Випічка (торти, пляцки, печивка і т.д.)

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем poetka, 17 чер 2010.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща



    Пляцок з яблучним кремом:

    Тісто:

    1 яйце
    150грам маргарину
    1 скл цукру
    розтерти все разом і додати
    3 скл муки.
    1 ст. л. амоняку запартит 1/2 скл гарячого молока і влити до тіста.
    Добре все вимішати і поставити на холод на 2 години.
    Спекти 4 пляцки.

    Пересмарувати яблучною масою.

    Маса
    1 кг яблук втерти на грубім терку
    додати 1/2 скл сметани (я додаю менше, бо дуже рідке буде)
    1 скл цукру (можн і менше в залежності від солодкості яблук)
    Все поварити десь з 20 хвилин щоб яблука змякли. Масу остудити до кімнатної температури.
    Збити 300 грам масла і по ложці додати яблучну масу. Якщо замало цукру то додати цукру-пудри. В кінці до маси можна додати цинамону і мелених горішків.

    Пересмарувати коржі. Маси давати багато. Зверху полити чеколядовою поливою.

     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 6
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Моя булочка з гарбузовим кремом.
    [​IMG]

    Улюблене дріжджове здобне тісто (здоба, значить масла багато)
    Крем-пудинг такий:
    250 гр гарбузового пюре
    50 гр цукру
    1-2 яйця (в залежності чи з під когута чи з під бройлерної курки)
    3 ст.л. крохмалю
    3 ст.л. соку цитрини
    ваніль

    Все змішати і на невеличкому вогні довести до кипіння. Виключаємо, даємо остигнути.

    Пудинг-крем можна збити з маслом і щось пересмарувати, або цим кремом начинити булочки і випекти. Я зробила завитки, тобто розкачала тісто, насмарувала крем, закрутила рульку і поставила на бритванку. 20 хв підійшло а далі спекти в духовці як булочки.
    Мнямка. Тільки я взяла половину звареного крему а треба було побільше. Он у мене тепер ще залишилось то використаю до чогось.
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 10
  3. Shine

    Shine Well-Known Member

    рецептик сирника
    А може ще кому знадобиться:)

    До тіста:

    Три яйця, 9гр. порошку для печева, 100гр. маргарину, 150гр. цукру, 6ст.лож.сметани або кефіру. Вимішати все до однорідної маси. Додати муки стітьки скільки забере, тісто не повинно чіплятись до рук. Бритванку змастити, посипати мукою і викласти тісто.

    До сиру:

    1кг.сиру добре перемолоти, 350-400гр. цукру перетерти з жовтками 10-ти яєць і 100гр.маргарину(масла), додати потерту цедру 1 лимона, 9гр.порошку до печева, 2ст.лож.манки, збиті білки і вимиті та вимочені родзинки(за смаком).
    Все це добре вимішати і викласти на тісто. Змастити жовтком і пекти 1год. при 180-200.
    Смачного.;)
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 8
  4. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Цей рецептик я колись знайшла у журналі. Трохи його переробила.
    Для млинчиків:
    2 яйця, 1 стакан муки, півстакана води, 1 ч. л. цукру, 1 ст. л. сметани, сіль, на кінчик ножа соди, 1 ч. л. оцету., олія
    Для заправки:
    Корочки (апельсинові, мандаринові) - півстакана, віски, або коньяк - 1 ст. л., цукор - 2 ст. л., трошки води.

    Корочки порізати, покласти на окрему сковородку, добавити коньяк, цукор і воду. Накрити кришкою і протушити на повільному вогні 5-7 хв.

