Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. hrim

    hrim Well-Known Member

    Як Вася захищав країну 2014-го і після:
    Вася систематично нив, підбурював, брехав про зарплати різних силових структур:
    Вася систематично нив, підбурював, брехав про законність використаня різних силових структур в Ато:
    У Васі не має якоїсь тези, якої б не мозолила російська пропаганда:
    Вася лобіював юридично оформлювати неоголошену агресію:
    Ну і хто Вася після цього.
     
  2. Захисники є захисниками. Вони визначення не потребують.
    А ось зрадників: свідомих, несвідомих, корисних ідіотів, які нічим не відрізняються від несвідомих потрібно викривати.
    Це опис, не мій, але я з ним згідний
    "На п'ятий рік війни з Росією, перед президентськими та парламентськими виборами в Україні з'явилися та відновили активність політичні сили, які називають себе "партіями миру". Вони агітують за припинення військових дій та мир на сході держави. Список цих партій досить широкий: від відомих політичних гравців типу ВО “Батьківщина”, “Опозиційного блоку”, “За життя”⎯ до новостворених типу «Наші» Мураєва, “Партія миру” та інших тимчасових передвиборних проектів.

    Що викликає занепокоєння та насторожує в цих політичних силах і їхніх "закликах до миру"? В першу чергу це їх лідери, які неодноразово висловлювали свою підтримку Путіну та поділяли його позицію стосовно нашої держави; це особи які пропонують "нормалізувати відносини з Росією"незважаючи на окупацію Криму та війну на сході; це політичні команди, які заради задоволення власних меркантильних інтересів діють проти інтересів держави та українського народу. "Партія миру" ⎯ це партія зради, капітуляції та підкорення агресору.

    Не виникає жодного сумніву, що прийшовши до влади, вище згадані політичні сили, почнуть працювати в інтересах Росії. Як наслідок ⎯ узгодження державних посад з Кремлем, відмова України від стягнення коштів з Газпрому по злочинних контрактах Тимошенко, погодження з втратою Криму, Донбасу, "федералізація" та відмова від незалежності.

    Я постив тут цей текст і просили дати посилання.Даю. тут теж написано про партію зрадників.
    Daniel Tchikin: У зрадофилов практически исчезла тема войны и нашей армии
     
  3. [​IMG]
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Попросіть пана Юрка навчити Вас писати катрени. Той також всякий непотріб по мережі збирав і сюди тягнув. Ну і, звичайно, катрени.

    Я йому (Вам, мається на увазі) показую портрет Грановського, депутата від БПП, обличчя якого зовсім не виражає бажання писати і ухвалювати хороші закони для України, перебуваючи в парламенті, а він (Ви маєтеся на увазі) мені про Гриценка.

    Дайте коротку однозначну відповідь на просте запитання. Хто, на Вашу думку, порядніша людина: Грановський чи Гриценко?
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я так розумію, що Ви, на відміну від Гриценка, одружилися невдало, інакше Ви також були б серед кандидатів у президенти. Співчуваю.
    Можливо, Вас інша дружина навчила б також не перекручувати імена людей, як це інколи роблять підлітки, що дорвалися до інтернету.
     
  6. Про Грановського не знаю, а всі військові містечка, де служив у Львові і піді Львовом при Аталотіі були продані. Про склади НЗ мовчу. Ті ЗІЛ 131 до сих пір вивозять ліс з Карпат.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ліс хоч не екс-міністр вивозить? :)))
    Як можна якомусь міністру ставити в провину продаж військових містечок, складів, ЗІЛів? Сам вирішив позбутися цілих містечок - сам попродавав - гроші в карман поклав - військових скоротив?? Хто таке допустить, ви в своєму розумі?
    Резюме: щоб повідомити товариство, що ви дебіл, можна було не писати аж 4 рядки.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  9. Я опускатись до вашого рівня не буду, тим більш ви ж жінка, просто скажу, що можна було б викликати вас на інтелектуальну дуель, але бачу ви без зброї і її наявність не передбачається в майбутньому.
     
