Випічка (торти, пляцки, печивка і т.д.)

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем poetka, 17 чер 2010.

  1. Salata

    Salata Well-Known Member

    Насчет диетического - не уверена, но недорогой.

    Тортик "Студенческий":

    300 гр. квадратного печенья (очень хорошо подходит "До кавы", ванильное или топленное молоко), 2-3 пакетика заварного крема.
    Делаем крем: В кастрюльку высыпаем пакетики с кремом. Постепенно доливаем холодной воды из расчета 1 стакан на пакетик. (Удобно набрать воду в мерную кружку и доливать потихоньку). Доливая, мешаем. Должно получиться как можно меньше комочков.
    Нагреваем, помешивая, крем на среднем огне до кипения и варим еще 2-3 мин, помешивая (единственная сложность рецепта - все время мешать крем).
    Оставляем крем немного остыть.

    Выкладываем первый слой печенья, как позволит тарелка или блюдо: 3*3 или 3*4. Сверху на каждую печенюшку где-то пол столовой ложки крема. Накрываем следующим слоем печенья. Второй слой уже можно просто промазать как корж. Крема не жалеем, слой должен быть где-то 3мм, особенно стараемся промазать края. Продолжаем, пока не закончится крем или печенье.

    Если получается больше 4-х слоев, лучше взять другую тарелку и там сложить новый тортик :)

    Идеально - оставить на ночь в холодильнике. Но можно и через 3-4 часа уже пробовать :)
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 3
  2. zarucja

    zarucja Member

    Дівчатка,печіть пиріжок яблучний
    1,5 скл муки
    1скл цукру
    5 яєсчок
    півпачки порошку до печива
    Збиваете білочки,спочатку самі ,потім по-трошки досипаєм цукор,збиваєм далі,коли получилась така біленька пінка додаем жовточки,потім муку з рзпушувачем.
    На змачене маслом дно протвеня кладем багато почищених,порізаних великими кусками ,яблука , зверху заливаєм тістом і в духовку приблизно на пів години!
    Смачного
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Для изготовления этой мастики нам понадобятся зефирные конфеты - МАРШМЕЛЛОУ.

    В супермаркетах они продаются в пачках под разными названиями, но в составе всегда указано "маршмеллоу".

    Набиваем плотно конфетками стакан, это чтобы примерно определить пропорции, высыпаем в тарелку, вливаем неполную столовую ложку лимонного сока,1ч.л масла.

    Ставим в микроволновку на 10-15 секунд - конфетки как бы разпухнут - или на водяную баню на плиту тоже до такого эффекта.

    Сразу же всыпаем небольшими порциями просеянную сахарную пудру и начинаем размешивать сначала ложкой, а потом руками.

    Уплотнившееся "тесто" выкладываем на доску, посыпанную пудрой и продолжаем месить до тех пор, пока мастика не перестанет липнуть к рукам.
    І все(написала вам на мові оригіналу),щоправда я лимонного соку не даю,бо наш зефір якось ітак рідне, а з соком взагалі....його мож потім додати,при потребі.
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 13
  4. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Штрудель Львівський
    [​IMG]
    Для тіста:
    2скл. борошна
    1 яйце
    2 ч.л. олії
    100 мл теплої води
    2-3 краплі оцту
    дрібка солі
    Для начинки:
    1 кг гарбуза очищеного
    100 г вершкового масла
    2/3 скл цукру
    кориця
    2ст.л.коньяку
    панірувальні сухарі(або манка)

    Приготування:
    В просіяне борошно, вибити яйце, влити воду, оцет, олію і всипати сіль. Замісити круте тісто, вимішувати, поки тісто не почне відлипати від рук. Тісто скатати в кулю, змастити її олією, покласти в миску, накрити рушником і залишити в теплому місці на 30хв. Тісто посипати борошном і тонко розкачати. На стіл покласти миску дном догори, покрити її рушником, покласти зверху тісто і акуратно розтягнути його руками у всі боки (тісто має бути дуже тонким).