    Пожарити оладки та викласти на них мандаринові корочки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. poetka

    poetka Дуже важлива персона



    Капустяний пиріг


    Тісто

    2/3 палички дріжджів, 2 ст. л. цукру,0,5 скл. молока,3 яйця,3,5 склянки бороша,200 гр. маргарину.
    Дріжджі присипати цукром,залити холодним молоком і вимішати з яйцями.Борошно вимішати з розтопленим маргарином і влити у нього розчинені дріжджі.
    Начинка:

    1 головка капусти, 1 цибулина,олія,сіль,перець,приправи.
    Капусту розрізати на четверо,відварити злегка.Охолодити.Змолоти на м"ясорубці (можна не молоти, а нашинкувати) і вимішати з присмаженою цибулею і морквою.додати сіль,перець,приправи.
    Тісто розділити на дві частини більшу і меншу.Більшою викласти дно і боки форми,накласти гарячий фарш,накрити меншою частиною тіста,незабути поколоти виделкою і залишити на 45 хв.Потім випікати при темп. 200 гр. протягом 20-25 хв.
    Виходе дуже добрий пиріг, мякесенький,щоправда я капустку тушкую,не мелю, люблю так,але вам дала рецепт оригінал.:)

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 10
  6. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Допис від poetka
    Спробуйте за цим рецептом....вийдуть пухкенькі

    Спробую. :) Я роблю за таким рецептом:
    Борошно - 500 г
    Масло вершкове - 50 г
    Яйця - 3 (У тісто ідуть лише жовтки)
    Молоко - 1 стакан
    Сметана - 1 ст. л.
    Дріжжі - 50 г
    Цукор - 1 ч. л.
    Сіль - на кінець ножа
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Кохана

    Кохана LuBimaya


    [​IMG]
    4 яйця
    100г вершк. масла
    100мл молока
    2 ст.л цукру
    1ч.л. солі
    500 г муки
    2ч.л. сух.дріжжів
    родзинки та ваніль за смаком

    але тісто я замішую в ХП.. вимішує 30хв, підходить 1 год.

    Начинка будь яка, так роблю і рулети, і пиріжки.. ось ватрушки спробувала.. тісто пропікається і піднімає добре, смачне, м*якеньке не гливке..
     
    Останнє редагування: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 10
  8. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    "Оленячі ріжки"
    Борошно - 200 г
    Маргарин - 100 г
    Мигдаль (мелений) -100 г
    Цукор - 100 г
    Варені жовтки - 2
    Ванілін


    З борошна, горіхів, жиру, ваніліну, розтертих з цукром жовтків та теплої води замісити тісто. Порізати на тоненьки валочки, зробити з одного боку насічки у кількох місцях, та загнути, як оленячі ріжки. Викласти на змащений смальцем лист, та випікати 15 хв.
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 5
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    А ось мої сконс:
    [​IMG]

    Я їх люблю до кави зранку їсти і робляться вони дуже швидко і легко. Ось простий перепис:
    2 скл муки
    1/3 скл цукру (можна більше, якщо любите солодке)
    2 1/2 ч.л. порошку
    1/4 ч.л.солі
    1/3 скл холодного масла
    1/2 склянки сушені (родзинки, сушена вишня, сушені і покраяні абрикоси... що душа забажає. Може бути все змішане до купи а може бути лишень родзинки або сушена вишня, в мене була вишня.)
    1/3 скл цукатів або цедра з одної помаранчі або цитрини
    2/3-3/4 скл молока
    1/4 скл горіхів для прикраси ( в мене не було)

    В мисці змішати муку, цукор, порошок і сіль. Ножем порізати холодне масло щоб утворились крихти. Вмішати сухофрукти і цекру. В кінці влити молоко щоб тісто лише з’єдналось. Викласти на присипану мукою стільницю, дуже легенько руками зібрати до купи і розкачати в круг. Тісто не можна місити руками. Руки взагалі не повинні його торкатись, а тільки ніж або виделка.

