Відпочинок за містом

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем Tony, 21 бер 2008.

  1. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок за містом

    І моє дитинство в тих краях пройшло. Річка-вонючка, а над нею розлогі верби... на тих вербах я виросла. Недавно була у тому районі і зайшла на свою вулицю, городи ще залишилися!
    А "бухта Вікінгів" мені не подобається, надто багато людей, а сервіс... мали ми неприємний випадок.
    Більше підходить с.Верещиця. Озеро, ліс, шашлики...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок за містом

    Памятається мені , що та вода не дуже була чиста.Але най буде по Вашому.:)
    Ви краще скажіть , як там озеро на.. (забув назву вулиці) , біля Холодкомбінату.Там біля нього ще така "стекляшка" стояла Соки-Води.ЇЇ в народі здається "Жабою" кликали.
     
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Відпочинок за містом

    ТАК і "шклянка буває напів-порожньою"...
    Нє? :)
    Ну нє! Павільон "Волга". Він же "жаба", "Оксана".
    Але в озері ні разу не купався...
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок за містом

    крім Бухти вікінгів де ще комфортно можна зробити шашлики? Аби було де від дощу сховатися і чимось крім шашликів зайнятися з дітьми і родичами...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Відпочинок за містом

    За Стрілками... знаєте де то?
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок за містом

    ще не знаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Відпочинок за містом

    Блін, везе ж людям..ліс є.
    А тут ...:sad:
     
  8. DooM

    DooM two steps behind

    Доброго дня, шановні.
    У славетному місті всього з півроку і орієнтуюсь тільки по центру :sorry:.

    Був би дуже вдячний, якщо б у продовження теми ви написали куди можна виїхати за місто, на свіже повітря з шашликом, і способи дістатися туди.

    І чи є десь неподалік місця де можна поплавати?
     
  9. redevz

    redevz New Member

    Брюховичи, как вариант, плюс пару карьеров есть. Что больше интересует?

    кроме того, для шашлыка и кайзервальд сойдет вроде, знаете, где это?
     
  10. Engineer

    Engineer ..........

    Якщо хочете на природу йдіть сюди
    http://www.ravlyk-art.com.ua/kursy/kursy_routes_3_yavirnyk.htm
    дуже класні краєвиди, людей взагалі нема. :good:

    вибираєте потрібну галявину і відпочиваєте (тільки не смітіть) (по дорозі зустрінете малину,ожину і чорницю)

    туди можна добратися мукачівською електричкою
    http://poezda.uz.ua/poizd/p15207

    виїжджає зі львова в 7,01 прибуває на ст.Бескид в 9,48

    назад та сама електричка - прибуває в 19.16.

    і пару фото.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Engineer

    Engineer ..........

    ой, забув дописати, в шортах ні в якому разі не йдіть, спочатку там треба йти через маленькі хащі з кропивою, ожиною, малиною і трішки по глиняному грунті пройтися:blush:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. DooM

    DooM two steps behind

    Чудово. Дуже дякую за розгорнуту відповідь.
    Як тільки погода дозволить - спробую.
    Обіцяю не смітити, не вдягати підборів та шортів :pardon:.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Останнім часом хтось відпочивав в "Узліссі"? Як там зараз? Які ціни?
     
  14. frelansing

    frelansing New Member

    Всім привіт, дуже хотів поділитись враженнями своїми!!!
    Був недавно на пасіці,неподалік від Львова с. Лубяне,(там такий зробили відпочинковий комплекс) з друзями, так як знайомі порадили, що рік назад їхали з Карпат(з палатками і т.д) і по дорозі заскочили в цей відпочинковий комплекс, в результаті чого залишились там на пару днів, розклавши ті же намети прямо на території закладу. Їхали ми туда відмічати день народження групою 10 чоловік, і вирішили там лишитись в хостелі, там ще були 2 красиві Еко будиночки,
    Але ми обрали саме хостел так як хотіли бути разом всі.
    Хто планує туда їхати можу сказати що взагалі там можна організувати сімейний пікнік чи навіть велику гулянку на природі) альтанками, мангалами, та інше.
    Також на території бачили футбольне та волейбольне поле, дитячий та спорт майданчики, ферма тварин, і пасіка там своя є, на яку можна навіть екскурсію заказати, і що саме класно, де нігде не бачив ще, крім телевізора в Януковича резеденції))) то вулик лежанка, що дуже для здоровя добре)


    [​IMG]
    Ось територія) дуже гарно там!Можна на території палатки розкласти, також кемпери стояли там коли я був.
    Так що всім рекомендую їхати відпочивати туда на вихідні!
     
  15. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    А я туди не хочу їхати. Пейзаж не подобається.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Відпочинок на Львівщині: біля Львова відкриють середньовічне княже місто

    Неподалік Львова відкриють справжнє середньовічне княже місто.

    Як повідомили у пресслужбі Львівської обласної адміністрації, 6-8 серпня у заповіднику “Древній Звенигород” відкривають туристичний сезон. Там відвідувачі можуть на власні очі побачити середньовічне княже місто.

    У заповіднику відтворять у віртуальній реальності середньовічний Київ. Помандрувати Звенигородом відвідувачі можуть за допомогою спеціальних окулярів. У голографічному форматі вони матимуть можливість побачити 12 цікавих місць колишнього укріпленого городища.

    Серед віртуальних локацій будуть інтер’єри церков та палаців, середньовічні вулиці, площі та панорама давнього міста. У XI-ХІІІ столітті Звенигород вважали першою столицею Прикарпаття. Тому побачити його первозданний вигляд буде дійсно захоплююче.

    Окрім віртуальних подорожей будуть і інші активності у заповіднику. Туристи матимуть можливість побачити масштабну колекцію артефактів княжих часів. Усі вони зібрані у оновленій колекції музею, що на території. Там будуть і різні унікальні експонати. Зокрема, єдина в Україні семиструнна гусля, речі побуту та прикраси. До цієї виставки також долучився Львівський історичний музей та Археологічний музей Інституту українознавства. Він надав матеріали зі своїх фондів.

    На відкритті буде можливість потрапити на авторські екскурсії, дитячі забави та квести, театралізовану виставу, йогу на світанку, цікаві майстер-класи та концерти. Детальна програма відкриття згодом з’явиться на сторінці у фейсбук історико-культурного заповідника “Древній Звенигород”.

    У дні відкриття, з 6 до 8 серпня, вхід на територію заповідника безкоштовний. Звернемо увагу, що на деякі події потрібно реєструватися попередньо.

    [​IMG]

    Довідково. Село Звенигород розташоване за 20 кілометрів від Львова у Пустомитівському районі. Раніше це місто було одним із найбільших в Україні. Звенигород був столицею однойменного князівства. Вперше про нього згадують у 1086 році у літописі. Тому можна вважати Звенигород старшим від Львова аж на 200 років.

    Цікаво, що саме у Звенигороді були збудовані перші білокам’яні церкви та палац (їх ви зможете побачити у віртуальній реальності). Археологічні знахідки підтверджують багатство та культурний розвиток середньовічного міста. У державному архівному фонді України зберігаються три найдавніших писемні документи - берестяні грамоти, які знайшли у Звенигороді.

    На жаль, місто проіснували лише до 1241 року. Після того, як його спалили монголо-татари воно більше не змогло відновити свою минулу велич.
     
а де твій аватар? :)