Водійські права

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем shprot, 28 бер 2008.

  1. shprot

    shprot New Member

    В мене питання: якщо я здам на права в Україні то вони будуть дійсні за кордоном(в Іспанії) ?
     
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Автоправа

    Скажу за Німецію...
    Які би золоті гори не обіцяли наші даїшники з їхніми "європейськими" правами - то все фількіна грамота. Наші права дійсні лише на 6 місяців. Можна і довше кататись, але до першої перевірки, на свій страх і ризик. Після півроку мусиш переписувати на місцеві, причому обов"язково перездаючи теорію і практику... Видають німецькі, наші забирають, як пройде 4 роки - забрати їх вже не можна, лишаються лише німецькі...
    Думаю в Іспанії шось подібне....
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: Автоправа

    Це саме і в Канаді.Єдина різниця , що українські права віддають назад.(віддавали колись , може тепер змінили закони.Я здавав давно)
     
  4. shprot

    shprot New Member

    Відповідь: Автоправа

    Дякую за увагу!:)
     
  5. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Автоправа

    А якщо просто покататися європою - то цілком. Наші ДАІшники говорять проте, що з "новими" пластиковими правами можна їхати за кордон а колись (чи вже) з паперовими туди перестануть пускати. Якщо на постійне місці проживання - то звісно, що треба "місцеві".
     
  6. Expro

    Expro New Member

    Хотів би взнати деяку інформацію а точніше на рахунок водійських прав,почнем з того ...мені скоро 17 , паспорт є , автомобіль є (звичайно батька), їздити вмію,стаж давно оскільки коли був молодшим добровільно брав машину щоб покататись з друзями)), потім настав момент в житті коли тато почав потихеньку довіряти і я разом з ним катався і т.д, вообшем суть в тому що я хотів би отримати права, хочу зазначити зразу шо курси і т.д мені не потрібні,від відвідувачів форуму хотів би взнати ціну прав і процедуру,по знайомих пробивав всі говорять якшо оттак просто взяткою без гемороя то приблизно 4 тисячі гривен чи так це насправді і як то зробити ,ну тобто куди звертатись,шо потрібно до того всього а то чув навіть таку річ щоб жінці отримати права треба пройти лікаря-гінеколога (оО шо взагалі гінекологія має до водіння(!!!) ,якшо хтось недавно робив,або знайомі підкажіть будь-ласка що?!де!?як!? :preved:
     
  7. sani

    sani Well-Known Member

    то ви так собі думаєте!

    ідіть вчитись!
    а то понакуповують права ні правил не знають ні їздити не вміють тільки корки і аварійні ситуації створюють!!!
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Сам колись вважав себе всезнайком та всевмійком за кермом, мені ж батько довіряв кермо. Батько ж порекомендував піти повчитись у навчальний комбінат, що на Личаківській. Щиро вдячний мудрій пораді, адже переваги такого отримання водійського посвідчення видно неозброєним оком:
    - досвідчені викладачі (у цьому навчальному закладі й донині змогли втримати високопрофесійних інструкторів) дали можливість систематизувати уривки самотужки отриманих знань щодо ПДР;
    - міцно закарбували в свідомості "золоте правило" безаварійної їзди - ДДД (дай дураку дорогу);
    - добре підготували до здачі іспиту в МРЕВ (здав з першого разу без хабаря !!!!);
    - моє водійське посвідчення та документи про освіту повністю офіційні, тобто проведені по всім обліковим формам та занесені у всі бази даних, а це при сучасній комп`ютеризації річ вкрай необхідна.