    Обережно вийняти миску, залишивши тісто на рушнику.Ділимо його на дві частини.
    Приготувати начинку: гарбуз почистити, порізати кубиками, додати цукор, корицю,коньяк і трохи проварити.Вилити на друшлак, щоб стекла рідина, її треба злити. Тісто змастити розтопленим маслом, притрусити сухарями і викласти начинку на 2/3 поверхні тіста. З допомогою рушника згорнути тісто у рулет так, щоб тісто без начинки було наприкінці. Так само зробити другий штрудель. Перекласти їх обидва на змащений маслом лист швом донизу, змастити поверхню олією, випікати при 200 градусах протягом 30хв.
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 10
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ось..печиво
    [​IMG]
    Рецепт вже відтворити неможливо:)Але..починалося так:
    175г м"якого маргарину
    1\ст.цукрової пудри
    1\4 ст.крохмалу
    1ст.муки,ваніль,кілька крапель миглалевої есенції
    Міксером збити пудру і марганин ,змішати борошно з крохмалом і знову збити + все інше.Тісто вийде досить м"яким.
    на деко застелене пергаменом(можна й не стелити,так гарно відстає)кондитерським шприцем відсадити печиво,Поставити в холодильник на 30 хв.Потім випікати хв.15-20 при темпер.180 гр.

    Так як у мене в холодильник протвінь не вліз,а викладати всі продукти з холодильника було лінь,то я зразу його в духовку.:)В результаті замість розочок вийшли блинчики:))
    Ось тоді вже другий єтап..до того тіста ще борошна,1ч.л соди і ст.ложку лимонного соку,1 яйце і грамів 150 сметани.Замісила дуже ніжне тісто .Розкачала,вирізала склянкою,на серединку по 3 шт чорниць і в духовку.Вийшли пухкі і смачні.Вєе немає...:)
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 13
  6. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Печенько для діточок "Сметанково-повітряне",таке,що його в ротику ням...і нема,само тане.
    [​IMG]


    200 грн.масла
    100 гр.-сметани,
    400 гр. муки
    цукру скільки любите
    порошок до печева,або 1,2 ч.л. соди покашеної
    Ваніль.
    Процес:
    печиво простеньке,навіть дитина приготує.

    Боршно просіяти,масло посікти в борошні до піску,додати трішки десь 1 ст. л. крохмалю, цукор порошок,ваніль, сметану,замісити тісто....поставити його на холод на 2 год.
    Потім розкачати в пласт шириною 5 мл. вирізати фігурки...і випікати при 185 гр.до золотистого кольору.
    Присипати пудрою,або цукром.СМАЧНОГО
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 9
  7. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Гарбузовий пиріг:
    яйця - 2
    Борошно -півсклянки
    Цукор - 3 ст. л.
    Йогурт - 3 ст л.
    Лимонний сік - 1 ст. л.
    Гарбуз тертий - 400 г
    Горіхи - пісклянки
    Сіль
    Кориця
    Вода - 150 мл
    Жир

    Замісити рідке тісто з: борошна, 1-го яйця, йогурту, 2-х ложок цукру, солі та води. Викласти на змащену жиром сковорідку половину тіста. Зверху викласти начинку - гарбуз і горіхи. Побрискати лимонним соком. Залити рештою тіста. Посипати корицею. Змазати яйцем, посипати цукром.
    Поставити у духовку на 25 хв.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Треба вибрати файний перепис і тоді перекрутити тісто через мясорубку з спец насадкою. В мене не було насадки, бо ніяк не можу собі таке чудо знайти, то витискала через шприц.

    [​IMG]

    200 гр майонезу
    3 яйця
    250 грн маргарини/масла
    3/4 скл цукру
    ~3 скл муки (можу бути і менше)
    1/2 ч.л. соди
    ваніль

    Масло втерти з цукром, додати яйця і майонез. В кінці всипати муку з содою і ванільним цукром. (Якщо рідка ванільна есенція то її краще додати до рідких складників) Замісити мягке тісто. Перепускати через мясорубку і робити печиво. Можна потім пересмарувати печиво мармолядою а можна просто посипати пудрою.

