, если вам нужна дизайнерская женская одежда ,то в таком случае обратите внимание на магазин Gepur. У них вы можете заказать одежду от известных украинских дизайнеров, по доступной цене. Я заказываю только в этом магазине, к тому же у них часто действуют разные акции.
     
  12. chernokit

    chernokit миється в бані

    Так как сестра решила обновить свой гардероб, купил ей на подарок заготовку платья под вышивку бисером biser-art.com.ua/zagotovky-na-odyag/plattya-biserom/ . Она вышила это платье бисером и оно оказалось сестре очень к лицу!
     
  13. Olia Ostash

    Olia Ostash миється в бані

    замовляла у них. класні речі.
     
  14. Olia Ostash

    Olia Ostash миється в бані

    це сто відсотків. шафа повна, а одіти нема чого. треба розвивати у собі звичку мінімалізму. то модно тепер))
     
  15. contactcatalogs

    contactcatalogs миється в бані

    Це вічна проблема - нічого одягати))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ElesVita

    ElesVita Member

    Шафи повні і одіти є що. Але завжди виявляється не слушна нагода для тих речей)))))
     
  17. Viktorij

    Viktorij New Member

    Мабуть у кожної жінки - це постійна проблема)) Але я хочу трохи похвастатися, купила собі зимові черевики Зимові черевики жіночі - осінь 2019 в Born2be.com.ua такі знаєте більш спортивного типу. На сайті зараз з'явилася нова колекція, а мені ходити на тренування саме те))) Але ще придивляюсь черевичкі для різноманітних походів в кафе або в якийсь ночний клуб. Дівчата, там багато цікавого є, ціни нормальні, можна светри так кардігани придивитися.
     
  18. Zinusha

    Zinusha New Member

    Ми ж жінки... нам скільки не дай, нам завжди буде мало і завжди нічого одягти))))
    Потрібно і мені кілька сайтів глянути, купила б кілька кофтинок і пальто.
     
  19. Ollesya

    Ollesya Мати

    проблема усіх жінок)))
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Проблема: що б надіти та де ці всі шмотки складати?
    Аналогічно: як би нажертися та ніч та як би схуднути.
     
а де твій аватар? :)