    І наостанок хочу добавити, що вартувало мені все це приблизно ті самі гроші, що й "купити права" без навчання.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Оце ж колись лікарів, які вчились за хабаря, називали десятитисячниками. Вони як вчились так і лікували (та що говорити, ще й лікують). А новоспечених їздунів-самодурів тепер називати чотиритисячниками?
    Чесно кажучи читати отакі бздури без матів дуже важко, а ще більше матюкаєшся собі під ніс коли такий їздун щось чворить на дорозі.
    Ну але є трохи позитиву, якщо то можна так назвати. Саме таких часто беруть на понт менти і розводять на кревні зароблені (а може й випрошені в татка і мамусі грошенята).
    Ну але то таке, кожен сам собі буратіно...
    З.І. Звиняйте, паньство, за грубість, але інших емоцій отака писанина в мене не викликає :sad:
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. sani

    sani Well-Known Member

    Доречі новина до теми:
    ДАІ Львівщини організовує для водіїв безкоштовні навчання в автошколі «ТСО України»

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Expro

    Expro New Member

    Мені непотрібні ваші думки і ваша критики )))) якшо не можете дати відповідь то просто проходіть повз! А набивати пости то смішно)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Сашко

    Сашко Well-Known Member

    А на фіга ти тут тоді пишеш ?:) пости набиваєш?о_О Тут знаєш лі форум;) кожен вправі висловитися!
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Колись через курси було дешевше здати на права. Але курси треба було пройти грамотно - викладачі халявщикам не хотіли помагати у здачі екзаменів. Запишіться на найдешевші курси, там Вам все пояснять.
    А медогляд пройти треба само собою. Раніше проходився на вул. Хімічній (здається), в поліклініці (лікарні?) від МРЕВ ДАІ. І ще в псих- і наркодиспансер. Хлопцям ще в військомат ніби треба завітати. Почитайте тут.
    Якщо не хочете через курси, то зверніться прямо у МРЕВ ДАІ, там розкажуть що і як здавати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Личаківський автомобільний комбінат, йдіть туди, з цінами не знаю!
    Думаєте вмієте їздити? Інструктори Вам доведуть "обратное" (не знаю, як українською написати)!
    І вчіть ПДР, не думайте, що ви самий-самий!
    А почнеться, права получив, тато машину дав і пігнав, потім інші люди через таких ушльопнів мають проблеми (я не маю на увазі саме Вас)

    Думаю до 4000 вкладетесь, але на права Ви підете здавати коли Вам буде 18 років, а ні днем раніше!
    З комбінату вам дадуть сертифікати, що Ви все здали, години відкатали....
    Удачі...

    ---------- Додано в 20:53 ---------- Попередній допис був написаний в 20:53 ----------

    Все що Вам буде потрібно, там скажуть!
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Honda

    Honda Well-Known Member

    Зворотнє...;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Угу. Якраз впору виготовити навісну табличку "Чого ви тутай їздите, коли я їду" і коли тато дасть прокататись, то вчепити табличку на авто.

    Еге ж. Особливо в темі "Анекдоти" є смішних постів багато. А от коли бачиш як на дорозі деякі їздунизкупленимиправами вичворяють, то стає сумно... чомусь?! ;)
    З.І. Крім правил і навиків їзди інколи інструктори ще й етикет поведінки (неписані правила) на дорозі розказуюють. А це ой як корисно знати... правда не всім
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. palmir

    palmir Well-Known Member

    А як вам ідея перездавати на права кожних 10-ть років?
    Техогляд не відмінили. Вчора по новинах дипутат виступав, розказував як важливо проходити техогляд, але по обличчі видно, що сам в цю систему (в нас) не вірить))))))
     
  18. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ну судячи з того, що в Польщі уже з вересня з безтерміновими посвідченнями водія буде уже проблемно їздити, то я уже чухаю потилицю. Постійно там не їзджу, але всеодно, інколи була потреба.
    Хоча в нас це перетвориться знову на волокиту і хабарництво. Більше нічого не дасть. Нє? :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. sani

    sani Well-Known Member

    буде як з тех-паспортами і номерами... то бланків нема, то компутери глючать, то ще щось не то поки не "позолотиш ручку"..
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. shumik

    shumik Well-Known Member

    А я от хотів запитатися інше... Зараз я проживаю в Чеській республіці, ближчим часом отримаю чеські водійські посвідчення. Чи можу я з ними їздити на території України будучи громадянином України?
     
а де твій аватар? :)