Вибори Президента України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 17 січ 2010.

?

За кого я проголосував(-ла) на виборах 17/01

  1. Богословська Інна Германівна

    2 голосів
    1,9%
  2. Бродський Михайло Юрійович

    0 голосів
    0,0%
  3. Гриценко Анатолій Степанович

    10 голосів
    9,5%
  4. Костенко Юрій Іванович

    1 голосів
    1,0%
  5. Литвин Володимир Михайлович

    1 голосів
    1,0%
  6. Мороз Олександр Олександрович

    0 голосів
    0,0%
  7. Пабат Олександр Вікторович

    0 голосів
    0,0%
  8. Противсіх Василь Васильович

    0 голосів
    0,0%
  9. Ратушняк Сергій Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  10. Рябоконь Олег Васильович

    0 голосів
    0,0%
  11. Симоненко Петро Миколайович

    1 голосів
    1,0%
  12. Супрун Людмила Павлівна

    0 голосів
    0,0%
  13. Тимошенко Юлія Володимирівна

    10 голосів
    9,5%
  14. Тігіпко Сергій Леонідович

    9 голосів
    8,6%
  15. Тягнибок Олег Ярославович

    5 голосів
    4,8%
  16. Ющенко Віктор Андрійович

    23 голосів
    21,9%
  17. Янукович Віктор Федорович

    6 голосів
    5,7%
  18. Яценюк Арсеній Петрович

    8 голосів
    7,6%
  19. не підтримав жодного...

    10 голосів
    9,5%
  20. не голосував...

    18 голосів
    17,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    насправді в руках Порошенко сконцентрована величезна влада. Він дуже хитрий та верткий, він опирається (краще слово "використовує") на такі персони, що з ними на одному гектарі гм....
    Він з тих, кому нічого не соромно. Соромно тільки не мати мільярдів. Чи він ангел, що нам з неба впав, щоб нас спасти? Чи його жадібну натуру ще не розсекретили в 2005р? Йой! Рукописи не горять.
    Закарбуйте, люди!
    Його призначенці керують тарифами в НКРЕ на користь монополіста Ахметова. Його кум без належної освіти сидить в ГПУ. Головний СБУшник - теж його креатура. В вік інформації нічого ж не сховаєш!
    І яка до СБУ та ГПУ шана?І що з тарифами діється та з мільярдними несплатами?
    Тепер реваншисти мають отакенні козирі з відміною боргів пенсіонерам! І будемо матимо безліч ригів в парламенті восени. А їх він не чипає, тому з ними у нього все нормально при будь-якому варианті. Хоча коли хоче - то може все , бачили по Коломойському .

    А скільки Порошенко викручувався з тим АКС! І "в інших країнах нема, і це можна потім, і це нічого не дасть". Оце виляння задом в такому питанні говорить красномовно за його страхи, що будь-яка заціплена ниточка приведе до нього.

     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Постійне як у совку, за 5 років, ні за 10 років, точно за 15 років побудуєм комунізм.

    До чого тут голосування депутатів? Як треба було за ген.прокурора Луценка проголосували.

    Раз я хоч у дечому критикую Порошенка, що у нього діабет ніколи не насміхався. То дає це право порохоботу влазити у моє особисте життя і насміхатися чому я не служив?
     
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Дай боже нашому теляті вовка з’їсти.

    P.S. Курочка в гнізді,яєчко в 3,14зді, а дід на базарі вже курчат продає
    Коли Петі дуже потрібно - то депутати голосують так, як йому треба. Чи нагадати як Юу в генпрокурори просував?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Занадто високої думки про себе. Суцільне бла,-бла-бла. Ніоднієї прямої відповіді на прямі питання. Одні погрози повішати, розстріляти як у запоребрикових. То чим ви від них відрізняєтеся?
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От і фініта.
    Нема що коментувати.Нема що читати.
    Бачите з ким я розмовляю - з магнітофоном.
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Пані, припиняйти вживати галюцигенні, у вас вже марення почались.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У Вас гарний капелюх на голові. Пообіцяйте його з"їсти, якщо через 5 років не будемо в НАТО. Втім, оскільки Порошенко президентом не стане, то зможете тоді кивати на те, що саме через це не попали в НАТО.
    І, до речі, якщо мене запитати, чого я чекаю від нового президента, відповідаю. Чекаю, що він поставить прем"єр-міністром Міхаела Саакашвілі. Капіто?
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. А ви що зїсте, якщо саак не стане премєром? І навіть не вїде в Україну.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    платівка заїла?

    В вам тре, як в байці про лебідя щуку і рака, от тоді запануємо, та?
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ого! це що було? невже розум почав прокльовуватися?
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Це не ви часом та Маслова?


    View: https://www.facebook.com/100001833175280/posts/2509753842429030/

    Ну вот. Пообщался с сектанткой йули.
    Бедолажка даже не поняла что благодаря её стараниям в интернете, ее бахиня йуля-газовая, теперь выглядит обычным диктатором, который меня обязательно посадит в психлекарню или тюрьму, за то что я написал пост в поддержку действующего президента воюющей державы, будучи гражданином этой страны. Вы только вдумайтесь в степень абсурдности этой фразы. И даже не эта абсурдность поражает. Поражает степень схожести риторики с коммунистическими красными террористами прошлого столетия. Большевики убивали всех кто против членина, эти готовы убивать всех кто говорит что от косатой воняет чекисткой. И не просто воняет. Ее чекистскую натуру вскрывают ее же сектанты, которые этого даже понять невсостоянии, но сука в дурдом за это они готовы закрыть меня. Всего лишь за поддержку президента своей страны, которая благодаря газовой бахине и ее выгодного для расии контракта, оказалась на самом острие цивилизационной войны.
    И эти же амебы каждый день кричат о диктаторе Порошенко, который за 4 года ни разу не заткнул ни одну пасть, льющую на него помои.
    И эти же умственно осталые не понимают почему люди поддерживают Порошенко. Да хотя бы за это. За то что при нем можно говорить даже гадости в его адрес и тебе ничего не будет, как это и делают все его оппоненты. Зато при любом из его оппонентов будет 37 год в совке.
    Скрины как говорится не горят. Вот любуйтесь. Все как на ладони.
     