    Останнє редагування: 16 січ 2019
  10. Те, що почали продавати при славному полковнику і Воній а потім продовжили при всіх інших, теперішньому керівництву МО приходиться відвойовувати через суди взад. Багато чого вже не повернеш. Суджу по Львову - скільки житлових комплексів виросло на місці колишніх військових містечок. Проте черга серед військовослужбовців не зменшилась.
    А підбірку доків я вам зроблю і виставлю тут.
     
    • Баян Баян x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Що ще скажеш порохотягам:
    І шумить, і гуде,
    Дрібний дощик іде,
    Не бунтуйте, українці,
    А то Путін нападе...
    Коли і хто з противників Порошенка розпинався за гОпо.блок?
    Мир не капітуляція, але вічно сидіти в окопах, не відповідати на обстріли, бо "Не провокуйте Путіна, не підводьте наших західних партнерів" - успішне ведення війни?
     
  12. @VasMT
    Що, все, що не веладується теорію зради і руйнує так гарно вибудований манямірок - звучить тупо, бачн, смішно.
    Але у українців є гарна приказка для цього: «гарно сміється той, хто сміється останнім»
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.


    View: https://youtu.be/lt7Mhk4nfgA
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Інколи дивуюсь деяким православним. Їм дали томос, і вони радіють, а в той же час за спиною Порошенка в законодавчий орган через списки його блоку пройшли десятки іудеїв, у яких на першому плані: депутатська недоторканість, накрасти побільше і чмихнути у випадку шухера в Ізраїль.
    А ви, греко-католики, просто католики, Свідки Ієгови, адвентисти сьомого дня, атеїсти, вогнепоклонники і навіть прості іудеї, що виживають в Україні власною працею стоматологів та перукарів, - радійте томосу!

    Та що там казати - Гройсман без освіти працює прем"єр-міністром, зате томос маємо. Радіймо. Цигарки по сорок гривень пачка, що колись були по десять-дванадцять. Я - не палю, але співчуваю тим військовим, що цигарками заспокоюють нерви в окопах, а куди разом з димом ідуть їх копійки, можна лише догадуватися.
     
    Останнє редагування: 16 січ 2019
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Іноді контрабас перепадав від друзів.
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Сьогодні вшановують захисників донецького аеропорту.
    Так розпинаються порохоботи, який вклад Порошенка в армію, я вже писав раніше, не можна до цього підходити по-совковому, всі армії цивілізованих країн цінують військовослужбовців, як оправдати такого головнокомандуючого, утримували таку стратегічно-важливу висоту, чому з неї не почали наступ на Донецьк, повноцінно не обороняли, кинули військових у холодні руїни під постійні обстріли, на які не завжди могли як слід відповісти, для картинки, реклами збройних сил, підняття бойового духу, особистого піару Порошенка і Віті "Катафалка"? Цінуєте контроль стратегічно-важливого обєкта - повноцінно обороняйте його, використайте його для наступу на Донецьк, щось таємно домовилися, дайте наказ відступити, цінуйте життя своїх військових.
    Ще пікне якийсь порохобот про великий талант головнокомандуючого, пригадайте ще недоречні "мирні плани", вільний проїзд колони Гіркіна 120 км, хто покараний за "котли"?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Тільки цитата.
    Гриценко Анатолій Степанович — Вікіпедія
     
  18. Перш ніж писати тут всяку ху@ню і лити воду, пішли б і вилікувались, прослужили хоча б пару років, а потім повчали. Розвелось кухарок, а доброго борщу половина зварити не може.
    Хто з сьогоднішніх претендентів на посаду був на нулі, або хоча б пару кілометрів від нього. Великий полковник Аталотій, Вона, Ляшко, який рекламні ролики про себе знімав на кіностудії.
    Тут писав про партію миру, а в реалі зрадників. Так ви і є одним з них. В себе в оці колоду не бачити, але всіх повчаєте.
     
  19. Доберусь до великого комп’ютера, напишу вам з документальним підтвердження, що з себе представляє Аталотій. Вікі можу мовити і я сам, часу немає.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)