Відпочинок у Єгипті

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем bora, 15 лис 2007.

  1. :good: и появится танец Shark&Shake.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Не робити курорти там, де багато акул. Або навчитися їх відганяти. Але не вбивати тварин лише за те, що у них такий інстинкт.
     
  3. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    У мене на акул взагалі фобія. Я їх страшенно боюся.

    Одного разу я купалася в морі на Гоа, нікого не чіпала.

    Досить недалеко від берега. Я не діставала до дна, але відпливла не так далеко.

    І несподівано в 40 метрах від себе я побачила жирну двометрову тушку з хвостом, яка занирила в море (голову цього чудовиська я не бачила.)

    Через секунду я з криками кулею вискочила на берег.

    Виявилося, що до берега підійшла зграя дельфінів. Інші люди з пляжу навіть побігли у воду з ними купатися. :crazy:

    Але для мене це було таким шоком: адже у море не знаєш, акула це чи дельфін. :)
     
  4. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    От купалися б в Азовському морі і жодної акули на тисячі кілометрів. Берегова служба гарантує :good:

    ---------- Додано в 17:52 ---------- Попередній допис був написаний в 17:42 ----------

    В продовження теми стаття http://lenta.ru/articles/2010/12/03/shark/

    Так виглядає що є вина в тому інструктора, а можливо і готелів, які не виставили загороду проти акул.

    Але звичайно:

     
  5. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    http://www.unian.net/ukr/news/news-409941.html
     
  6. foxik

    foxik New Member

    Кто знает, сколько можно с собой взять вина в самолет?

    А странный выход акул на мель - это только один ответ: на берегу или вблизи берега причина и это никак не люди, ближе к делу устройство издающее правильный звук, запах ("правильная" химия в воде) или какой-то непроизвольный источник "запаха крови", который их притягивает. Еще вариант в месте их обитания источник отпугивающий их. Просто так никакое животное не покидает насиженых мест. На сколько я знаю раньше на акул возили смотреть.
    Гадать можно до бесконечности, но причина полюбому действие человечских рук, запланированное или нет, но все таки.
    Под эту марку даже можно экономический подтекст закинуть. В стиле: обесценить дорогие берега, скупить, облагородить и в процессе облагораживания вернуть былую славу путем СМИ и Интернет... ( Еще на такие мысли кидает такой же вопрос, что вдруг ни с того ни с сего начался переворот в Тунисе, который не смогли утихомирить, в современном мире это смешно:) Не вольно появляется вопрос, кто следущий:) )

    Акулы-акулы... По большому счету многие в Египет летят только из-за пирамид и греют пузо в бассеинах, а на берегах бывают крайне редко. Особенно сам видел несколько отелей на сайтах, размерых бассейнов которых на столько велики, что врятли до берега кто-то добирается:) Сам собираюсь в Египет в такой большой.

    Но я вообще тут по другому поводу ( в "живых" темах быстрее отвечают:) ), кто знает, сколько можно с собой взять вина в самолет?
    Я без своего любимого вина Золотая Амфора Виноград Мускат (белое) на отдыхе никак...:)
     
    Останнє редагування: 31 січ 2011
  7. - а оно продаётся в дьюти-фри того аэропорта, из которого Вы вылетать будете?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Вы в Египет летите? о_О Там же в море - акулы, на суше - революция... о_О

    Вина 2 литра можно везти. Крепкого спиртного (ликеры, коньяк, водка) - 1 литр... (но это если ввозить в Украину, насчет Египта не знаю)...

    В Днепропетровском аэропорту не была уже лет 10-12, но насколько я помню, мелкий дютик там имеется.

    Хотя, пан Foxik может вылетать и из Запорожья (многие из Днепропетровска вылетают из Запорожья), в Запорожском аэропорту не была вообще никогда, но его называют "будка в поле", не уверена, что там есть дютик :)))

     
  9. Fairy

    Fairy Member

    жах, останній допис рік тому)))
    А я от нещодавно була в країні пірамід :) Давно мріяла сюди приїхати. Така краса, ще хочу :)
     
  10. tropico

    tropico Well-Known Member

    Там ж повсюди мусор ) чи ви за межі готелю не виходили )

    [​IMG]
     
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Вы в курсе, что от встречи в море с дельфинами погибло на порядок больше людей, чем от встречи с акулами?
     
