Використання мобільних телефонів під час водіння

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем tzvezdochka, 11 лют 2015.

  1. tzvezdochka

    tzvezdochka New Member

    Доброго дня всім!


    Кожен з нас мав справу з водями, які під час бесіди по мобільному втрачають пильність і починають неохайно керувати автомобілем. І саме тому – прошу Вас прийняти участь у доссліджені того, як виористання мобільного телефона під час керування може вплинути на безпеку на дорогах.


    Я дуже сподіваюсь, що отримані результати можуть стати основою для того, щоб покращити ситуацію у даному напрямку.


    Кожна Ваша відповідь дуже важлива!


    Опитування проводиться анонімно и все, що необхідно зробити – це перейти за посиланням :


    https://kingstonpcs.eu.qualtrics.com/SE/?SID=SV_56zP65ZzHGxw8JL


    Я Вам всім дуже вдячна!
     
  2. Obama

    Obama Well-Known Member

    Дуже багато питань, за 10 хвилин не вийде...
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Сьогодні (ой, вже вчора))) перетинав кордон. Зразу за нами на митницю з польського боку заїхало авто. Водія там же на митниці вштрафували на 200 злотих за розмову по телефону під час керування авто. (те, що він заїжджав на митницю, рухався нешвидко нікого абсолютно не хвилює)

    Немаленький штраф (за умови, що штрафувати будуть всіх винних без виключень) і ніхто розмовляти за кермом не буде.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    В кожному телефоні є блютус. В більшості сучасних автомагнітол теж є блютус. Потратити 3 хвилини на читання інструкції і з"єднати телефон з магнітолою і мати спокій.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    От нам би такі штрафи та нововедення, поки людину не покараєш то доти вона не усвідомить що вона щось робить не правильно!
     
  6. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Чому нововведення? В нас давно закріплені штрафи, правда трохи менші. Але рідко коли добиваються протоколів через проблеми доказовості, тому віслюків з телефоном біля вуха тьма на дорозі
     
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    От потрібно якісь засоби спостереження, які би фіксували ці порушення, і доказували ці факти.
     
  8. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Правильно) Нема чо говорити за кермом. Треба смс-ки писати!
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. prius

    prius Well-Known Member

    в нас в Іллінойсі якщо перший раз лапають що говориш або пишеш смс то штраф $120,якщо другий раз то 500$,якщо в зоні де ремонтують дороги або де школи то одразу $500
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    От то серйозні штрафи, як би нам такі по теперішньому курсу долара, то б порушників практично б не було!
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    то точно, всі би сиділи в борговій тюрмі :) Я не знаю людей, в яких є 500 доларів на штраф :rock:
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якщо людина в сша і має зарплату $5000, то штраф $500 не є захмарним.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    про США є окрема тема :)
     
  14. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Вам що список подати: депутати, генерали, бізнесмени, прокурори, мери та багато інших:uaflag:
     
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Може і не захмарний, але мій зять більше в машині не говорить по телефону Після того як заплатив
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У нього нема опції "вільні руки"? Чи тим також неможна користуватися?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. prius

    prius Well-Known Member

    В машині нема,а окремо нехотів купляти ось і має ,за ту кару міг чотири блутуза купити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Мій знайомий після того як потрапив в ДТП через те що заговорився по телефоні і вїхав в інше вато теж купив собі блютуз "вільні руки" то тнпер тільки з ним їздить.
     
  19. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    До-речі, це стало всюда серйозною проблемою, і ситуація страшенно погіршилась з ростом популярності різних вотсаппів. Народ їздить і тупо кожну хвилину відривається від дороги до пікаючого айфона.
     
  20. prius

    prius Well-Known Member

    а до пікаючого самсунга не відриваєтся?
     
а де твій аватар? :)