Випічка (торти, пляцки, печивка і т.д.)

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем poetka, 17 чер 2010.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Клубничная сказка

    Сахар-песок 150 г
    Яичный желток 3 шт.
    Яичный белок 3 шт.
    Клубника 200 г
    Сливки 30-33% 500 мл
    Соль ¼ ч.л.
    Мука пшеничная 50 г
    Крахмал картофельный 50 г
    Желатин 8 г

    Сначала приготовим бисквит. Для этого желтки отделите от белков и взбейте с сахаром до состояния белой пены. Взбивайте постепенно, сначала на небольшой скорости, затем скорость увеличьте. Сахар подсыпьте когда желтки побелеют и взбивайте до его растворения. Белки на это время лучше убрать в холодильник
    В отдельной ёмкости взбейте белки с щепоткой соли в крепкую белую пену. Взбивайте так же постепенно увеличивая скорость, всыпайте сахар когда белки будут уже достаточно крепкими и перестанут увеличиваться в объёме. Добавьте так же ванильный сахар. Чем лучше взбиты желтки и белки, тем нежнее будет бисквит
    Муку и крахмал смешайте и просейте на желтки. Смешайте с помощью миксера. Ложкой подмешайте взбитые белки. Мешать нужно осторожно, снизу вверх, обязательно в одном направлении, чтобы белки не осели.

    Застелите противень бумагой для выпечки и распределите на ней бисквитное тесто. Старайтесь делать слой теста как можно ровнее. Поместите противень в заранее разогретую до 200 градусов духовку и выпекайте 7-10 минут. Очень важно не пересушить бисквит, иначе он не свернётся в рулет.

    Готовый корж положите на рабочую поверхность и прямо вместе с бумагой сверните плотным рулетом. Дайте остыть и положите в холодильник.
    Пока остывает бисквит замочите полную столовую ложку желатина в полстакана холодной кипячёной воды и оставьте на 15 минут. Клубнику размельчите в пюре с помощью блендера и смешайте с сахаром. Желатин подогрейте на самом маленьком огне, постоянно помешивая, чтобы не подгорел и не закипел. Желатин должен полностью раствориться. Подождите пока он слегка остынет и смешайте с клубникой. Если влить слишком горячую смесь, то клубника заварится и потеряет цвет.
    Отставьте клубничное желе. Следующим этапом нужно взбить сливки. Для этого сливки нужны очень жирные (не меньше 30:wacko: и очень холодные. Самое верное — поставить их на лёд, а за 15 минут до взбивания поместить в морозильную камеру.

    В большую ёмкость налейте холодной воды, насыпьте льда. В ёмкость поменьше вылейте сливки и взбивайте миксером сначала на небольшой скорости, затем на большой несколько минут. Сливки будут постепенно густеть и увеличиваться в объёме. В результате они станут совсем нетекучими, «крепкими» и будут держаться на венчике не падая. Добавьте к ним клубничное желе (оно должно быть не слишком жидким, слегка загустевшим) и хорошенько перемешайте всё миксером.

    Разверните бисквитный рулет, намажьте на него крем и снова сверните.

    Положите его «швом» вниз и уберите в холодильник на час. Подавайте, украсив клубничкой и листочком мяты.

    У мене було майже 800 гр полуниць ,тому й желатину взяла більше.Рулет дуже легкий ,не дуже солодкий і ароматно-полуничний.:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я знаю тільки ірландський хліб на соді
    Ингредиенты:
    Мука с отрубями 500 г.
    Нежирный кефир 450 мл.
    Семена подсолнуха 50 г.
    Изюм 50 г.
    Кунжутное семя 1 ст. ложка
    Сода 1 ч. ложка
    Морская соль 1 ч. ложка

