Відгуки про Креатор Буд а конкретно ЖК Квіти Львова

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Uljasuk, 11 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Хто що знає про цю фірму і комплекс напишіть будьласка

  1. Надійні

    34 голосів
    59,6%
  2. Не надійні

    23 голосів
    40,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Dyka

    Dyka Well-Known Member

    Про яке село імені Креатора ви говорите. Я тут просиділа на вашому форумі Доброї оселі. З останніх трьох сторінок форуму - звукоізоляція у квартирах жахлива, чути розмови сусідів; з лютого не можуть підключити ліфт; в квартирах пропадає мобільний зв'язок, на вулиці з'являється; потяги під боком; в подвір'ї будинку будують дуже високу церкву, проти будівництва якої мешканці збирають підписи. І транспортна розв'язка на Княгині Ольги не дуже хороша, треба йти до Володимира Великого. Вас забакланили на вашому форумі, тому краще не лізьте до нашого!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Ліфти до речі є, у вас є? Розмови не чути так само як і потяги . Куди йти Незнаю чесно трамвай іде в центр , церква то супер чисто і гарно. Мобільного зв'язку в багатоповерхівках не буде і у вас. А ліфт запустили? Газ є? Світло є? Виконав забудовник техумови? Будинок здали чітко по договору? То що дасте відповіді на запитання??????
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. Dyka

    Dyka Well-Known Member

    Ми не в садочку : а у вас-а у нас. Будете надалі писати дурниці і ображати 450 майбутніх мешканців, я буду скаржитись, щоб вас заблокували. Всі проблеми, які є - всі наші і не вам туди лізти. Ми якось без вас розберемось. Не маєте корисних порад, які можуть допомогти, тоді краще не лізьте.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Igorcju

    Igorcju Member

  5. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Ліфт включили? Будинок здали по договору вчасно? Люджію вже засклили?
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Не подобається Не подобається x 1
  6. dasha

    dasha Well-Known Member

    Та не звертайте на нього уваги. Хай собі болтає. Це він для всласного заспокоєння, що може в них не все так хрєново за ті гроші, що вони туди вбухали. Не хвилюйся Маркуслв, в тебе найкраща Оселя Зла. :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    трошки в якомусь місці свербить певно. дайте людині постраждати на форумі:haha:
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    вчасно здали будинок?
    до речі купив я по 8000 грн метр при курсі 20 грн-бакс. так хтось дасть відповідб чи вчасно здали секцію і чи включили ліфт? Газ є?
     
    • Тупо Тупо x 3
  9. prostoroman

    prostoroman Active Member

    )) шановний.....вам до психіатра ).....ви під впливом чогось, ? ваш набір слів викливає тільки жалість до вас...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Чому? Юбо секцію здали не вчасно, газу немає і ліфт не працює. На домофанах розводять. То чому я під впливом ?
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Lapulja

    Lapulja Well-Known Member

    Тому що Вам, виглядає на те, немає що робити, тільки як шастати по паралельним форумам та лізти у справи, відношення до яких зовсім не маєте
     
  12. prostoroman

    prostoroman Active Member

    мені особисто нецікаво що у вас і як ....для чого ці всі пусті розмови.....щось пижетесь ...доказуєте.....газ, ліфт, домофони...що за гарячка...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Так дайте відповідь
     
  14. prostoroman

    prostoroman Active Member

    яка відповідь...те що ви неврівноважений ? хамовитий ? з порушеною психікою ? з маніакальним вимаганням відповідей на щось ? з незрозумілим бажанням спілкуватись із незнайомими людьми ? із бажанням щось довести хоч ваша думка не є важливою ?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Відповідь на питання чи вчасно здали секцію, чи включено ліфт і чи газ.
     
  16. prostoroman

    prostoroman Active Member

    якщо ви про здачу будинку то терміни здачі, темпи виконання робіт, підключення комунікацій, якість виконнання, матеріали які використовують при будівництві мене влаштовують повністю, скажу більше якість виконання самих робіт і матеріали на високому рівні.

    Дивує інше.....у вас я надіюсь все добре....тому що частота та зміст питаннь, які ви пишете на форумі викликає багато запитань, які я вже перераховував у попередній відповіді вам
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Pepakiller

    Pepakiller Member

    Дорогі друзі,
    Та ігноруйте його та не йдіть на провокаці. Просто чоловік хоче отримати задоволення від того. Чим більше пишете чим він щасливіший.

    Так шоб його потішити, то Оселя Зла, то самий кращий мурашник із всіх збудованих у Львові, рівних йому просто не має. Markyslv ви щаливий чоловік шо живети у найбільшому!!! ЖК у Львові, тому думаю вам не варто виясняти у тутешніх людей форуму чи мірятися із ними, ми завідомо у праграші. Пийте пиво на балконі перегукуючись із сусідами і кажіть як у тих Квітах Львова все погано. Хай Вам шастить
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. OLENAMISHA

    OLENAMISHA New Member

    Доброго дня скажіть будь-ласка на рахунок газового котла чи нормальний чи непотрібно міняти на інший......
     
  19. Lapulja

    Lapulja Well-Known Member

    Замортизуєте в нуль і поміняєте...
     
  20. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    А що за котел? Якщо гімно то міняйте зразу потім важко їх поставити виходи різні. До речі котел в димохід? Чи парапетний? Отож буде смог тоді над квітами якщо парапетний а пофото вони. Димохід коштує гроші і показує чи турбується забудовник про мешканців
     
    • Тупо Тупо x 1
Tags:
а де твій аватар? :)