Вибір посудомийки

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем Foxycat, 20 чер 2013.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    порошок гейби економніше ,і кращіше миє , але всі забули про ополіскувач,сіль для помякшення води,і єлектроенергію (один цикл 3-5 кіловат)
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    То всьо правда, але я краще за той час зароблю гроші, спечу пляцок, зроблю мужу педикюр (підкреслити потрібне).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А я от би хотіла посудомойку, щоб за цілий день назбирав брудного посуду, вечері заклав, і вже на ранок посуда чистенька!! Яку кмарку краще обрати?
     
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Марку "баба хазяйська" оберіть.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я б вибрав "дівка хазяйська", а ви бабу?
     
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Вибирайте, як вам ще й посудомийку до грання.
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Member

    Я щаслива власниця посудомийки вже пів року. В нас Бош (точної марки зараз не назву), 60 см ширини, 60 глибини. Дворівнева, корзинка на виделки, ложки і т.д. Є декілька температурних режимів миття (для банячків, економний режим, для склянок). Є можливість відтермінувати час запуску на 3, 6 та 9 годин.
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    чого? підіть на кухню родивіться.
     
  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А де купували, тут чи закордоном, чи по інтернеті?
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Member

    Купували у львові в магазині, який привозить техніку з-за кордону.
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    о, зара піде реклама..
     
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А ціни в них дешевші ніж в звичайних магазинах електротехніки?
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Це ніби з таймером? А серце не болить, що посуд до ранку киснути буде? А з яких причин не можна натиснути на кнопку ввечері? Чи у вас вдома їдять аж до відходу в ліжко, і більше чистого посуду нема?

    Я без задніх думок, так цікаво.
     
  14. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Та що там з тою посудою буде, ручок більше шкоди:), мити після кожного застілля. В мому випадку чому раз в день бо сімя в мене не величка, і ще більшу половину дня нема нас в хаті, хіба що на вихідні, тому як раз ввечері за цілий день би наскладалося, тай заклав програмку,і вже там воно собі миє, і маєш як мінімум пів годинки вільного часу! а найбільше посуди до речі назбирується коли щось готуєш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Вольха

    Вольха Верховная Ведьма

    кіснути не буде - бо є функція попреднього ополіскування, саме для тіх, хто збирає посуд у машинці та миє його раз на день
     
  16. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    Я також собі хочу таку кориску штукенцію, от назбираю грошей буду в своїй кухні робити ремонт, тай поставлю собі мийку-машинку))) :cools:
     
  17. Saksoff

    Saksoff миється в бані

    Подскажите а какое средство для мытья посуды в посудомойке лучше выбрать? Не знаю, что и выбрать
    Думаю, что соль лучше чем таблетки. Кто-то поделитесь опытом!)
     
    Останнє редагування модератором: 25 тра 2015
    Reason for edit: видалено посилання
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

    На один цикл засипається порошок (таблетка), заливається ополіскувач і закладається сіль на 100-200 циклів

    Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Сол не замість, а в поєднанні з миючими засипають. Крім того колись майстер підказав, що для вузьких машинок (в мене 45-ка) можна розрізати навпіл таблетки. Економія несуттєва, але всеж... Беру 5 в 1 або 7 в 1 і не добавляю ополіскувачів. Вже років з 6 політ нормальний
     
  20. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    У нас таблетки не прижились, користуємось окремо порошком, сіллю та ополіскувачем. ІМХО, більш гнучка система: витрата солі налаштовується конкретно під жорсткість води (у Львові вона відрізняється в залежності від водогону), надмірна кількість ополіскувача залишає неприємний присмак на посуді. Зрештою, кому що подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)