  12. AHTOH

    AHTOH Member

    якщо постаратися то і в києві і у львові і в любому місті можна таке знайти.
    я був в шармельшейху 5 років назад. досить багато обїздили і такі речі бачив тільки на новобудовах готелів.
    саме обідно що сміття там переважно кидають наші туристи. ну ще зрідка росіяни. але зрідка бо їх мало цікавлять подорожі а більше цікавить бар.

    3 роки назад я був в турції.
    зробив для себе висновок що в турцію щераз поїду хіба задурно.

    а в єгипет поїхав би з задоволенням
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Чого? Я був двічі і ще раз поїхов би. Дайте вгадаю, ви в Анталію їздили.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Полковник

    Полковник миється в бані

    Завтра вылетаю в Тунис.
    Первая линия.
    5 звёзд.
    Встречусь с земляками из Львова?
    Насколько понял из допысов, они именно там обитают, убегая от москалей с 2-й и 3-й линий с 3-мя звёздами.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. zherech

    zherech Well-Known Member

    Лично меня бар мало интересовал,что в Турции,что в Египте. Зачем мне это дешевое пойло,которое там предлагается? Больше интересовало море. Может,Вас разочарую ,но и представителей Самостийной и Незалежной -больших любителей бара наблюдал. И не одного.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Полковник

    Полковник миється в бані

    Привет из Африки!
    Пока ни одного не то что галичанина, а вообще представителя Украины не встретил.
    Имеются поляки.
    много итальянцев, немцев и французёров.
    Русские есть, но не много.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так вам сумно там напевно, нема з ким покуражитись, покричєти "Тагииил!!!!".
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Несподівано для себе потратила до Єгипту (тиждень тому повернулась)
    З відпочиваючих - руські, араби, троха європейців, ну і українці були, зі Львова було кілька сімей.
    Руські та українці тримаються окремо і в основному оминають одне одного ) Особливо, якщо одягти вишиванку, ) чи будь яку іншу українську символіку )
    Після того, як моєму чоловіку зателефонувала мама (ми якраз були на пляжі), шось там розпитувала, ну і запитала про відпочиваючих, і він на весь пляж голосно відповів "тут самі москалі", нам вслід потім шепотіли "бандерівці йдуть". :)
    Влітку в Єгипті була вперше, спека переноситься краще, ніж я думала.

    Кілька фото

     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Цікаво чи багато було відпочиваючих х дітьми. І як діти переносять ту жару? І ще з фото видно що ви були на ескурсії на кораблі? Які там ціни на таке? І ще ви писали що проживали в бунгало, а які там умови та ціни на таке житло?
     
  20. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Було багато, навіть з немовлятами (там готель якраз сприяє відпочинку з дітьми, тихо, спокійно, плюс пляж пісочний, дуже зручний і гарний. Жару нормально переносять, як і дорослі ) Воно не відчувається на ту температуру, яка є.
    Екскурсії залежно в кого брати. Ту, про яку ви говорите, ми брали безпосередньо в тур-оператора. Катання на яхті (зупинка в двух місцях, де дуже гарні коралові рифи, на поплавати), потім пересідали на батискаф ще. Коштувало то 100 з копійками (точно не памятаю) долярів. Екскурсія цілий день займає.
    Потім ми ще брали на квадрациклах по пустелі покататись в місцевого, на пляжі, воно коштувало 40 долярів на людину. Для порівняння в тур-оператора шось подібне коштує 90. Але тут варто враховувати, що в тур-оператора екскурсії триваліші, повніші і якісніші.
    Ще для порівняння - ексурсія в Ізраїль (на два дні) в тур-оператора коштувала 190 долярів, якщо замовляти через інтернет напряму - 90.
    В бунгало нас заселили по своїй ініціативі ) Навіть не знаю, чому (так-то в нас був заброньований стандарт-номер в корпусі, він дешевший, бо корпуса трохи далі від пляжу плюс площа менша). Умови нормальні, місця багато, (коридорчик, велика кімната, велика ванна, тераса) прибирали теж нормально, чисто, крутили шось там з рушників кожен день ).
    А в цілому, можна бронювати стандарт номер, а на місці попросити поміняти (якшо не влаштовує), за двадцятку підберуть вам без проблем шось інше ) А ми навіть не просили, самі нас заселили гарно )
     
а де твій аватар? :)