вибираємо велосипед

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем MARTINI, 6 лют 2011.

1. MARTINI

MARTINI Administrator Команда форуму

р е к л а м а
    За живе зачепили :)

2. manur

manur Well-Known Member

Нині мені дали ровера, аби собі спробував поїздити. Маю намір го придбати. Може, завтрі зазнимкую го та й туй викладу. Б/у, єсьтєсьно. Має 3 передачі. Та вся механіка в осі заднього колеса схована. Я на тому ся не дуже розумію, але підозрюю, жи мені того цілком достатньо буде. Має 3 гальма : 2 ручні на перід і на зад і 1 на зад звикле - педала назад і гальмує.

Казали - поїздь собі день, два, тиждень. І приймай рішення.

Чесно кажучи, я ще й пеньондзів на него не маю. Але то добрі знайомі - гадаю, жи й зачекають троха.

• Подобається Подобається x 2
  3. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

Ровер то така штука - чи тре, чи не тре, а най стоїть :good:

• Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. muravey

muravey Well-Known Member

Планетарна втулка, не потребує обслуговування майже нiколи (можна раз на рiк перебрати разом з iншим - регулярний ТО).
    Якщо будете мiстом педалiти - так, цiлком достатньо.

5. manur

manur Well-Known Member

Вчора з"їздив в село до мами : туди назад - біля 22 км.
    Сьогодні з"їздив до товариша в дальше село : туди-назад - біля 33 км. (нинька вертався не зовсім тверезий...... шашлик-машлик і т.д......)

6. Mylnyk

Mylnyk Well-Known Member

"щоб стояв у кожній хаті ! " (с)

7. manur

manur Well-Known Member

Нині наїздив майже 74км.

Ги)))) Ше троха потренуюся і Мартіні з колєгами запрошу по наших краях покататися....

2016 06 20 Сокаль - Тяглів 2.png

• Подобається Подобається x 3
  8. MARTINI

MARTINI Administrator Команда форуму

nie-pij-wodki-nie-pij-wina-kup-se-rower-ukraina-pl-ffffff-2.jpg

• Смішно Смішно x 1
  9. ІгорМ

Останнє редагування: 26 лип 2016
  10. ІгорМ

• Інформативно Інформативно x 1
  11. Vertebro

Vertebro Member

От якщо купувати велосипед в інтернет-магазині, є розетка, про яку всі знають і чули, а є якісь дрібніші магазини. Або взагалі шукати поюзаний на олх. Де з точки зору якості товару буде краще купити?

Останнє редагування модератором: 13 вер 2017
  12. mariyasidoruk

mariyasidoruk Member

Купляла собі б/у в одному з інтернет-магазинів. Мені повезло и прислали в гарному стані. Я б все таки б/у купляла там, де його можна побачити, попробувати проїхатися і приблизно оцінити стан. Все-таки онлайн - страшнувати, хоча я ризикнула)

13. muravey

muravey Well-Known Member

Купуйте новий, купуйте в спеціальному магазині, що займається роверами. На розетці продають здебільшого дешеві моделі ашанбайків, що мають українську реєстрацію і китайське коріння. Хоча й там є моделі Schwinn, Lapierre, але консультант скоріше за все не знається на предметі і не допоможе обрати точний розмір, тип, конфігурацію під ваші потреби.

14. Vertebro

Vertebro Member

Та мені для поїздок по місту не треба щось дуже дороге. Але ашанбайк теж не хочу брати. Краще якийсь простий брендовий велосипед.

а де твій аватар? :)