    Духовку предварительно разогреть до 200°С. Муку просеять, вернуть в нее отруби, которые остались в сите, добавить соду, соль и все перемешать. Влить кефир и замесить тесто. Поджарить слегка семена подсолнуха; изюм замочить в воде на несколько минут, затем отжать. Добавить в тесто семечки, кунжутное семя и изюм, еще раз вымесить тесто. Присыпать мукой форму для выпечки (или противень), выложить в нее тесто, сформировав круглую буханку. Сделать на тесте глубокий надрез крест-накрест, присыпать мукой и выпекать хлеб в разогретой духовке 40-45 минут.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Іруська спечи ось це і не пожалкуєш,швидко смачно,просто.... а зверху можна клубнічкою прикрасити,можна і поміж коржів також.
    Тесто
    75 г масла размягченного , 70г сахара , 1 яйцо ,1 ст.ложки меда , 1 ч.ложки розрыхлителя , 2 ст.ложки сметаны ,250 г муки - замесить не тугое тесто , завернуть в пленку и поставить в холодильник на 1 час . Поделить на 4 коржа и выпекать при температуре 175 до золотистости.
    Начинка
    0.5 кг творога (жирного и мягкого) , 100 г масла , 150 г сахара , 2 ст. ложки крохмаля , 1 яйцо - перемешать , поставить на небольшой огонь и варить до густоты постоянно мешая . Масса сначала будет жидкая , потом начнет постепенно густеть .

    Гарячую начинку выложить на коржи и оставить при комнатной температуре на несколько часов , потом поместить в холодильник.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 12
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Кексиків вже нема, тому я вам їх не виставлю а он перепис то вже інша справа :)))

    Перепис

    Складники:
    Склянка = 250гр

    1 1/2 склянки борошна
    3/4 склянки білого цукру
    1/2 ч.л. солі
    2 чайні ложки порошку до перчива
    1/3 склянки олії
    1 яйце
    1/3 склянки молока
    1 склянка свіжої чорниці
    1/2 склянки білого цукру (у мене брондзовий)
    1/3 склянки борошна
    1/4 склянки вершкового масла
    1 1/2 чайної ложки цинамону

    Приготування:

    Розігрійте братруру до 400 градусів за Фаренгейтом (200 градусів С). Висмарувати форми для кексів маслом, або застелити папером

    В великій мисці змішати 1 1/2 склянки борошна, 3/4 склянки цукру, сіль і прошок до печива. Налити олію в склянку, додати яйце і достатню кількість молока, щоб заповнити чашу. Змішайте цю рідину із сумішю борошна. Додати чорниці і легко вимішати.
    Заповнити форми до самого верху, і посипати зверху крихтами.

    Крихти приготувати так:

    Змішайте 1/2 склянки цукру, 1/3 склянки борошна, 1/4 склянки холодного вершкового масла, і 1 1/2 чайної ложки цинамону. Все змішати виделкою і посипати кекси перед випічкою.
    Випікати 20 до 25 хвилин в попередньо розігрітій братрурі, або поки паличка не буде суха.

    ---------- Додано в 22:55 ---------- Попередній допис був написаний в 21:29 ----------

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Бісквіт з сметанково-вершковим кремом з полуницями і натяком на чорниці:)

    [​IMG]

    Бісквіт із 5 яєць...Рецепт класичний :збити яйця з цукром,додати просіяне борошно,можна ванільку і крохмалю 1 ч.л.вимішати легко знизу вгору,ніби складаючи в конвертик і постаивти одразу в гарячу духовку 180 гр. на 25-30 хв.То не хитра грамота,але руку набити треба.....:)
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Спекла смачний і ніжний.ніжний фруктово-ягідний пиріг

    3 яйця
    1 скл. цукру...+ванілін-збити міксером
    додати 100 гр вершкового розтопленого масла і 120 гр сметани,2 ч.л розпушувача,2 скл. борошна.
    Вишні без кісточок,абрикоси порізані смородина
    Насипати в посудину трохи борошна і обваляти в ньому фрукти\ягоди.Змішати з тістом.Випікати при темп 180 гр хв 25-30.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    По слідах Аліясчиного пирога(надихнув мене....) кефірний манник з абрикосами і родзинками:
    [​IMG]

    рецепт
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 7
  8. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Я пекла пісочний,теж добрий,але як ти кажеш набрид...


    3 жовтки добре розтерти з цукром(О.5стак.)
    200 грн. маргарини(масла) розтерти з мукою 2 стак. в крихти влити оті жовтки і замісити тісто,поставити на холод бажано на ніч,можна й не ставити
    Викласти тісто в форму і пекти при 180 гр. 10 хв.Потім начинку любу,ревень,яблука,ягоди і т.д. сир....А зверху як спечеться начинка покрити збитими білками і все,СМАЧНО!!!
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Хотіла вчора Аліяськин пиріг спекти,прийшла сусідка з проханням навчити її пекти кексики,отож вчора мала справжній майстер-клас:mocking:
    Кекси чорнично-малинові,але файні!!!
    [​IMG]