    Викласти сегменти на змащену бритванку і пекти в духовці розігрітій до 200 градусів хвилин 15-20. Виходять пухкі і одночасно крухі булочки-скони.
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 10
  10. deva

    deva Well-Known Member

    Коли читала перепис вверху Марусі-мами, згадала про наші любимі паляниці з маком. З дебільшого люди їх готують на маковія, але я готую їх частіше, просто тоді коли захочеться. Точної пропорції в мене нема, просто все додаю на "око".
    Потрібно: кисле молоко, мука, порошок до печива, яйце, цукор- все замішується як на вареники, але трошки мякше. Потім розкачати тоненько і вирізати чи порізати просто ножиком на кусочки. І дальше саме цікаве, від того як ви будете їх випікати, залежить і їх смак. Я це роблю наступним чином, беру важку з товстим дном чугунну сковорідку, ставлю на газ, розкалюю її, чуть-чуть сковорідку змастити олійкою, але тільки ваткою змоченою в ній і викладати ці палянички що пропеклись з двох боків. Вони тоненькі, то це буде скоро.
    Потім перетерти мак, добавити до нього гарячого молочка, трошки меду, добре все вимішати (має бути трошки рідким) і поламавши палянички залити їх цією медово-маковою сумішшю, добре їх перемішати. Якщо дати їм трошки постояти в закритій посуді, то вони просочуюються маком і медом і дуже-дуже смачні. А до кави, чаю, то взагалі дуже добре.На здоровячко, смачного:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Summer

    Summer Well-Known Member

    фото та рецепт насипного яблучного пирога
    1 кг яблук - почистити, натерти на терці
    для сухої суміші ( пісочку :) ) - 1 скл муки, 1 скл манки, 1 скл цукру, 1 пачка порошку до печива, трошки ванільного цукру - все добре перемішати... і так форму проложити папером для випікання ,низ суха суміш пісочок посипаємо форму, потім яблука кладемо, знов пісочок, яблука і пісок. 3 слої піску, 2 яблук на верхній слой потерти 1\2 пачки маргарину холодного. пекти при 180 40-45 хв, смачного!:) Рекомендую, джуе, просто та легко, смачно!!! ось фото;)
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 8
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Спекла тортик "Лимонний медовик"
    [​IMG]
    Рецепт
    ..
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 7
  13. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Тортик "Рай"-рецептура моя.....:)
    [​IMG]

    Тісто пісочне з додаванням какао,тобто перетирається 150 гр. масла з 2 стак муки,всипається какао і жовтки збиті з цукром,замішується тісто і ставиться на холод на 1 год,потім ділиться на дві частинки і кожна випікається окремо....
    Мус із сметани і желатину...
    Випечений корж я перемастила вишнею і пропитала соком з неї,поклала назад у бритванку з високими бортами і заляла сметанний мус і знову на холод,поки не загу сне........тоді зверху поклала пропитаний другий корж і прикрасила білковим кремом і фігурним шоколадом...
    Дуже просто і смачно....
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 10
  14. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Можна спекти печиво-біскотті:
    Смачне досить:

    На 40-50 штук

    280 г (2 ст.) борошна +2-4 ст.ложки для розкачування тіста(якщо тісто буде зарідке)
    1/2 ч. л. розпушувача
    1/2 ч. л. кориці
    1/4 ч. л. солі
    120 г очищених волоських горіхів (грубо порубати)
    150 г гіркого шоколаду (дрібно наламати), а краще давати шоколад-капельки
    120 г вершкового масла кімнатної температури
    100 г (1/2 ст.) темнокоричневого цукру.(якщо немає підійде й білий
    70 г (1/3 ст.) білого цукру
    1 ч. л. розчинної кави
    2 яйця

    Змішуємо в мисці борошно, розпушувач, корицю, сіль. Додаємо шоколад і горіхи і ще раз змішуємо.
    В миску міксера кладемо масло, два види цукру і каву.
    Збиваємо на високій швидкості 4 хвилини.
    Добавляємо яйця і збиваємо ще 1-2 хвилини.
    Змішуємо обидві суміші (борошняну + масляну) до отримання + / - однорідної маси (звичайно враховуючи ..що скільки б ми не перемішували .. горіхи і шоколад однорідними не стануть:))
    Ділимо тісто на дві частини.
    На робочу поверхню столу насипаємо трохи борошна кладемо частину тіста і ліпимо "ковбасу" по довжині нашого листа (чим тонше буде " ковбаска "тим менший буде розмір біскотті). Так само чинимо з рештою тіста.
    На застелений папером для випічки деко викладаємо наші "ковбаски" і ставимо випікатися в заздалегідь нагріту до 180 градусів духовку (середня полка) на 30 хв.
    Виймаємо з духовки, даємо охолонути хвилин 15, нарізаємо "ковбаски" дуже гострим ножем на печиво 1 -1,5 см товщиною
    Розкладаємо майбутні "сухарики" на 2 противня.
    Ставимо в духовку нагріту до температури 160 гр. і випікаємо 10 хвилин.
    Виймаємо з духовки, даємо охолонути і .. До речі, біскотті довго зберігаються в герметично закритій коробці (банці).
     