    Дуже важливо! Щоб тістечка були ще більш хрумкі і смачні обов’язково додайте смальцю. Тобто в переписі каже - 250 грам масла/маргарини - то треба зробити так щоб загальна вага жиру була 250 грам але там було і масло, і маргарин і смалець. Смакота! Мої дітиска з’їли всьо і ще просили.
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Tanka

    Tanka Well-Known Member

    Тортик (чи тістечко?) Празький, дуже швидко й просто по цьому рецептуhttp://mirsovetov.ru/a/housing/cookery/prague-cake.html. Дітям дуже сподобалось, прийшлось два рази за свята робити.
    Тільки я кладу 3 яйця замість 2, ще у крем додаю десь 100 гр. волоських горіхів. А верх прикрашаю кружечками бананів. Торт не дуже великий виходить, якщо треба великий, то треба усе помножити на 2. Можна поміняти крем на заварний або сметанний, а наверх тертого шоколаду насипати.
    А у мене отакий виийшов:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 14
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    110 г масла | 6 яєць | 130 г цукру-пудри | 50 г щоколаду | 110 г меленого мигдалю | 40 g сухарів | 1 пакетик ванілінового цукру Крем: | 150 г масла | 100 цукру-пудри | 100 г яєчного лікеру

    Жовтки з маслом і цукром збивати 20 хвилин. Додамо м"який шоколад, мелений мигдаль, ваніліновий цукор і все перемішаємо. З білків зіб"ємо тугу піну, і замісимо її разом з сухарями до тіста. Тісто повільно печемо, готовий корпус розріжемо на декілька коржів (скільки кому вдасться), і перекладемо кремом.

    Зверху покрити шоколадною помадкою і прикрасити. Я люблю збитими вершками. :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. deva

    deva Well-Known Member

    Зробила вже запіканку з манки, та пригостила нею свою сусідку , їй сподобалось. Напишу рецепт і Вам.
    Потрібно: 4 яйця, менше як стакан цукру(по бажанню можна трошки ванільного цукру) 1 стакан манки, дрібка солі.
    Спочатку збити 4 яйця з цукром в густу піну, добавити туда 1 стакан манки і дрібку солі, добре вимішати, вилити в форму( я печі в селіконові) то змащую чуть-чуть маселком. В духовку при температурі 180 градусів десь хв. 15-20, пробувати сірничком чи готовий.
    Якщо вже бачите, що ще трошечки і він вже спечеться, вливайте 1 літр молока і кипятіть його доти доки не витягнете з духовки запікану. Витягнули запіканку помістіть її в глибоку і широку миску і зразуж горячу заливаєм тільки що закіпівшим молочком, вона то молоко має все вбрати в себе і збільшитись в обємі, можна накрити. Смакує теплою, добре ще з вареннячком. смачного.

    ---------- Додано в 15:38 ---------- Попередній допис був написаний в 15:36 ----------

    так, я пригадую, що десь я це по телевізору бачила і почала сама так робити і він получається пишнішим.:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ванільний манник.Запрошую посмакувати:
    [​IMG]
    Рецепт:
    1 ст. манки
    1 ст. сметани
    1 ст. цукру
    3 яйця
    порошок до печива
    ваніль(або екстракт)
    родзинки,або шоколад
    1 ст. борошна

    Процес:
    Залити манку сметаною і залишити на 1 год(вимішати ретельно)
    Потім збити яйця з цукром і влити до тої каші з манки,додати порошок ваніль і борошно,добряче вимісити додати родзиники(сухі)....Пекти в гарячій духовці 40 хв.Перевірити готовність зубочисткою,як буде суха витягти і накрити рушником,потім присипати пудрою,або залити шоколадом.Все просто....Смачного!!!!!!!!
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 17
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    рецепт торту "Наполеон"
    пачка маргарину
    1 скл.холодної води + 1 ст.л.горілки
    борошна скільки візьме.на годинку в холодильник,розкачувати тоненькі коржі і випікати
    А взагалі.порийся в неті,так купа рецептів
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 8
  15. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    На пачці з порошку до печеня знайшла перепис, вчора спекла, сподобалось:

    "Мужинек"

    7 ст.л. води,
    1 п. маргарину
    1,5 скл. цукру
    3 ст. л. какао
    Перемішати, довести до кипіння, вистудити до ледь теплого.
    Додати 2 скл. муки, 2 ч.л. порошку до печ., розмішати. Тоді додати спочатку збиті жовтки з 4 яєць, потім збиті білки. Пекти при 180.