    ---------- Додано в 11:57 ---------- Попередній допис був написаний в 11:54 ----------

    150-200 гр.топленого масла
    1 стак. цукру
    2 ст. муки
    1 пакетик розпушувача
    1 яйце
    1 стак. сметани(жирної)
    Окремо змішати сухі і мокрі інгредієнти,потім до сухих влити мокрі,добре вимісити(дуже добре) додати вкінці чорниці і малину,випікати при 190 гр. 40-45 хв.
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Шоколадно-вишневий рулет
    [​IMG]

    рецепт
    n шт яєць
    n ст л цукру
    n ст л муки
    n - довільне число, тобто на кожне яйце я даю по 1 ст л цукру і муки.
    Ну і 0,5 - 1 ч л порошку до печеня.
    Збити білки і жовтки окремо з цукром, додати муку, порошок і легко вимішати зверху вниз. Для шоколадного тіста замість 1-2 ст л муки даю какао.
    Гарячий корж скрутити в рулет, я ще зверху замотую в рушник, дати вистигнути. Толі легко розмотати, перемастити кремом і знову закрутити в рулет.
    Крем: збити сметану+ трішки цукру, розтопити шоколадку і ще трохи збити.
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 9
  11. poetka

    poetka Дуже важлива персона


    [​IMG]

    3 яйця
    1 скл. цукру...+ванілін-збити міксером
    додати 100 гр вершкового розтопленого масла і 120 гр сметани,2 ч.л розпушувача,2 скл. борошна.
    Вишні без кісточок,абрикоси порізані смородина
    Насипати в посудину трохи борошна і обваляти в ньому фрукти\ягоди.Змішати з тістом.Випікати при темп 180 гр хв 25-30.
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 10
  12. night

    night Well-Known Member

    Захотілося мені на днях вівсяного печива. Пекла по такому рецепту: 200 г. масла, 150 г. цукру, яйця 2 шт, вівсяні пластівці 150 г. , розпушувач 2 ч.л., мука 200 г.
    Суміш вийшла смачна. я її в холодильнику настояла годину як і писало в рецепті. Сформувала печенюшки. Поставила в духовку розігріту до 180 градусів. Але...замість печенюшок в мене вийшов вівсяний суцільний млинець:blush:
    Що я зробила не так цікаво...І може хтось знає провірений рецепт вівсяного печива
     
  13. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    HTML:
    Вівсяне печиво
    2 склянки вівсяних пластівців
    1 ст.ложка муки
    3/4 скл. цукру
    6 л масла ( можна маргарин приблизно 1/4 пачки)
    2 яйця
    1/3 ч.л ванільного цукру, горіхи
    ________________
    Масло/маргарин розтерти з цукром + ванільний цукор, додати яйця та мішати поки маса не побіліє. Вівсяні пластівці змішати з мукою + подрібнені горіхи ( якщо бажаєте) і всипати до маси, помішуючи. Готове тісто викладати ложкою малими порціями на деко ( я на папір до печива викладаю, його не потрібно змащувати) і випікати в духовці при 180. Я ставлю на 150 і печу 20-25 хв. Смачного! Дуже смачне. Фото скину пізніше
    З тої порції в мене виходить деко і ще шт 5-7 )) [/HTMLРецепт від Зуммер
    
    А я робила ось за цим рецептом:
    Можу й тут, може кому згодиться ще
    1,5 склянки пластівців,
    1 скл.цукру,
    1 яйце
    100-150 гр масла або маргарину
    ванілька,
    2-3 ложки ст.сметани
    1ч.л соди погашеної уксусом
    1 скл родзинок, або горіхів, можна кокосову стружку
    борошна стільки, щоб вийшло густе тісто
    Приготування:
    масло збити з цукром і яйцем міксером. а далі вже просто все додаєте
    На змащений протвінь, мокрими руками формуєте кульки завбільшки як горіх.І в духовкурозігріту до 180 гр на...та самі побачите коли будуть готові.
    Якщо будуть розпливатися, додайте ще борошна.
    У мене перший раз за рецептом взагалі такі блинчики вийшли.
    
    О, ще цедру лимона добре додати.
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    ]Рецепт з мого записничка:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 9
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Прошу три варіанти.