    • Подобається Подобається x 9
  15. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Дивись,знайшла в неті такий рецепт рогаликів,мені сподобався,треба спробувати.
    Ингредиенты
    1 яйцо
    200 гр. сливочного масла
    200 гр. творога
    100 гр. сахара
    200 гр. муки
    1/2 стакана орехов или стакан для орехо-любителей
    Приготовление

    Мягкое масло, творог и сахар смешать до однородности, всыпать муку, замесить тесто и положить его в холодильник на час. Орехи измельчить. Охлажденное тесто разделить на две части, каждую раскатать в круг толщиной 0,5-0,7 см, разрезать на узкие треугольники, смазать взбитым яйцом, посыпать орехами и свернуть каждый треугольник в рогалик. Рогалики уложить на противень выстеленный бумагой и выпекать на 180 градусах до золотистого цвета.
    Я б ще туди додала родзинок, а до тіста мож троха маку,аби гарно виглядало,мож кориці.....фантазій ціла купа,але судячи з ігредієнтів тісто має бути гарне,м"яке....
    Спробую спекти на тижні.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    А я спекла таке і таке і вийшло дуже смачно.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 7
  17. Summer

    Summer Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 4
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Спробуйте млинці на кефірі;)На порцію,так як ви робите поділіть пів молока і пів кефіру,додайте топленого масла і висмажуйте до золотистого кольору....Виходять дуже мякесенькі і пухкі:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Спекла дом. батон,без яєць
    [​IMG]
    0,5 л. молока
    0,5 палички дріжджів
    Дріжджі розчинити в теплому молоці.
    2 ст.л. олії
    2 ст.л.оцту
    2 ст.л. цукру
    1 ч.л. солі.

    Замісити тісто,має бути таке пухке,трохи м"якше ніж на вареники....
    Розкатати на стільниці і скрутити рулетом,як завиванець.....
    Зробити зверху надрізи і поставити підходити....
    Як підійде змастити яйцем і випікати в духовці при 195 гр. перевірити дер паличкою,як спечеться накрити вологим рушником,щов відійшло...
    Вийде 2 - 3 батончики,дивлячись які ви любите по велечині.
    СМАЧНОГО!!!!!!!!
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
    • Подобається Подобається x 8
  20. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Сметанковий мус
    Візьми желатин,він продається всюди в пачці 10 грам.
    100 гр води,(пів стакана)
    Залий його тою холодною кип"яченою водою і залиш на 45 хв.
    Через 45 хв перекинь його до каструльки і на маленькому вогні розігрій,шоб він розчинився,але не кип"яти ні в якому разі....
    Залиш шоб вистиг,але ше був рідкий,десь на 7 хв.бо може знов загуснути(постав на вікно)
    Збий сметану ( 1 пачка) з цукровою пудрою, а як не маєш пудри збий з цукром(сметана буде рідка.....тоді влий до неї желатин і знову збий....Буде рідке...Візьми фужери,або якусь гарну посудину,на дно поклади морожених ягід,або варення,яке є,але мусе бути густе....тоді порозливай ту сметану в фужери і постав в холодильник,хочеш,шоб було морожене,тоді в морозилку,але краще просто в холодильник, як застигне зверху потри шоколад...то просто і смачно....
    Сметану купуй жирну 30 %....
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)