    Особливо мені сподобалось, що не треба розтирати маргарин з цукром. Не люблю тої роботи :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Пропоную спекти апельсинове печиво.Робиться дуже легко і просто,смак чудовий і довго з ним не треба возитись

    Апельсиновая нежность
    Як на мене, то трохи забагато цукру.
    Ми робили подвійну порцію,достатньо і одного апельсина.Начинка залишилась,ще й багатенько.:)
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 10
  17. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Как обещал.Рецепт,правда,не мой,но очень классный
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    До Вашої уваги "Інжирний кекс"

    [​IMG]

    200 гр.(можна 150) топленого масла,або маргарину
    200 гр. сметани,
    1 скл. цукру( я брала в рівних пропорціях цукру і меду,3 л. цукру, 3 -меду)
    2 яйця
    2 стак. муки
    1.ч. соди погасити.

    Процес:
    Розтопити маргарин і охолодити,потім додати всі інгредієнти,перемішати,але ложкою,не міксером(взагалі кекси краще мішати ложкою,або вінчиком)....
    Додати порізаний інжир ,який до цього обваляти в сухарях...
    Випікати при 180 гр. десь годину,може і трохи більше ,це залежить від духовки....
    Відразу не витягати,дати трохи вистигнути,а потім посипати цукровою пудрою.
    Вуаля!!!!!Смачного!!!!!!!:)
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 7
  19. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Равлики
    [​IMG]
    Рецепт
    Дріжджове тісто.:
    2 стакана молока, або сироватки, або молоко пополам з водою, або кефіру
    1,5ст л сухих дріжджів
    2 ст.л цукру.
    0,5 ст.л солі
    150гр олії
    Муки приблизно 5-6 стаканів.
    Дріжджі розвести в рідині, додати 2ст.л муки, цукор і вимішати, дати опарі підійти хвилин 20-30 в теплому місці, далі до опари додаємо 4 стакани муки, всю олію. Сіль і замішуємо тісто в процесі замішування додаємо ще муки щоб тісто стало м’яке, еластичне, відставало від руки, сформована кулька з тіста має добре тримати форму, тісто не має бути дуже м’яке але і забите також недобре. Залишаємо тісто для підходу на 1-1,5год.
    Окрім того томатний соус, твердий сир що добре плавиться, приправи свіжі чи сухі базилік, орегано або суміш італійських трав, часник сушений або часникова сіль.
    Тісто яке вже добре підійшло розділити на дві частини, одну частину розкачати в прямокутник товщиною в 1,5см і шириною 20см по довжині яке вже ваше тісто вийде Намазати тісто соусом, густо посипати тертим сиром, посипати травми і сухим часником, згорнути в рулет, краще щоб він не був надто товстий, нарізати на шайби не ширші як 2-3см, викласти на застелений пергаментом протвінь і обов’язково змастити пергамент жиром. Даємо хвилин 15-20 підійти, і випікаємо хвилин 10-15 при температурі 180гр до гарного золотистого кольору.
    З другою частиною тіста поступити так само.
    Як варіант можна по соусу посипати дрібно порізаними ананасами і вареним курячим філе, але вже тоді трав багато не давати щоб солодкуватий смак не перебити.
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 13
  20. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Тістечка з дитинаства:"Картошка"
    З фініками родзинками,горішками, шоколадно-медові:
    [​IMG]
    Див.рецепт інжирного кексу....
    Печете його не кексом а пляцком на великій бритванці.....Охолоджуєте і подрібнює
    те,можна в комбайні,потім топите шоколад, я робила какао з молоком і маслом(шоко-помадка) як трохи вона охолола вимішала подрібнений корж з тим шоколадом,додала горіхи і сухофрукти,ложку меду і сформувала ковбаски,обваляла в залишках пляцка і все....
    Шоко-помадка:
    4 ст.л какао
    5ст.л. молока
    5 - цукру, все довести до кіпіння,додати 100 гр.масла і охолодити.....
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 18
а де твій аватар? :)