Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Іво Бобул поки що збирає гроші

    View: https://youtu.be/ARzDBzACQNg
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Нехай їде по селах з концертами. Бабусі допоможуть
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Категорично не буду підтримувати Тимошенко, Порошенка ( гнівайтесь порохотяги ), таки Габіновича, представників гОпо.блоку. Але і не уявляю на якихось переговорах, конференціях із Меркель чи Трампом таких як Зеленський чи Іво Бобул.
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ПРИЙДЕТЬСЯ:))):))):)))
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я голосуватиму за Рабіновича.
    Уявляєте, Верховна Рада УКРАЇНИ, лунають перші акорди Гімну УКРАІНИ і спікер верховної ради УКРАЇНИ урочистим голосом говорить:
    Президент УКРАЇНИ Вадим-Давід Зіновійович РАБІНОВІЧ!!!
    Занавєс....
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ну ж не всі юдеї носять прізвища Кронштейн чи Штангенциркуль. Є ж слухи, що Кравчук, насправді Блюм Лейба Маркович, а Кучма - Кучман Лейба Давидович.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Віталій Купрій
    1 год ·
    Сьогодні визначний день у моїй політичній кар‘єрі. Я вирішив вийти з партії «Укроп» і самостійно боротись за посаду Президента України.

    Цьому мене спонукало спілкування з тисячами пересічних українців. Вони хочуть бачити на головній посаді держави незалежного молодого політика, який незаплямований у корупційних скандалах і здатний забезпечити справедливість. Я готовий взяти на себе відповідальність за зміни в країні, щоб суттєво покращити якість життя людей вже в найближчий час.

    Я вдячний всім моїм колишнім колегам по партії за співпрацю. Ми пройшли з вами складні часи в опозиції до антинародної влади, боролись за добробут українського суспільства. Але наразі я відчуваю, що зможу стати лідером окремої політичної сили, яка буде рішуче діяти, щоб перемогти у війні, зупинити корупцію, в рази підняти соціальне забезпечення народу.

    Для цього мені потрібно самостійно формувати свою команду, ідеологію і стратегію дій. Головне слухати і чути своїх виборців, не зраджувати ніколи національним інтересам і наполегливо працювати на благо людей.

    Я йду в Президенти не один. Поряд зі мною вже є люди, на яких можна спертися й яким можна довірити розбудову держави.

    Я завжди відкритий до співпраці з патріотами України, які поділяють мої думки та прагнення. Приєднуйтесь до моєї команди! Разом ми переможемо!
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Піде ще побільше дрібних кандидатур, тільки одні в одних відберуть голоси, ніхто не пройде, далі залишуться при владі порохотяги або прийде хтось ще гірший.
     
  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Останнє редагування: 17 лип 2018
    • Подобається Подобається x 1
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    лохів.jpg
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А янукович? Янкелевич Віля Фроїмович?
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є ще випадки, коли хтось для євреїв "гой", а для "гоїв" - єврей, як найпростіше - мама не єврейка, єврей тільки батько.

    Раз згадали Януковича, бачив на днях взяли інтервю у Ганці Герман, як вона розпиналась за Януковича, що такий був хороший, так добре при ньому жили, якби балатувався, був би у ІІ турі із Порошенком - впевнено би виграв, щоб такого не було, заводять проти янукоїдів кримінальні справи.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дисидент Степан Хмара висловив свою думку щодо кандидатів у президенти України.

    View: https://youtu.be/iWkG-Ml8KHY
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Наразі Бойка не рухають, вигідний би був спаринг-партнером у ІІ турі для Порошенка, та і Тимошенко.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бойко взагалі не прохідний, який там партнер?


    [​IMG]
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ймовірно, як висунуть свої кандидатури, Рабинович, можливо Мураєв та Королевська, то відберуть одні в одних голоси, ні на який ІІ тур не будуть претендувати.
    Але за деякими рейтингами Бойко займає IV навіть ІІІ місце, якщо підтягнуть за вуха + вже зустрічі із ймовірними виборцями проводяться.
    Та у Франції теперішній президент Макрон за жодним рейтингом не лідирував, за екзит-полами Британія не виходила із ЄС та Трамп не ставав президентом США.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    РУХ НОВИХ СИЛ
    Вчора о 13:10 ·
    Найбільше в чиновниках дратує навіть не відверта оскаженіла корупція, до неї ми вже всі звикли, а повністю наплювацьке ставлення до людей.

    Один з лідерів РНС Юрій Дерев'янко абсолютно випадково, проїжджаючи повз, побачив людей, доведених до відчаю, вони перекрили дорогу. Їх повністю ігнорувала місцева влада, яка вирішила з надуманих причин закрити середню школу. Людей не попередили, а потім і зовсім сказали: ваша думка нічого не варта, все вирішать депутати.

    Звичайно, Юрій Дерев'янко допоміг людям зайти у високі кабінети чиновників і пояснити їм, що вони служать не собі та не своїм господарям, а громадянам, які взяли їх на роботу. Звичайно, РНС вже не залишить цю проблему і допоможе людям відстояти їх права, але, страшно навіть уявити, скільки ще таких випадків, коли людям допомогти нікому.

    Нам потрібно змінити всю цю повністю прогнилу систему, щоб всі ми, кожен з нас, були захищеними від цього чиновницького свавілля.



    View: https://youtu.be/_H57RDr1TQ4
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Богословська вирішила йти у президенти

    [​IMG]


    Екс-"регіоналка" Інна Богословська заявила про намір балотуватися в президенти України.

    Про це вона сказала у своєму першому відеозверненні з Facebook.

    "Ці президентські вибори будуть історичними, бо Україна вже вичерпала минулий ресурс розвитку – і так, як сьогодні, жити не можна", – зазначила політик.

    "Я твердо вирішила не тільки іти на ці вибори, а перемогти на цих виборах", – заявила Богословська.

    "Я іду свідомо тільки на один термін. Ми маємо два завдання: навести лад у країні… і відкрити двері для тих молодих, які мають прийти у владу. Вони самі цього зробити не зможуть", – додала вона.
     
    Останнє редагування: 27 лип 2018
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Висувати кандижатуру може хто завгодно, реальних шансів зайняти високе місце, тим більше перемогти, у неї я не бачу.
    У нас таке неможливе, але у дечому непогана система як у США чи Великобританії, є 2 основні партії і переважно 2 партії висувають своїх кандидатів на найвищі посади у державі.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)