Відбілювання зубів,за і проти....

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем zarucja, 9 гру 2010.

  1. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Усі оточуючі... білявки?
     
  2. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

    Якось ніколи не задавався питанням, чи варто це взагалі робити. Принаймні я можу сказати, що з моїм організмом щось не так, коли зуби починають жовтішати.
    Звісно, якщо в людини комплекси, зприводу недостатньої білизни зубів - то будь-ласка, можливо саме в посмішці ваше щастя. Але якщо людина не слідкує за своєю зовнішністю, скажімо в людини жирне, не мите волосся то білі зуби не покращать загального образу. А навпаки по іншому. Охайний вигляд людини і жовтуваті зуби свідчать про те, що людина слідкує за собою, проте без фанатизму та перфекціонізму.
    П.С. Ляльки барбі (тип дівчат) мене ніколи не приваблювали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Зате барбі-баби тільки й калькулюватимуть, кіко грошей барбі А вивалила за відбілювання. Компліменти будуть розсипати, і зааааздрити.
    Щастя!
    Нє?
     
  4. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

    Так, кожен вбачає щастя в своєму: в понтах (моді), у владі (впливі) чи у творчості (ігноруванні оточення). Кожному своє)
    Якщо мода на білі зуби пішла від Мерлін Монро, то може й груди зробить як в Памели Андерсон? Це ж теж модно...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kukuruku

    kukuruku Member

    Вважаю відбілювання зубів не надто корисною процедурою, адже вона шкодить зубній емалі. Набагато краще, ІМХО, відбілювати більш мяко, не радикально. в тому числі за допомогою звичних засобів
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Summer

    Summer Well-Known Member

    а які, звичні- напишете? :)
     
  7. Kupalinka

    Kupalinka Active Member

    Мода минає, а от почуття власного стилю та гідності лишається... І білі зуби - мало чим повпливають на привабливість, якщо не буде щирої посмішки:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Fon

    Fon whom how

    руйнуєм стереотипи ))
    якщо ваші зуби жовтіють, то скоріш за все або ви курите, або вам більше 30 років )) не треба думати що в людини закладено все життя мати блискучу білизну.
    а щодо відбілювання, якщо ви не боїтесь чутливості зуба, після того як потріскає шар емалі, то вперед. зазвичай відбілюють тиждень по 15 хв і цього вистачає на рік. принцип простий - спец гель знімає верхній шар, а замість нього кладе захисний лікувальний прошарок. але він дуже тонкий. і якщо ви полюбляєте гризти шось тверде, то ви вмрете від болю.. потім. чуть пізніше
     
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Не правда :) Є емаль зубів біла, а є жовтувата від природи. Звичайно, можна відбілити хім. засобами, але через деякий час жовтизна буде повертатися.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Summer

    Summer Well-Known Member

    є таке... і ніяке відбілювання не допоможе :sad:
     
  11. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Дещо про пасти із фтором (Большой зубной обман)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Summer

    Summer Well-Known Member

    ну то зрозуміло...реклама -рушій прогресу і обману
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ledipun

    ledipun миється в бані

    а я ото вагаюся. щоденне кавування (я взагалі кавоманіяк) зробили зуби, м"яко кажучи. жовтуватими. від відбілюючих паст толку не надто багато. а відбілювати де-небудь у клініці...іхочеться, і колеться:) ото думаю поки.
     
  14. Summer

    Summer Well-Known Member

    хороша якісна паста, яка не шкодить емаль, ну не шкребе її - і все буде добре ))
     
  15. syavych

    syavych копач

    Така наприклад ;) http://item.taobao.com/item.htm?id=5486277972
     
  16. Максим

    Максим Well-Known Member

  17. Summer

    Summer Well-Known Member

    одні ієрогліфи пише, то ж не знаю яка та паста...
     
  18. syavych

    syavych копач

    Якщо коротко - паста з вугілля бамбукового дерева. Кажуть китайці жи добре чистить (логічно, адже вугілля - хороший сорбент), повністю натуральна і має відбілюючий ефект (поки що своїми зубами як ліхтариком вночі не свічу, але може мало часу користуююсь :) )
     
  19. gaidamacka

    gaidamacka Active Member

    Напишу свій рецепт чистки зубів, хто хоче застосовуйте. Беру маленьку посудину туди кидаю чайну ложку соди, наливаю туди ще перекис водню таким чином, щоб при перемішуванні утворилась кашиця. Потім какшицю на щітку і чистити зуби. Сода працює як образивний матеріал, а ПВ як дизинфекуючий засіб.
     
  20. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Ещё растворителя добавьте :)
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)