  12. Тримайте відповідь про суддівство

    Карл Шолох
    Сегодня знакомый судья со ссылкой на известного экс-депутата поделился историей, как Портнов в своё время сказал:
    - Ну, по беспределу, если что, мы тебя всегда посадим. А вот пусть «эти» попробуют при новом Кодексе, который мы приняли, посадить нас по закону...
    Я тут же вспомнил, как на прошлой неделе Генпрокурор в ВРУ пытался продвинуть в повестку дня законопроект, упорядочивающий заочное осуждение, как Парубий четыре раза ставил его на голосование - и все напрасно. Вы представляете, что происходит? Закончены следствия по экономическим преступлениям Януковича, Захарченко, многих других членов правившей до 2013 банды подлецов, есть уже обвинительное заключение по Безлеру и другим убийцам - а судить некого, все сбежали, и заочное осуждение тоже саботируется.
    А знаете, какое условие неофициально поставили депутаты авторам закона? Исключить из перечня статей, подпадающих под «заочку», 191-ю - главную экономическую статью против высокопоставленных воров. Как видите, кое-что у наших депутатов совершенно не меняется. Они всегда видят себя фигурантами будущих уголовных дел и готовы полностью «лишить зубов» правоохранителей - лишь бы не пострадать в будущем. И я иногда реально жалею, что принял решение не организовывать и не участвовать больше в уличных акциях (так как дальнейшее расшатывание и ослабление государства числю проблемой даже более серьезной, чем исправление конкретной несправедливости).
    Впрочем, не зарекаюсь
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Гриценко теж не буде васьваськатися з тими, хто гробив країну - попередив. Ждемо розв'язки.
    Але коли буде Порошенко-Тимошенко, не дай боже, то він юльці програє, бо ще за лютий люди отримають платіжки. Моя подруга, яка живе одна, і в 6 вечора тільке доповзає додому з роботи, отримала платіжку з 36 кубами варочного газу за січень. Ото людина розходує газ!)) Ходити по тим Харгазам ніколи, заплатила і каже мені: "ні, цієї влади я точно не хочу.Що не місяць, то якесь ноу.
    Ні президент такий не потрібний, ні Кабмін, ні ці партії, що є."
    В мене дещо інші претензії до цієї влади, однак я теж такої думки. Хіба що не проти Самопомочі, бо там Березюк і ні одної барижної неінтелигентної морди.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Гриценко відмінить платіжки?

    [​IMG]


    ого, ну ви продвінуті!
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В Мюнхені питання поставили прямо: Тимошенко пообіцяла голові МВФ, що у разі її перемоги ніяких популістичних знижок на газ для населення не буде
    неділя, 17 лютий 2019, 9:57
    TwitterGoogle+
    Одна справа виступати на мітингах, навертаючи до собі виборців. Інша - тримати відповідь перед найбільшим кредитором по "гамбургському рахунку", тут гасла не працюють, лише економічне обгрунтування. Послати "МВФ" не вдасться - інакше економічний колапс
    "Ну вот и конец сказке, которую украин...

    Показати більше...
     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Тут хтось не так давно щодо платівки заікався...
    У скількох темах Ви вкинули оце повідомлення? Ну і про Садового з дорогами...
     

  17. View: https://twitter.com/kela121212/status/1097246590258069504?s=20


    View: https://twitter.com/AntFadeev/status/1097263651684302851?s=20
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :)))
    Ліпіть-ліпіть з гівна пулю, а з Порошенка демократа, що стоїть осторонь усього, що діється в країні. І знаходяться ідійоти наівні, що в ту туфту вірять. А насправді Порошенка - та людина, яка до усього має відношення, навіть, до того, що по Конституції йому ну ніяк не положено. Така особистіть - повз ніщо цінне не пропливе, владою користується на всі сто.
    Читайте не примітивні дописи юзерів фейсбука, а LB, ZN, і що відомі политологи кажуть. Він позбувся Савика Шустера, а Саакашвілі - дав громадянство беззаконно і забрав теж беззаконно.
    Може все, якщо хоче, і закон йому не писаний. АКС опирався, поки не пригрозили з Западу, що траншу не буде.
    Він основа цієї системи, що гальмує розбудову країни, і ще за 5 років зробить її залізобетонною. Про революцію гідності можна буде взагалі забути.
     
    Останнє редагування: 18 лют 2019
  19. Знову повторюю. Я просив написати про програму свого кандидата, але, як бачу, після передачі Гудименка всі претенденти кинулись читати, що за програму їм написали.
    Ні слова про своїх кандидатів, тільки порошенко, порошенко, порошенко. Та немає у вас кандидатів. Ані своєї думки. ЛВ, ЗТ - Соня Кошкіна та Мостова - це авторитети? Для мене ці прості юзери з твіттера та ФБ більші авторитети. Тому що нас не купиш. Ми самі по собі. Заробляєм на хліб не тут. А тут ми тому, що думаємо, що дістанеться нашим внукам. Мені достатньо того, що маю. Гаманець на цвинтарі непотрібен нікому - ні багатому, ні бідному. А через 100-200 років і могили можуть зникнути, а на їх місці буде парк або будинки.
    І ще одне. Від порохоботів ви не почуєте тої злоби, закликів до розправи над опонентом, якою просякнуті тут пости більшості.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)