Вірменський майдан

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Ворон, 25 чер 2015.

  1. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    А не проспект? :)
     
  2. prius

    prius Well-Known Member

    Та пофігу,головне що не майдан
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шо, опять? о_О

    Озброєні люди захопили будівлю поліції у Єревані
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 2
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  6. Forpost

    Forpost Стоїк

  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нє, галичанин зі всіх боків :)
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Ту де я жию ,велика вірменська діаспора, може 20- 30 відсотків. Люди як люди ,не асимілюються з москалями . Для мене не дуже зрозумілі. Чого вони у джерел християнства взагалі не доганяю.

    Надіслано від мого SM-J105H, використовуючи Tapatalk
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Армянє жгут :rock::yahoo:
    А я вже був подумав, шо там в керівництві сталося шось гідне уваги
    :)))

    Пашинян заявив про перехід влади Вірменії на вірменські комп'ютери

    Уряд Вірменії перейшов до роботи на комп'ютерній техніці вірменського виробництва.

    "Відтепер у залах засідань уряду буде встановлено комп'ютерну техніку вірменського виробництва. Розвиток високих технологій у Вірменії є пріоритетом уряду. Йдеться не тільки про програмне забезпечення, а й конкретно про техніку", – сказав на засіданні уряду прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян.
    За його словами, комп'ютерну техніку вірменського виробництва слід встановити також у парламенті.

    "Необхідно надати фінансове сприяння, щоб у залі засідань парламенту також було встановлено комп'ютери вірменського виробництва. Дуже важливо, щоб виробництво розвивалося, і перевагу слід віддавати місцевому виробництву. Це і приємно, і вигідно", – зазначив прем'єр Вірменії.
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якби я трохи більше ніж два роки тому почав вчити вірменську, а не турецьку, зараз міг би заголовки читати.
    До речі, вірменська мова відноситься до індо-європейських мов, як і українська чи англійська, тому вона ближча нам ніж турецька, хоча також не подарунок.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Для Вірменії пріоритетним союзником є Росія — голова Радбезу Вірменії

    Вірменія дуже пов'язана з Росією у військово-технічній інфраструктурі. Відтак РФ для цієї країни є пріоритетним союзником.

    Про це в коментарі Громадському повідомив секретар Ради національної безпеки Вірменії Армен Григорян.

    Він додав, що Вірменія підписала з Росією контракт на закупівлю російського озброєння на суму 100 мільйонів доларів та в майбутньому обговорить, в тому числі, купівлю винищувачів СУ-30.

    Російську військову базу в Гюмрі — найбільшу на Кавказі — Вірменія не розглядає як потенційну загрозу для національної безпеки.

    «Навпаки, деякою мірою ми вважаємо її гарантом нашої безпеки, оскільки російські війська на кордоні з Туреччиною допомагають балансувати відносини в регіоні», — сказав Григорян.

    Водночас Вірменія продовжує співпрацю з НАТО.
     
а де твій аватар? :)