    Цвібак №1
    Борошно – 150 грамів
    6 яєць (поділити окремо білки – жовтки)
    300 грамів цукру
    100 грамів січених горіхів (можна пів на пів з січеним мигдальом)
    100 грамів родзинок
    Порошок до печеня – пів чайної ложечки
    Ванільний цукор
    - Охолоджені білки збивати з цукром в якійсь більшій мисці з високими краями
    - Додавати по одному жовтку не припиняючи збивати (менш інтенсивно ніж білки) + ванільний цукор
    - Вимішуючи акуратно але швидко додавати по одній ложці муку, потім горіхи, родзинки….
    Пекти в вузькій формі, застелити промащеним папером. При температурі 200* приблизно 35-40 хвилин. З форми витягати майже відразу. Посипати цукром пудрою, Різати на наступний день.

    Цвібак №2
    Борошно – 200 грамів
    Цукру 200 грамів
    Масла – 200 грамів
    4 жовтки
    100 грамів родзинок
    100 грамів горіхів
    Цедра і сік з одної цитрини
    Ванільний цукор, сода на кінчику ножа
    Масло + Цукор – збити до піни
    + 4 жовтки і далі збивати (довго!)
    Додавати муку(+сода) і вимішувати, потім родзинки, горіхи цедру + сік з одної цитрини.
    Пекти в вузькій формі, застелити промащеним папером. При температурі 200* приблизно 40 хвилин. З форми витягати майже відразу. Посипати цукром пудрою, Різати на наступний день.

    Цвібак №3
    6 яєць зважити.
    Усього брати стільки, скільки важать яйка. Усе це – борошно, цукор, родзинки, горіхи, цукати… Все робити далі так, як в №1.
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 7
  16. Summer

    Summer Well-Known Member

    рецепт пляцка До кави
    200 гр майонезу
    4 скл муки
    1\2 ч.л. соди погашеної 1 ст л оцту
    150 гр маргарину
    1 скл цукру
    1 скл повидла , можна густого варення
    цукрова пудра
    ___________________________
    Замішуємо тісто і викладаємо його на бритванку. Розгладити руками прямокутником, НЕ розкачувати, товщина коржа приблизно 0.5 см. Печеться дуже швидко, але орієнтуватись треба до власної духовки.
    Коли спечеться, ще теплим розрізати навпіл і одну половину перемазати повидлом (я брала яблучне) та накрити іншою половиною. Посипати цукровою пудрою. Цей пляцок дуже смачний в перший день, але на другий день він ще смачніший.:good:
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 14
  17. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Робилося так :
    Залишки маргарину, сметани
    трохи цукру, 1 яйце, розпушовач,ванілька
    борошно.
    Замісила не дуже туге тісто. Поставила на годинку в холодильник.
    У форму виклала тісто,гарненько його там розприділила. Груші порізала і виклала на тісто. Поставила в розігріту духовку і трішечки запекла.
    Поки пеклося заварила пудинг ванільний ,що завалявся в шафі ше з Паски.
    Та той же заварний крем насправді :)
    залила свій пиріг і ще трішки попекла.
    Смачно, ніжно, ароматно і соковито.
    З грушами ніколи не їла випічки. Сподобалось більше, ніж з яблуками.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 13
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Йогуртовий чизкейк(чоловік ображений,каже: іншим печеш, а собі....:)

    [​IMG]

    печенько шоко,або любе,додоти до нього какао,трохи масла(десь 100 гр.) все добре вимішати в крошку,сформувати колобок:)і викласти на форму з з"ємними бортиками і з нього зробити теж бортики.Сир з йогуртом перемолоти в блендері,додати розпущений желатин 20 гр. і виляти в форму і в холодильник,щоб застигло...все.Прикрасити за бажанням, я зробила шоко і шарики з гарбузика,смачно вийшло саме з гарбузиком.:)
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 13
  19. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    Млинці з сволодкою яблучною начинкою
    [​IMG]

    Рецепт:
    Яблука почистити від шкірки (за бажанням), порізати на шматки, кинути на пательню, добавити цукор, тушкувати під кришкою 2хв, помішати, знову під кришку на 2хв, потім без кришки поки волога не випарується, поставити холонути.

    Зробити млинці як на налісники (на молоці), або на кефірі, на млинець викласти солодку начинку, скрутити рулетиком, посипати цукровою пудрою.

    Більш детально тут: rivok.net/?p=847
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    ВАрення Оранжевое лето
    4 кг гарбуза
    2 апельсина
    1 лимон
    Все порізати кубиками, засипати цукром і варити до готовності.
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)