Вже нічого одягати !)

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Natashkaa, 8 чер 2015.

  1. Evg

    Evg Санкт-Петербург

    :cry::cry::cry:
     
  2. mailme

    mailme Well-Known Member

    В мене три шафи і комора четверта - не допомагає :))). При цьому я регулярно люблю "зачистку" одягу, який не ношу більше двох років. Щось дарую подругам, щось продаю в інтернеті, а щось виношу просто на вулицю, люди швидко розбирають.
     
  3. Irina Serova

    Irina Serova Well-Known Member

    У мене постійно така проблема. Кожен сезон хочеться щось новеньке, а старе вже не подобається )))
     
  4. Laune

    Laune Active Member

    В мене така ж проблема! Але я одяг, який не вдягаю більше одного року, просто родичам та подружкам віддаю.:drinks:
     
  5. mailme

    mailme Well-Known Member

    Я вибірково віддаю, бо маю розмір Xs, а подружки трохи більше за мене, от і доводиться продавати.
     
  6. Laune

    Laune Active Member

    Я теж хочу щось спробувати продати зі свого непотрібного одягу, бо маю гарні та коштовні речі.
     
  7. Irina Serova

    Irina Serova Well-Known Member

    Гарна сукня. Останнім часом не бачила, а от в минулому році дуже багато подібних суконь траплялися на очі в магазинах - саме мікс чорного і золотого...
     
  8. mailme

    mailme Well-Known Member

    Сама шукаю гарну сукню з вставками з золота (на Новий рік собі хочу). Поки що марно, все якесь стрьомне :sad:
     
  9. Irina Serova

    Irina Serova Well-Known Member

    А я собі ось таку придбала
    платье-1.jpg платье-1-1.jpg
     
  10. Oksana Abramchenko

    Oksana Abramchenko миється в бані

    Я думаю, що проблема: "Нічого вдягти" стосується майже кожну жінку, а то й чоловіка). Я, наприклад, шопоголік. Можу годинами ходити по магазинам, чи продивлятися каталоги жіночого одягу та вибирати собі. Головне, щоб грошей вистачало на покупки.
     
  11. shelev

    shelev Well-Known Member

    Як кажуть, і надіти нема чого, і у шафі міста зовсім немає. Це ізвічна жіноча проблема) Однак, в наш час є і чоловіки, які люблять шопінг і оновлення свого гардеробу. У мене є знайомий, якого не переплюне не одна моя знайома жінка по числу предметів гардеробу
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. manur

    manur Well-Known Member

    місця
    просто - вічна
    ні одна, а ще краще - жодна.

    @shelev, і охота, ото, вам тирнет-перекладачами послуговуватися?
     
  13. mailme

    mailme Well-Known Member

  14. Irina Serova

    Irina Serova Well-Known Member

    Просто в мене зріст не величкий, тому на мені не таке вже воно й коротеньке - трохи вище коліна :mocking: Ну і ракурс фото не дуже вдалий :)
     
  15. NadezdaSmile

    NadezdaSmile миється в бані

    А мне не очень нравится ходить по магазинам и покупать одежду, у меня на это дело уходит очень много времени. Люблю покупать одежду в интернет-магазинах. Недавно на новый год сделала себе подарок заказала красивое вязаное платье от ТМ Модус http://tm-modus.com.ua/catalog/vyazanye_platyya , это украинский производитель, который шьет очень стильные и яркие модели одежды. Частенько покупаю обновки у него, иногда даже покупки делаем вместе с подружками, при оптовом заказе делают хорошую скидку.
     
  16. mailme

    mailme Well-Known Member

    А, тоді зрозуміло, зараз якраз погода вже дозволяє вдягати сукні :)
     
  17. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Сьогодні взагалі було літо! Так що сміло вдягайте!)
     
  18. vendylove

    vendylove миється в бані

    Сори что по руски, на клаве удалилась укр раскладка(((( Сегодня столкнулась с тем что у меня в арсенале нету классической одежды.....вот сижу и думаю нужна она мне или нет, так как такое впервые за 2 года ......не хочется деньги на ветер выкидывать....
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Капець...
    Я от навмисне переключив розкладку на рос1йську 1 пишу це пов1домлення.

    Висновок - причина не в розкладц1, причина в голов1 1 не тре тут втирати про техн1чн1 причини :)

    @vendylove, зверн1ть увагу - тут практично вс1 сп1лкуються на людськ1й мов1 ;)
     
    Останнє редагування: 17 кві 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. mailme

    mailme Well-Known Member

    Це як? То відновіть її. А по темі, якщо на роботу потрібен класичний одяг, то краще мати такий у шафі :)
     
а де твій аватар? :)