Відбілювання зубів,за і проти....

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем zarucja, 9 гру 2010.

  1. gaidamacka

    gaidamacka Active Member

    Кашицю
     
  2. prius

    prius Well-Known Member

    Демонструйте,робіть відео і викладайте,або будете балаболом
     
  3. gaidamacka

    gaidamacka Active Member

    Я готовий вам персонально продемонструвати, бо по відео ви скажете, що сода не сода і перекис проста вода. Узгодимо де і коли і ви все побачите на власні очі, gaidamacka@gmail.com
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Йой, @gaidamacka, та дайте си на спокій
    Якшо вже так дуже хочете, то покажіть знимки своїх зубів зара і потім ше раз покажете через 5-7 років ;)
     
  5. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Лучше снимки желудка, куда перекись заливает, через 5 лет :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. gaidamacka

    gaidamacka Active Member

    Перекись заливается в желудок уже более 4-х лет и он, желудок, чувствует себя при этом превосходно!
     
  7. tzin

    tzin Member

    я робила в минулому році. ефект тривав трохи більше 2-х місяців, потім почали знову жовтіти потроху
     
  8. Valeri Ya

    Valeri Ya супергерой

    Підкажіть гарну зубну пасту, яка відбілює зуби. Я теж думаю про відбілювання зубів, але мені поки, що треба 2 пломби ще поставити, а там побачимо.
     
  9. MalvinkaZ

    MalvinkaZ миється в бані

    Мені лікар сказав, що якщо Ви зірка Голівуду, то можна і відбилити, а так не має потреби, тим більше емаль після цього зіпсується. Тому я вирішила, що краще просто покористуюся відбілюючою зубною пастою
     
  10. windrunner

    windrunner Active Member

    rocs непогана. splat нормальна
     
  11. Valeri Ya

    Valeri Ya супергерой

    Дякую, треба буде купити такі зубні пасти. Де вони продаються?
     
  12. windrunner

    windrunner Active Member

    у watsons, eva,cosmo
     
  13. Oksana Abramchenko

    Oksana Abramchenko миється в бані

    Мені здається пасти не дуже допомагають у відбілюванні, це більше маркетинговий хід..
     
  14. tzin

    tzin Member

    як на мене, то краще всіх себе зарекомендувала сплатівська паста. якщо нею чищу, то зубі стають біліше
     
  15. Povitrulka

    Povitrulka миється в бані

    Я вважаю, що процедуру відбілювання зубів має робити виключно лікар. Навіть рекомендувати ту чи іншу пасту з відбілюючим ефектом повинен професіонал і лише після огляду. Адже все дуже індивідуально. Я поділяю думку, що шкода від відбілювання стосується тих часів, коли стоматологи ще не мали сучасних матеріалів та апаратури. Поцікавтесь думкою спеціалістів, чи шкідливе відбілювання зубів https://elvirabezvushko.com.ua/articles/metodi-vidbilyuvannya-zubiv.html В будь-якому рзі в наш час безліч методів, деякі з них певно мають побічні ефекти. Головне - не займатися самолікуванням і не практикувати "народну" медицину.
     
    Останнє редагування: 31 жов 2018
    • Подобається Подобається x 1
  16. Yaroslav Shubin

    Yaroslav Shubin миється в бані

    дома таким лучше не заниматся
     
  17. Nosov Stas

    Nosov Stas миється в бані

    Я лично против домашнего отбеливания, так как очень легко испортить эмаль с помощью народных способов. Лучше сходить на осмотр к врачу, получить консультацию и рекомендации, а потом решать, какая процедура более подходит именно Вам. Я посещал лазерное отбеливание зубов, тут читайте подробнее . Результат достигается за один раз, в итоге нет вреда зубам.
     
  18. LolaTomato

    LolaTomato миється в бані

    Я читала много отзывов про пользу или вред отбеливания зубов, но не думаю, что это так вредно, иначе бы в разных стоматологиях не предлагали такие услуги. Я себе хочу отбелить зубки, но пока не располагаю достаточной суммой. Немного подкоплю и ближе к лету, сделаю эту процедуру.
     
  19. petricinsofia

    petricinsofia миється в бані

    А ви думаєте відбілююча зубна паста емаль не псує? Насправді такими пастами потрібно користуватися дуже обережно. Я навпаки за відбілення, але потрібно звертатися в хорошу клініку. Я пів року тому відбілювала зуби в клініці Симетрика Стоматологія Львів | Стоматологічна клініка Symmetrica результат мені сподобався. А для того щоб зуби не стали чутливими виявляється, що після процедури потрібно користуватися спеціальною капою.
     
  20. KreysaEV

    KreysaEV миється в бані

а де твій аватар? :)